0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle görüşmüyorum nişandan tutun düğünüme kadar altınları aldılar yetmedi evime gelip altınlarımı almaya geldim dedi ve eşimle beni ayıracagını eşime kendi istediği kizi alacagını söyledi ayrıca bana ağza alınmayacak küfürlet söyledi eşim onları gönderdi ve benimle mutlu bu nasıl insanlar yani mutlu olmak varken neden yuva bozarlar

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnan burdq okuyorum hayret içinde kalıyorum rabbim yardımcın olsun
(11 puan) tarafından
Annesi yalvardı eşime benimle konusmak için ama beni huzursuz edip eşimle ayırmak isteyenlerle nasıl konusayim ben
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından
Küfüre kadar affedilir diyodum ama geline küfür oğluna küfur eşinden geçiyor hersey noktayi koysun...
0 oy
(476 puan) tarafından
Kıskançlıklarından nefret ediyorum böle insanlardan sakın canm ailesi yüzünden eşinle aranı bozma ve eşine ailesinin yaptıklarını başına kakma 
(11 puan) tarafından
Sağol canım benim babası kaynana gibi annesi kayınbsba gibi rolleri değişmişler bildiğin herşeye karısırdi adam dış giyimimden tut evimin eşyasina kadar buda yetmesmiş gibi evime gelir gelmez yatak odsma girdi karıstırdı odami
(476 puan) tarafından
Ne demek yatak odasına girmek yaqq iyi olmuş küstüğünüz terbiyesi adama Bak yaaa ben olsam kovardım odadan
(11 puan) tarafından
Ah dualarınıza ihtiyacım var
0 oy
(321 puan) tarafından
Ayy bizdede var buna benzer durum, ulan çevremde herkeste eşinin hatrına boşver affet diyo. Niye affedeyim pardon? Bizi istemeyen insana zorla mı sevdircez kendimizi 
(11 puan) tarafından
YA ilerde çocugum olursa napcam ben onları istemiyorum zaten adam benim psikolojimi bozdu tedavi gördüm vs intihara kadar gittim
(321 puan) tarafından
Benim bir oğlum var. Babasıyla gönderiyorum. Yahut evde küçük görümce var çağırıyorum götürün sevin diye. Ben görüşmüyorum ama. Görüşmekte gelmiyor içimden. Tiksiniyorum. Olan sana olur üzme canını, eşinle iyiysen gerisi fasa fiso. Senin psikolojinin bozulduğundan haberi var mı adamın veya varsa ne kadar üzüldü? Takmasaydın bunu mu taktın da üzüldün der geçerler
(11 puan) tarafından
Kaynanam benimle konusmayı çok istedi ama ben istrmedim çünkü kocasinin ne halt oldugunu bile bile tek gönderdi onu evime ayrıca eşim subay biz tayinciyiz şehir dısında olcaz evime gelemezler eşim biliyo krize girdiğimi insallah basima bela olmazlar
(11 puan) tarafından
Adam benim ölmemi istiyodu arkamdan geberir insallah diyodu
(321 puan) tarafından
Muhtemelen birde kayınbabanı dolduran gaza getirende kaynanandır. Kendi söyleyemedikleri şeyleri patavatsız kocaları aracılığıyla söylettirirler. Hiçbişey olmaz Allahın izniyle, enişte bey arkandaysa kudursun onlar. Nerde subay? Yuhh artık geberir inşallah ne demek ya terbiyesiz herif
0 oy
(129 puan) tarafından
Eşinle mutluysan çıkar onları hayatından hayatına devam et pire için yorganı yakmaya değmez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 393 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
18 Şubat 2023 Aile kategorisinde mrve4242 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.