0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Merhaba eşi uzman subay olanlar varmı aranızda hangi memlekettesiniz ve zorlukları varmı aile sorunsalı yaşayanlarınız varmı 

7 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Benim eşim askeri personel şuan Hakkari'de görevde ben de kendi memleketimdeyim 
(11 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım
(1,730 puan) tarafından
Amin canım 1.5 yıldır evliyiz ve toplam 4 5 ay yan yana kaldık hep görevde çok zor yani ben de kayinvalidemle pek anlaşamıyorum kendi ailemle kalıyorum zor yani
(11 puan) tarafından
Kız bende öyle kaynanam iyide babası bizim yuvamızı bozmaua calisti bende kendi aileme geliyorum görevi bitmesine yakın kendi evime geçiyorum öyle zor kii eşim bide çocuk istiyor
(1,730 puan) tarafından
Benimkiler de beni çok çok sevmezler yabancı olduğum için benim 4 aylık bir prensesim var darisida sana inşallah canım bence eşin görevden gelmeden önce doktora git hamile kalmak istediğini söyle canım tedavi gerekirse yapar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki bordobereli 5 ay ankarada yan yana kalıyoruz 5 ay göreve yurt dışına gidiyor  3 yıllık evliyiz hâlâ  birbirimize alisamadik
(11 puan) tarafından
Allah kavuştursun deryacım bordobereli çok zor ama birbirinize olan aşkınız sevginiz olduktsn sonra alışırsınız
tarafından
Amin kuzum tam alıştık derken göreve gidiyor  o yüzden düzenimiz pek olmuyor
0 oy
(681 puan) tarafından

Eşim komando zorluğu var mı evet her konuda zorluğu var ayrılık var işleri çok ağır sabah eşim attı 5.30 gibi bu fotoyu bu soğukta onlar dışardalar bazen 24 saat bazen 12 saat Bi insanın 24 saat dışarda kalması ne demek ama maddi imalanların açısından ta Bi ki daha iyi şuna alışacaksın tabi asker in telefonu hep açık olur gece saat 3 de kalkıp işe gidebilir hafta sonu nöbet tutabilir 2 aylık haftalık 3 er günlük görevleri olabilir benim ailevi olarak sorunum yok kaynanam yıllar önce vefat etmiş ama hep yalnız kalıyorum bazen aileme gidiyorum rabbim hepimize yardım etsin asker eşleri olarak 

image

0 oy
tarafından
Benim esim canim zorlukları mutlaka var 17 ay ayrı durduk sımdı tekrar surıyeye gidecek elbette var zorlukları ama alısıyor ınssn
0 oy
tarafından
Pilot üsteğmen ❤️ havacı kuzum eşim 11senilik evliyim batı yüzü bu sene gördük dedik Azerbaycan a gitti şimdi şükür evimizde lojman 7ay sonra bulduk gidenlerin yerine inşallah öbür ay gecicez zorluk hep var olmazmi piskilojik olarak destek biz aldık mesela eşim pilot çatışma görmüyor ama şehit taşımak arkadaşlarını güle oynaya inip onları şehit olarak geri bindirmek onu kahretti hep zorluk var heran her saniye
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Benimki jandarma astsubay. 15 yıllık personel. Biz evleneli 7 yıl oldu. Birlikte bu 3. Şehrimiz. (Edirne Mardin Muğla)  Doğu biraz zordu kötü zamanda gittik. Aile ozlemi de zor ama alışıyor insan. Her işin ayrı zorluğu vardir. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 202 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gamze güler (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 367 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 295 göst.