+1 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Üçüncüyü düşünüyor musunuz? :D

Ben kazaya kurban gitmezsem tövbeliyim:D:D

22 yaşında resmen çöktüm ya. Büyük oğlum 2.5 küçük de 43 günlük. GE-BER-DİM resmen:D

Düşünün balkona çıksam carsida 3-4 saat gezmiş gibi seviniyorum :D

Kafa gittiiiiiii. Ağlanacak halime guluyorum :D

40 Cevaplar

+1 oy
(1,771 puan) tarafından
Ben 24 yaşındayım 8 aylık kızım Allah nasip ederse başım gözüm üstüne ama diğer türlü Rabbim isteyene nasip etsin çok yaramaz baş edemiyorum ikinciyi düşünemiyorum yani huni takip gezerim evde ☺️☺️
(2,372 puan) tarafından
Ahahahahaha altta bir kız da evde huni takip gezerim yazmis :D çooook zor çooook. Ben böyle beklemiyordum. Buyuk benimde yaramaz. Diyordum küçüğü emdirirm cimdiririm yatırırım diyordim ppeeehhhh nerdeee :D
(1,771 puan) tarafından
Valla canım şimdi çocuklar doğunca başlıyorlar yaramazliga Allah kolaylık versin ahah ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah olmayana versin. Düşünmüyorum :)
(2,372 puan) tarafından
Ammiiiiiiinnnnn amiiiinnnnn
tarafından
İnsanlıktan çıktım. Anca kreşe gidince kendime geldim. Çok zor cook
(2,372 puan) tarafından
Kaç yaşında gönderdim kuzu
tarafından
4 yaşında. Ondan önce zor olur
0 oy
(564 puan) tarafından
Deme öyle deme kardeş kızım 2 yaşında 9 haftalık hamileyim:) 
(2,372 puan) tarafından
Şimdiden bol bol ya sabır çek bebeeemmmm :D
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Aynı durumdayız 1 ve 2 buçuk yaşında kızlarım var büyüğünün tuvalet eğitimini de ekledim resmen huni takip gezmeme ramak kaldı :) 
(2,372 puan) tarafından
Ahahahahaha :D
(2,039 puan) tarafından
Kız gülme sen balkona çıksam diyorsun ben 1 aydır tuvaletten başka bir yer görmüyorum :)
(507 puan) tarafından
Tuvalet egrımı cok zor ya kızım 2.5 yasında yenı basladım
(2,039 puan) tarafından
Bu kadar zor olduğunu bilmiyordum saçımı başımı yolmamak için zor tutuyorum kendimi o derece
0 oy
tarafından

3 ve 2 yaşındalar bana bazen geliyorlar istiyorum da eşim tövbeli :D

(2,372 puan) tarafından
Kiz kafayı mi siyirdin :D
tarafından
2 oğlum var elhamdülillah kızım olsun istiyorum 1 tane eşim buda erkek olursa napacan diyo kız olana kadar devam diyorum az öte de yat diyo :))))
(2,372 puan) tarafından
Delirmissin kız sen valla :D 2 çocuk çarpmış sana bence :D
(507 puan) tarafından
Benım bır kızım 2.5 dıger kızım 8 aylık bazen sakadan dıyorum 2022 de bı cocuk daha dıyom yok yok erken dıyo oda tovbe etmıs
tarafından
Yok kız delirmedim aklım yerinde :))
0 oy
(604 puan) tarafından
Jajsjahahhsjskiz beni anlatmışsın kızım 4 yaşına girecek oğlumda6 aylık oldu    6 aydır adet olmuyorum birde onun korkusu da bir başka skjsjsbdjd  düşünmüyorum daha da Allah'ım olmiyanlara versin
(2,372 puan) tarafından
Amin cancazimm
0 oy
(2,357 puan) tarafından
ay kaza olmazsa bende dusunmuyoeum rabbi olmayanlara versın cok zor cok yine sizn yas aralıgı var benmki biri 26aylık digeri 7ayluk markete gidince seviniyorum bende saat 8bucuktan beri ayaktaym kahvaltı bile yapamadı m bide tek bakıosan DHA zor
(814 puan) tarafından
Ay korkutma kiz beni benimde oglum 13 aylik r.5 aylik hamileyim dogacakolana bebegim 7 aylik olunca oglum 26 aylik olcak ayniyiz senle tırstım suan :D ama henuz 4.5 aylik hamileyim daha 5 ay var
0 oy
tarafından
Çok mu zor cnm.30 yaşına geldin mi rahatsız ama.
tarafından
Rahatsın 30 yaşında
0 oy
(4,665 puan) tarafından
3 çocukluğum olmaz mı büyük 8 ortanca 5.5 buçuk en küçüğüm 1.5 yaşında biraz rahatladim 
0 oy
(458 puan) tarafından
2.ye hamileyim 3 olsun istiyorum çocukları seviyorum
0 oy
tarafından
Yok anam küçüğüm daha 20 aylık..seneye büyük kızım okula başlayacak..çok zorlanırım olursa..spiral var şu anlık
(1,499 puan) tarafından
Sana tavsiyem sakın sakın birinci sınıfı bitirmeden düşünme o kadar zor ki ikisiyle ilgilenmek sana çok zor olur
tarafından
Düşünmüyorum zaten bebeğim 2 aylıkken taktırmıştım spirali..1.5 senedir sıkıntı olmadı
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında oğlm 5 aylık geçen hafta pazara gittim rezil olup döndüm 
(2,372 puan) tarafından
Ahahahaah :D o yüzden o isleri eşim hallediyor
(507 puan) tarafından
Kuzum ben cıkınca 2 kızıma kaynanaya bırakıyom o bakıyor aynı evdeyız ama oda ılalh edıyor .
(1,929 puan) tarafından
Hahahahaha çok güldüm yorumuna canım hakkını helal et
(3,380 puan) tarafından
Ben gurbetteyim bakcak kimse yok eşimde çalışıo pazar eve çok yakın Allahtan gitme marketten alırız dio bende evde bunaldğm için çıkıom her defasındada pişman oluyorum
(3,380 puan) tarafından
Allah hep güldürsün inş:) ama ciddi anlmda rezil oluyorm oğlum ağlıo bebek arabsndan alıom bu defa kızım çıkmk istio rabbim acılarını göstermesin çok zor
0 oy
(610 puan) tarafından
Yapcaksın ama şimdi değil eğer allah uzun ömür verirse 30zundan sonra 3.yü yaparsın çünkü herkes aynı şeyi diyor çocuk büyüdükçe bebek istiyorlarmış :D
(2,372 puan) tarafından
Eşim suan 32 yaşında. 10 sene sonra eşim 42 olacak :D benim babam 42 yaşında dede olmuştu
(610 puan) tarafından
Olsun sen küçüksün :)
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun seninde herkesin de :) kolay değil kız ben daha ilk gebeliğim bir yaşına iki yaşına kadar elimden geldikçe düşünmüyorum 
(2,372 puan) tarafından
Ne biri ne ikisi okul yaşına gelince düşün. Bak başla demiyorum düşün diyorum :D
(2,126 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcımız olsun :)
0 oy
(129 puan) tarafından
Bende 22 yasindayim 2 bucuk ve 7 aylik iki bebem var cok zor gercekten çok yıprandım
0 oy
(9,158 puan) tarafından
Sen kesin kazaya kurban gidersin benden demesiii :Djdj
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Kızım 5 oğlum 1 buçuk yaşında 3 inciyi isterim ama şimdi değil oğlum biraz büyüsün durumumuz duzelirse öyle ben çocuk seviyorum gerçi arada krizde geçiriyorum:)
0 oy
tarafından
İki çocuğum var eşimle hep 3 istiyorduk küçük iki yaşına girecek biraz geçsin yapicam şuan birlik oturuyorum kendi evime geçince rahat ederim diye düşünüyorum
0 oy
tarafından

Buyur canım benim :D

Az önce aşıdan geldim hemsireye korunma yöntemi sordum kazaya kurban gidemem bana en etkili hangisiyse onu söyleyin dedim:D

Tabi tek.gittim eve gelene kadar kızım mirtiv gibi ağladı :D çok hoştir yinede 

0 oy
tarafından
Düşünmüyordum ama oldu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 177 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 377 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy