+1 oy
1,038 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Baba evine gidince iş yapıyor musnz  yoksa yığılıp  kalıyor musunuz 

Anneniz  tek mı yolsa kardeşler var mı us yapabilen 

Kendi evinde  yorulunca baba ocağında derman kalmıyor  bi bardak kaldırmaya galiba 

49 Cevaplar

0 oy
(5,322 puan) tarafından
Baba evimi sorma gitsin 
tarafından
Üzdüm mü:(
(5,322 puan) tarafından
Alıştım artık marsilyalim
(9,360 puan) tarafından
Hayırdır elif
tarafından
Kaldırayım postu kusura bakma :(
(5,322 puan) tarafından
Yok kuzum niye kaldırcan alıştık hepsine☺️
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnm ailem uzaktaa yilda en fazla uc defa giderim ondada temozligini yaparim annmin. Is goruerum yani
tarafından
Hellal  vala
(4,152 puan) tarafından
Aman hep.kaynanama mi yapicam.azxva anama yaparim keske yakin olsamdca hep yapsam
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Soruları okuyunca aklıma bi an babam bole pasta yapmayı nerden öğrendi diyesim geldi:D
tarafından
:)
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ben babamın evinde misafirim sağolsun hep de öyle hissettirdiler 
tarafından
Güzel yani
(6,136 puan) tarafından
Hayır kötü yabancıyım bi nevi
tarafından
Ya uzuldum;((
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Şimdi geldim annemlere haftasonu burdayım aniden oldu ramazanda görüşemeyiz diye geldim. Bı abim var nişanlı... Annemle her işi yapariz kendi evim sonuçta hiçte yadirgamam
(6,858 puan) tarafından
Omlet gibi mi AA :) öyle veriliyor mu
tarafından
He kız niye verilmesin :)
BLW  yöntemi  bile deneyen var çocuk batıra batıra yiuo bak araştır çok güzel tarifler var  ama.blw  de dikkatli  olmak lazım cok
(6,858 puan) tarafından
:) ben etraf batar diye zaten özenle yediriyorum blw bana göre değil haha :)
tarafından
Ama gelişimi.icin çok güzel:) ah ah benimk8 yese neler yaparım:)
(6,858 puan) tarafından
:) yer inş. Bnde oyunla fln yediriyorum. Ama benim yemeğine göz dikiyor kasigimla felan bazen. Aynı kaşıktan veriyorum sevmediği şeyi bile ben yiyorum diye yiyor :) kandırıyorum onu
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Annem tek erkek kardeşlerim var iş yapıyorum tabiki ama onlar bursa da ben İstanbul'dayım her zaman gidemiyor 6 aydır girmedim mesela 
tarafından
Çok olmuş ya
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Valla ben tek kızım birde abim var gebeyken gittimde full yatiyodum şimdi doğurdum gene gidip full yatiyom anamdan Allah razı olsun ne iş yaptırır ne bişey kendi yapar gencte zaten Rabbim sağlıklı ömürler versin anama babama abime inşallah:))
tarafından
Kaç yaşında kız
0 oy
(10,322 puan) tarafından
Babam vefat etti annem kiz kardesimle yasiyor ablamla ben evliyiz. Annem evlenmedende hicbisey yaptirmazdi şuandada aynu yer icer kalkariz siz dinlenin der çocuklarla ilgilenir
tarafından
Ne iyi biri  ❣
(10,322 puan) tarafından
Allah ondan razi olsun her zaman
0 oy
tarafından
Her işini yaparım yemek temizlik 3 kız kardeşiz küçük çalışıyor evde olduğunda ben varken yapmaz ablamda yapmıyor valla bir ben duramam oturmam anneme kalmasın diye
tarafından
Çok iyisin
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Annelerle evim 50 adım yoktur :) kaynanam alt kartta ikisindede misafir gibiyim yer geldi mi ev sahibiyim işleri varsa yaparım o anda yani denk geldiği gibi yeri gelir kahvem ayağıma gelir yeri gelir ben yapar dağıtırım duruma göre canım çalıştığım için akşamdan akşama uğrarım işte ondma yüklenmez kimse bana kendi işimi hafta sonu zor yapıyorum :) 
tarafından
Güzel ya
Isın yorucu mu ne iş yapion
(1,596 puan) tarafından
Yok değil canım masa başı 8-6 rahat çok şükür ama yinede sen elleme bırak falan diyorlar tabiki iş yaparlarken denk geldim mi yada en ufak hastalık oldumu herseylerini yapıyorum
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Annem tek yaşıyor oğlum kucağımdan inmedigi için bir şey yapamıyorum annem de elletmez bir tek Türk kahvesi yaparım elimden içmeye bayılır 
0 oy
tarafından
ben kalkarım annem otur der kardeşlerim de var 
tarafından
Güzelmiş
0 oy
tarafından

Ooo he kendi evim ha babamin evi .d

Babamlain evinin alisvsrisinu bile anne gitmez ben giderm babm bana sorar  

Annem pe ilgilenmez ben daha cok seyimdur zatn hergun annemdeyim ben gelirim esim isten sonra gelUr degisir yani  d.d.d

Ama baba evi gibisi yok tek cocugum biraz da ondan boyle evin işini annem yapar ama eger erken geldiysem dagiiklik varsa toolarim annemde kahvaktiyi hazir 

Acikcasi benim daha anne baba evinden tamamen kopmam olmadi oylr soyleyeyim cebimizde paraya kadar biliriz babam esime esim babama masallah diyeyim aile gibi aileyiz şükür 

Esim de de allah razi olsun ailemde de <3

tarafından
Ne güzel ya
0 oy
tarafından
Yine baba evinde oturuyorum birimz altta birimiz üstte tek çocuğum diye gözünden ayırmadi adam :-D
tarafından
İkimizde belediyede çalışıyoruz ben muhasebedeyim o çay ocağında çalışıyor .. :-) benimkinin durumu yok bir de bu yüzden babam ev üstüne yaptı .. benimkini anne sen yapma sen çalışma sen yapamazsin edemezsin diye diye kız gibi büyütmüş hala annesi karpuzu bile kendi keser oglanlarina elinizi kesersiniz der Allah nasip ederse benimde oğlum olacak benimkine diyorum sakin yapma etme deme erken yaşta çalışmaya alışsın diyorum ben tek çocuğum ama babam beni tarlaya calismayada götürdü araba traktör kullanmasınida öğretti benimkinin hiç içinden gelmiyor cozemedim
tarafından
Ya hep annesi.etkilemis onu
Kız  en azından işi var  belki kaynanan çay kyma  ocağı yakma elin yanar da demiştir :)
tarafından
Annesi bunu okutmamis sen okuma oğlanım yapamazsin demiş buda okulu bırakmış pideci ye girmiş annesi bunu işten çıkarmış sonra annesinden gizli çalışmış yazın bahçeye gittik incir toplamaya anneside geldi bu merdivene çıkıyor çıkma oğlanım düşersin diyor anne bu napacak dedim koca adam ya dedim erkek milletine acınir mi dedim .. yok yani kadinin oğlanları çok değerli gelinlik alışverişine gidiyoruz benim araç bozuldu onlar araç tutmuş benimki taşıyacak oğlunun elinden aldı sirtlandi gelinliği ya anasını dedim kaynanaya bak :-D
tarafından
Yaa ne kadar  düşkün hayret evlendirmiş hayret ondan uzak  yaşamasına razı olmuş
tarafından
Çok düşkün bende şaşırıyorum arada oğlanım gel kaliver bende diyor yat burda diyor benimkide bensiz köye gidemiyor git annenin evi sonuçta tabi burda da rahata erdi adam orda abi karisiyordu burda karışan yok babam is buyursa kaciveriyor ..
0 oy
(295 puan) tarafından
Suyumu dahi annem babam getirir getirmelerini istememe ragmen canlarim ya kurban olurum annem bir dk durmaz en sevdigim yemekleti.yapar hersey hersey uc kardesiz bir abim anneme yakin diyer abim sehir disi bende yarim saatlik yol uzaktayim yarin bana gelcek iki gkzumun ciceyi evimi temizlemeye hamilryim diye yatak yorgan hersey canim annem
tarafından
Ya  ne güzel
(295 puan) tarafından
Valla oyle sukurler plsun
0 oy
tarafından
İs yapiyordum simdi bebek kucuk yapmiyorum sobali ev guvenip birakacagim kimse yok annem yapiyo kardeslerim var ama beceriksizler :D
tarafından
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ailem uzakta şu an da baba evindeyim bayrama kadar burdayım  her işlerini yaparım kendi evim gibi değişen yok :)
tarafından
Ooo bayrama  kadar:)
(1,464 puan) tarafından
Aynen canım:)
0 oy
tarafından
Baba evi rahatlık bir bardak bile kaldırtmıyorlar Allah razı olsun onlardan inşallah...
0 oy
(3,212 puan) tarafından
Gücümün olduğu bir günse iş bırakmam ama gücüm yoksa tatile diye gidiyorum annemin evine :)
tarafından
;)
0 oy
(270 puan) tarafından
Sadece annem ve babam var başka kimse yok gidince çok rahat ederim oohh yan gel yat cocugumada bakarlar sen dinlen derler.Yedigim önümde yemedigim arkamda çocuklara deli olurlar çok rahat valla annemle çay keyfi dedikodu süper yani.
tarafından
Çok güzel ya
(270 puan) tarafından
Evet o yönden şanslıyım çok şükür bazen gelir bunalmissindir evde çocukla gidin kocanla biraz gezin dolaşin hava alin der saolsun canım annem benim.Cocuklarima hep o baktı ben çalıştığım için.

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 533 göst.
22 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hanimeli (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 243 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 307 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,042 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 1,272 göst.