0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (2,127 puan) tarafından
Kızlar kızım 22 aylık 3 ay sonra dogum yapcam artık tuvaleti ogretiyim dogum yapmadan diyorum nasıl baslicam ben simdi direk bezi cıkartıp bida takmıcakmıyım lazımlıkmı alıyım klozetemi goturuyum normal tuvaletemi yoksa hic bi bilgim yok nolur en ufak tecrubenizl bile paylasırmısınız

2 Cevaplar

+1 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben en sevdiği oyuncakları sakladım hatta çok istediklerinden de aldım. Sadece tuvalet saatinde verdim oynaması için. Halıya poşet serdim üstüne lazımlığı koydum etrafına oyuncakları koydum orda oturmasını oynamasını sağladım her damla çişinde büyük coşku gösterdim hopladım zıpladım resmen :)) saat başı yok dese de belki oturunca gelir diye lazımlığa oturttum... Öyle öyle alıştı o da çiş yapınca alkışlıyordu. Kakayı da hadi tuvalete hediye verelim diye diye yaptırdım hatta ben de önünde yaptım örnek olması için. 1 ay kadar sürdü. Kıştı peteklerin üstü pijama ile dolmuştu sürekli yıka kurut yıka kurut.. Ama iyi oldu. Bi de benimki konuşmuyordu. Ve ben bezi bir kere attım ona durumu anlattım. sonra hiç bağlamadım. Yatağı battı halı koltuk battı ama kararlı oldum bağlamadım. Sonra hepsi yıkanıyor zaten. 
(2,127 puan) tarafından
Yani ben gecedemi hic bez baglamıyım
(1,550 puan) tarafından
Kendi kararın ama bence bağlama. Mutlaka kazalar olacak ama gece de 1 2 kere uyandır yaptır ilk zaman zorlanırsın ama sonra rahat olur. Büyüdükçe sadece gece dahi olsa bez bağlandığında duygusal olatak da o beze bağlanıyorlar ayrılması zor oluyor
(2,127 puan) tarafından
Yataga ne koycam peki
(1,550 puan) tarafından
Sıvı geçirmez Alez kullan Bi tane de yedek olsun biri batarsa diğerini de kullanırsın. İnan böyle zorluğu ilk başta çok gibi geliyor ama bebişin doğunca demek istediğimi anlarsın daha kolay olur
(2,127 puan) tarafından
Çok saol dediklerini yarından itibaren başlicam insallah bian once atlatırız esimde yardımcı olurum dedi karnım büyüdü baya zorlanırım tek ama iki kisi hallercez insallaj
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
(2,127 puan) tarafından
Saol canım okudum hepsini
(564 puan) tarafından
Rica ederim canım yardımcı olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 152 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Birprensesannesinbv (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 34 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bebikim54 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu

379,105 soru

11,348,214 cevap

34,813 kullanıcı

...