+6 oy
684 göst.
Diğer kategorisinde (2,574 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Resim google düşüyormuş sanırım kaldırdım anneler hepinizden Rabbım razı olsun kuzum inş tez vakitte evine gelir daha çok küçük anne kuzusu o 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıyamam yaaa rabbim hiç bjr anneye evlat acısı göstermesin inşallah yüz ifadesine Allah'ım rabbim şifa versin inşallah
(795 puan) tarafından
Canim tekmi kaliyor ay yavrum seni nie almiyolar maskeni takar bakarsin cocuguna sensz nasil durcak
(2,574 puan) tarafından
9 aylık bebeğim var diye beni gondermediler suan halası var yanında ama o anne kuzusu beni ister naz yapmak ister kuzum
(795 puan) tarafından
Anladim canim yorumlari okuyunca cok uzuldum allah sifa versin tez zamnda covidi hafife alanlarada ders olsun bu hafife alanlar yuznden minicik yavrular neler cekiyor
(4,853 puan) tarafından
Sizden mi geçti nasil oldu :((
(2,574 puan) tarafından
Bizde hiç bisey yok belirti dahi yok etrafimizdada yok sok olduk pozitifi duyunca
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuxum  covid mi oldu  neyi var
(2,574 puan) tarafından
Covid19 mutasyon çok tsk ederim
(5,311 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah  tez vakitte atlatır en geç 2 güne güzel haberler almayı nasip etsin  tekrarını yaşatmasın
0 oy
tarafından
Offff zaten korkuyordum iyice korku sarsi beni kac aylik canm 
(2,574 puan) tarafından
27 aylık eridi çocuğum 3 günde  :(
tarafından
Evine gelecek doya doya koklayip öpeceksin.hic anne baba yuzu goremeden buyuyenler var canm benm.ins bugubler ileride hayal gibi gekecek bir kac gune atlatir emin ol
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Oglunmu oldu :((
(2,574 puan) tarafından
Evet canım
(4,853 puan) tarafından
Ahhh icim gitti gozlerim doldu Allah sana sabırlar versin yavrum inşallah en kısa zamanda atlatir çocuklar hasta olmasın:((((
0 oy
tarafından
Arkadasim sakin ol allaha suku evladin hayatta her sey bitmis gibi kendine niye zulmediyorsun gecer bu gunler icini ferah tut bak nice insanlar var şehit analari var onları dusun sukret cok kendini yioratiyosun
(2,574 puan) tarafından
Tabikide çok şükür rabbime nefes alıyor ama annelik çok değişik bisey insan dayanamıyor 3 günde saçıma aklar düştü elimde değil
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım ya gidemedin mı yanına küçük bebeğin geceleri uyuyorsa 1 2 gün idare edemezler mı hastanede sütü sağıp3versen onlara ben burda parçalandım seni düşünemiyorum :'(

(2,574 puan) tarafından
Kimse izin vermedi bebeğimi bırakıp gitmeme 9 aylık kimse bakamaz sensiz dediler üzüldüm çok fena elimden bisey gelmiyor duadan başka çaresizim
(3,276 puan) tarafından
Ben 1 2 aylık sanıyordum keşke 1 2 gün baksalar duru aslında ya valla aynı şehirde olsak ben bakardım
0 oy
tarafından
Ah be kadın sen bnim içimi yakıyorsun sana sımsıkı sarılmak istiyorum 
(2,574 puan) tarafından
Cok ihtiyaci oluyor insanın böyle zamanlarda desteğe morale
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Allah'ım şifa versin canım benim bile fotoğrafa bakınca içim acıdı :'( kim bilir sen ne durumdasındır Allah yardımcınız olsun

(2,574 puan) tarafından
Anlamaya çalışıyor neredeyim neden burdayım der gibi
(12,852 puan) tarafından
Kıyamam yaa durumu ne peki Doktorlar ne diyor
0 oy
tarafından
Rabbım kat kat sifa versin ınsallah canım :(
0 oy
(184 puan) tarafından
Kuzum yaa Rabbım şifa versin inşallah kim var yanında gidebildin mi? Kaç gün daha hastanede kalacak
(2,574 puan) tarafından
Halası gitti bugün o kalacak ateş oluyor geceleri o yüzden bırakmıyorlar ne zaman çıkacağı belli degil
(184 puan) tarafından
Yüce rabbim bi an önce kavuştursun sana bağışlasın insallah gözümden yaşlar suzuluyor bunu yazarken hep dua edicem sana
0 oy
(476 puan) tarafından
Allahım sen acil şifalar ver yarabbim 
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine sifalar versin inşaallah canım 
(2,574 puan) tarafından
Amin ins canim
0 oy
(564 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım bizde 8 gün kaldık oğlumla bilirim nasıl kötü olduğunu Rabbim korusun sizi tez zamanda da çıkın inşallah 
(2,574 puan) tarafından
Sizdemi covidden yattiniz canim
(564 puan) tarafından
Evet canım maalesef
(2,574 puan) tarafından
Cok.buyuk geçmiş olsun  :( inş okadar kalmaz oğlum
(564 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah sabaha güzel haber alırsınız çıkar kuzucuk
0 oy
(431 puan) tarafından
Kıyamam kuzuya Rabbim şifa versin inşallah şu illetten biran önce kurtulalım ülkece 
(2,574 puan) tarafından
Bu lanet herkesi esir alacak ondan sonra defolup gidecek :( ciğerimi yakıyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin canım yanında kim var ki 
(2,574 puan) tarafından
Halası var bugün
0 oy
(5,247 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  Canım inşallah Bi an önce iyileşir  Çok üzüldüm yavruya ya:(
0 oy
(160 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte şifasini versin kuzummm benim ya icimi eritti bakisi rabbim cumlemizin evlatlarini korusun
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Çok çok geçmiş olsun ALLAH sana bağışlasın insaalah bak benide ağlattin :'(size hep dua edicem RABBİM de kabul eder inşaallah üzülme sen güçlü bir annesin <3

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin canım ins:( ins sağlığına  kavuşsun annesini yanında uyusun sagliklica
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Geçmiş olsun ne belirtileri vardı acaba rabbim şifa versin
(2,574 puan) tarafından
Havale gecirdi canim  çok tsk ederim
(1,446 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah.  Bir an önce toparlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 576 göst.
0 oy
16 cevap 286 göst.