0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İki çocukla birden nasıl idare ediyorsunuz düzen kurdunuzmu  kurduysaniz nasıl kurdunuz  benim oğlum çok yaramaz ikinci çocuğa nasıl bakicam diye düşünüyorum kara kara  

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 cocuklu olmazmi kız ☺️☺️
tarafından
Oda olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ikizlerim var 1 buçuk yaşında bu zamana kadar tek başıma büyüttüm eşimle beraber kimseden yardım almadan çok zorlandım ama tek büyütmek en iyisi dedim herkes bisiyler diyor karışıyor çocuğumu istediğim gibi buyutemezdim bu durumda düzenim bozuluuordi annem yada kayınvalidem geldiğinde ....

Ev işini her gün 2 saat ayiririm  ben iş yaparken hoşuna gidiyor beni izliyorlar benimle beraber süpürge yapıp siliyorlar etrafı :))çok severler öyle seyi 

Uyku saatlerimiz var ikisini bir uyututum gündüz 2 saat uyuyorlar 2 saatte kendime zaman ayırıyorum hiçbir iş yapmam dinleniyorum bazen çok bunaliyorym ama genelde rahat geçiyor günümüz 
tarafından
Anladım cnm Allah  yardimcin olsun
0 oy
(422 puan) tarafından

Bu yüzden 2.cocugu düşünmüyorum:angel:

tarafından
En iyisi cnm
0 oy
(121 puan) tarafından
Kızım 1.5 yasinda oglum 10 gunluk suan ev pazar ortami gibi hersey bir yerde vala yemek yapamıyorum mutfaktan geçilmiyor o derece tek yapabildigim oturup emzirmek buyuguylede cizgi flm izlemek arada yemek yedirmek cok zor vala
tarafından
Allah  yardımcın olsun cnm zor valla
0 oy
tarafından

zamanla alışıyorsun alışmak zorunda kalıyorsun :D

0 oy
(7,036 puan) tarafından
2 bebek birde hamileyim olurmu :D uyku saatlerini ayni ana getiryorum onlar uyuynca bende islerimu yapiyorum 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Beraber oynamaya basliyolar  ya işte o zaman  herşeye degiyo :)))

Zamanla alisirsin  canım:) zaman su gibi akiyo 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 260 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 424 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 503 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,389 puan) tarafından soruldu
0 oy