0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Eşlerimiz çok yakın arkadaş eşini taniyorum eşim kızla konuş tanış dedi bende konuştum neyse ve içimde biriken beni hayata karşı yoran o kadar çok şey var ki telefon da bir kaç şeyden bahsettim oda sizinle yüz yüze dost ortaminda konuşmak isterim dedi neyse dedim bir kaç bir şey ama sonradan acaba eşine söyler mi yada içimi döktüm iyi mi oldu biraz rahatladım iyi geldi aslında 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Güvenmezdim ben
(3,739 puan) tarafından
Bi yandan da içim huzursuz oldu işte
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben olsam kesinlikle tanıdık biriyle konuşmam yardım alman gerekiyorsa git bi psikologdan yardım al ama tanıdık işi sıkıntı 
(3,739 puan) tarafından
Kiz TV lere cikiyo bayağı uzman bu kişi
(4,089 puan) tarafından
Fark etmez ki şimdi gider gelir görüşürsünüz yarın aranızda sıkıntı olsa ortaya döker ya da mutlaka eşine anlatıyordur eşinle arkadaşının arası bozulsa bi anda ağzından kaçabilir senin eşin böyle demiş diye
(3,739 puan) tarafından
Yaaaa :(
0 oy
tarafından
Onlar yemin ediyor canım bence anlatmaz 
tarafından
Kız şimdi kim yemine bakıyor tövbe yarabbim
(3,739 puan) tarafından
İnşallah ya :(
0 oy
tarafından
O kocasına söyler, kocasıda senin eşine. Hiç bulaşma bence
(3,739 puan) tarafından
Off pişman oldum şimdi. :(
0 oy
tarafından

Pişmanlık duyacağın şeyleri anlatma 

Yada şöyle söyleyeyim herşeyini herkese anlatma 

Kim dost kim düşman belli değil

(3,739 puan) tarafından
Çok haklısın öyle valla
0 oy
(13,835 puan) tarafından
Meslek etigi olarak seninle konustuklarini baskasiyla paylasmaz bence. 
(3,739 puan) tarafından
İnşallah yaa
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Anlatıcakdır isim vermeden de olsa  çok mahrem şeylerini anlatmamışsındır uamrım yada şikayetlerini
(3,739 puan) tarafından
Çok ozel ve mahremiyete girmedim canım
(5,311 puan) tarafından
Bir dahaki konuşam ortamında daha yakından ilgilenmeye eşinede laf göndermeye çalışabilir dikkat et ve eşinle onunla bilgi paylaşımında bulunduğunu söyle  cnm
0 oy
(2,226 puan) tarafından
bende güvenmezdim canm
(3,739 puan) tarafından
Yaaaaa. :(
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben asla güvenmezdim eşine söyler tabiki. Ya her mesleğin ortamı öyle. Öğretmenlerin veliler ile ilgili konuştuğunu çok gördüm. Doktor arkadaşım var kadın hastalarını gelip anlatır bu böyledir. 
(3,739 puan) tarafından
Ya gerçekten mi :(
(1,092 puan) tarafından
Öyle maalesef kuzu işi işte bırakan nadir insanlar var her mesleğin ortamında farklı sohbetler dönüyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yeni tanıştığınız birine kendinizle ilgili özelini olan sorunları paylaşmak doğru değil birikmiş olabilirsin dağ taşa anlat ama kimseye güvenip derdini anlatmamalısın helede ilkkez tanıştığın birine hiç anlatmamalısın 
(3,739 puan) tarafından
Aile danışmanı diye anlattım canım ne bileyim boyle olacağını :(
(4,698 puan) tarafından
Nasihat verilmez satılır sen mesleğine güvenmiş anlatmışsın dostluk başka iş başka onun işi olsaydın söylediklerin duyulmazdı ama sen ilk fırsatta dilini çözmüşsün kadın belki bu tarz şeyleri iş dışında duymakta istemiyor olabilir eşine onun karısı böyle şeyler anlattı bende görüşürüz falan dedim iş dışında böyle şeylerle meşgul olmak istemiyorum görüşmeyelim diyebilir
(3,739 puan) tarafından
Valla evine davet etti ama bilemicem canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yakın arkadaşlar için terapi yapmazlar normalde tanımadığı için aile yapınızı görmek istemiş olabilir 
(3,739 puan) tarafından
Oda olabilir
0 oy
(2,589 puan) tarafından

Yani ben uzman değilim ama eşim arkadaşının eşiyle tanıştık sonra anlattı hayatını eşime de ben anlattım eşim le genelde hiç gizlimiz olmaz o ama doktormuş sanmam anlatsın ama az bişi anlatma ihtimali de var :ninja:

(3,739 puan) tarafından
İnşallah bir şey demez ya
0 oy
tarafından

Onlar bu işin eğitimini alıyor. Belli ekollerle ve etiklerle çalışıyorlar. Kimseye bir şey söylemeyecektir. Güvenme diyenler ne biliyormuş :) komşunla dedikodu yapmıyosun uzman bir aile danışmanıyla görüşüyorsun. Ben psikolojik danışma merkezinde çalışıyorum merak etme ha için rahat etmeyecekse anlatma tabi ki.

(3,739 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim cevabın için
tarafından
Ne demek ❤️
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben konuşamazdım tanıdık biriyle
(3,739 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol yorumun icin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ne kdr profosyonelde olsa anlatma arkadaş samimiyet vr eşin küçük düşer