0 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından
Herkese merhaba anne ve anne adayları ben 5 gün önce babamı kaybettim aslında 8 yıl konuşmadım babamla daha doğrusu ailemden hiçkimse konuşmadı çünkü kızı yaşında bir kadınla evlendi seszis sedasız bizde reddetti onu annemi 11 çocukla bir başına bıraktığı için çok kızgındık üstelik hepimiz kızız ben kaçarak evlendim annem istemedi eşimi evlendikten sonra babam aradı kızım eşini al gel dedi gittim sarıldık öptüm barıştık ne çok özlemiştim yaşanmıştı biraz o kadından da 4 tane erkek evladı vardı hergün ol asada haftada bir atardık konuşurduk bayramlarda babalar gününde eskisi gibi çok mutluydum ama 5 gün öncesine kadar inşaattan asansör boşluğuna düşmüş babam kurban olurum ona ben canı nasıl yanmıştır yeni yeni toparlanıyorum cenazesine gittiğimizde halam söyledi onun tek hasreti sizdiniz hergün sizden bahsederdi diye o kadar pişmanım ki onca yıl gurur yaptım konuşmadım diye ablamlarda öyle aslında daha önce babamı soranlara öldü diyordum ne kadar da kolaymış öyle öldü demek yaşamadığın sürece bilmiyormuşsun nolur babalarımızın kıymetini bilin hatta arayın şimdi seni çok seviyorum baba diyin çünkü hayat aslında o kadar kısa ki 1 dakika sonra ne olacağını asla bilemezsin sizden ricam babam için bi fatiha okur musunuz? 

26 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Basın saolsun kuzum okudum 
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından

Şimdi babamla konuştum üstüne bu postu gördüm. Rabbım sabır versin. Babanin mekanı cennet olsun inşallah. Benim de babamın bazı hatalari oldu hiç kusmedim küssem o hatasindan dönmezdi. Bol bol dua et geçmişi geri getiremezsin yipratma kendini bu da Rabbım in  imtihani<3

(844 puan) tarafından
Öyle bizi bırakıp gitiiğinde daha 13 yaşındayım bu yaşım ve aklım olsa asla yapmazdım ama annem abim ne dediyse ona inandım işte
0 oy
(65 puan) tarafından
Başın sağolsun. Rabbim sabır versin inşallah
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(8,997 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin 
(844 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Tabii ki okurum. Rabbım mekanını cennet eylesin. Onlara kızgınlıklarımız ne kadar büyük olursa olsun bizim her şeylerimiz en azından biz öyle evlatlardanmışız..
(844 puan) tarafından
Evet konuşmasak ta bir yerlerde nefes aldığını biliyordum artık oda yok o kadar zor ki
Allah razı olsun
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin basın saolsun
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Baba acısı o kadar zor ki kanser hastasiydi babam her tedavinse ameliyatinda yanındaydım. Hep beni isterdi yaninda her tedavinse hüngür hüngür ağlardim gözlerim kan çanağı gezdim 2 yıl boyunca gün gün eridi babam gözümüzün önünde ve kaybettik. Şuan o kadar çok kızıyorum ki babası yanında olup kötü davrananlara babasına asi gelenlere. 2 yıl olacak halen daha kabullemiyorum benim pamuk babam neden bu kadar erken gitti diye. Sizin de başınız sağolsun Rabbim mekanlarını cennet eylesin inşallah
(844 puan) tarafından
Yaşamayan bilemez gerçekten hayatımda ilk defa nefes almak zor geliyor Allah razı olsun
(9,021 puan) tarafından
Haflarca ne uyku girdi gözüme ne sıcak bir çorba indi mideme öyle zor öyle acı maalesef
0 oy
tarafından
Başın sagolsun cnm okudum
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Basın sağolsun  ALLAH rahmet eylesin gözlerim  doldu okurken RABBIM  sabir versin sana 
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Mardin de mi oldu olay. Başınız sagolsun
(844 puan) tarafından
Saolun evet Mardin midyat
(1,274 puan) tarafından
Kızı paylasmis twitterda orda gördüm haberi. Tekrar başınız sagolsun mekani cennet olsun inşallah
(844 puan) tarafından
Evet Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Basın sağolsun ,mekkani Cennet olsun.

RABBİM sabır versin inşallah

(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
başın sağ olsun okudum canm
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin canim okudum . Cesaretim yok seni cok seviyorum diyemem :(
(844 puan) tarafından
Ah canım ah ölüm cesaret dinlemiyor
Allah razı olsun
0 oy
(724 puan) tarafından
Basın sağ olsun cnm Allah sabır versin 
(844 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(382 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım okudum rabbim yattığı yerde dinlendirsin
(844 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Başın sağolsun canım mekanı cennet olsun inşallah
(844 puan) tarafından
0 oy
(169 puan) tarafından
Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum . Çok zor çok başınız sağolsun inşallah . Mekanı cennet olsun . Ben de kaçarak evlendim 3 sene doldu babam beni asla affedecek gibi durmuyor çok özledim babamı çok babalık da yapmadi bize ama kızdığı hallarini bile çok özledim. Ahh keşke bende şuan arayıp konuşabilsem kardeşlerimi evimi o kadar çok özledim ki anlatamam. 3 sene bitti 2. Çocuğuma hamileyim ama asla Alisamadim orası benim evimmis gibi geliyor evimi ailemi cokk ozledim . :(
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Arayamam babamı ama ruhuna fatiha okuyabilirim ben öldü bile diyemiyorum gitti diyorum sadece bizi bırakıp gitti :(
(844 puan) tarafından
Benimde dilime varmıyor maalesef Allah razı olsun canım
0 oy
(119,460 puan) tarafından
ahh  basin sagolsun
(844 puan) tarafından
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Başın sağolsun kuzum Rabbim mekanini cennet etsin
(844 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım