0 oy
783 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar mesela bir yere gittiğimde oturmaya bana diyor ki züleyha'nın hakkında bir şey söyleme yani eltini hakkında hiçbir şey konuşma bilmem ne bilmem ne bilmem ne yani nereye gidersem gideyim Yok efendim züleyha'nın hakkında bir şey söyleme kimseye züleyhan hakkında bir şey söyleyeyim artık sıkıldım gerçekten artık sıkıldım eltimle konuşuyoruz mesela hani gideceğim  eltim evine işte bana diyor ki oraya gittiğinde sakın züleyha'nın hakkında bir şey söylemeye hani kendiniz konuşun ama züleyha'nın hakkında bir şey söyleme bir şey deme ya bana ne ya Züleyha dan 

Kız bu züleyha'da ortancı eltim kendi eltigini yapıyor ne umursuyor ne onlar için birşey  yapıyor yani kaynanama diyor ki ben sizi sevmiyorum ben sizi sevmiyorum diyor ne bir saygı var ne bir sevgi var hiçbir şey yok habire kaynanan bana diyor ki bir yere gittiğinde züleyha'nın hakkında konuşma hakkında konuşmak artık sıkıldım ya bunu kocama söyleyeceğim kocaman diyor ki annemdir kaynanan sana iki üç kelime bir şey söylüyor zoruna mı gidiyor

17 Cevaplar

+1 oy
(786 puan) tarafından
Sende söyle yeter anne artık ne söyleyecem banane ondan de. Sussun o da
(23 puan) tarafından
Söyledim banane ondan ben kendi evimdeykm o kendi evinde yok anam kadin habire onu soyluyor bana yetmiyor eşim de onu söylüyor bana
(786 puan) tarafından
O senle ilgili bi şey mi dior yoksa
(23 puan) tarafından
Hiç bilmiyorumt
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye Züleyha ne yapmış ki bu kdr tırsıyor duyulacak diye onun dışında kaynananada belki Züleyha öğretmiş gittiğin yerde bnm hakkımda konuşma niye aklında kalmış herkes konuşmasın istiyor anlamdım hiç bsy
(23 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ben kaç kere söyledim kaynanama dedim bana ne derim züleyha'dan ben onun dedikodusunu yapmam dedim beni ilgilendirmiyor zaten ben konuşmuyorum derim Züleyha nereye gidersem gideyim züleyha'nın hakkında konuşma Züleyha bunların kraliçesi olmuş herhalde baş tacı olmuş ondan
0 oy
tarafından
Çevreden çekindiği şeyler vardır duyulsun istemiyordur
(23 puan) tarafından
Ya gidip birbirlerine falan da bir şeyin de falan söylemiyorum dedikodu falan hiçbir zaman yapmamışım kimse gidip çekiştirme mişim hani diyor ki gidip söyleme gidip söyleme ya bende de söylemiyorum ben bunu kaç kere söyledim uyardım
tarafından
Tedirgin oluyordur sürekli boşver takılma sende
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ben Züleyhayı çwkiştirmeye mi gidiyorum banane ondan de boz azcık ozaman belki susar
(23 puan) tarafından
Söylüyorum kaç kere söyledim uyardığın dedim bana ne dedim züleyha'dan dedim kadın anlamıyor
0 oy
tarafından
Şimdi Züleyha onlara karşı kötü ya sende gittiğin yerde Züleyha onları sevmiyor falan dersen rezil oluruz gibi düşünüyor bence sende de ki Bi daha bana şunu söyleme banane Züleyha dan dedikodu mu yapıyorum ben de sustur 
(23 puan) tarafından
Kız ben söylüyorum kaç kere söyledim ya bana ne dedim züleyha'dan ya bana ne dedim ya sanki ben oraya gidip züleyha'nın dedikodusunu mu yapıyorum dedim kadın hala aynı hala aynı bunu kocama söyleyeceğim hocam da bana diyor ki ben sana iki kelime söyle diye neden böyle bozuyorsun
tarafından
O zaman de ki anne her gittiğim yerde konuşuyorum Züleyhayı hoşuma gidiyor dedikodu yapmak :)
(23 puan) tarafından
Ahhahshs
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ne Züleyha ymış            
(23 puan) tarafından
Ay evet ya Of sıkıldım artık zaten onların sırf onlar için kendi evi taşıyacağım başka yere gidiyorum
(10,414 puan) tarafından
Kız boş ver taşınma Züleyha yı umursama aynı şekilde kaynananıda tınla gitsin
(23 puan) tarafından
Artık bunlardan uzak yere gidicez kim dahs ne yapıyorsa yapsın eşimde kararlı gitmek için
0 oy
(5,375 puan) tarafından

Hay züleyhasına :Dhahah söyle kız sen de kaynanana

(23 puan) tarafından
Söylüyorum ama beyin işte
0 oy
(344 puan) tarafından
:) sövenin yeri oluyor gerçekten, eltin hakkında konuşunca kaynanana ne olacak orayı çözemedim 
(23 puan) tarafından
Ayy evet bu eltim hiç sevmiyor evlerine gitmiyor ama hep onlar için bir melek bende bir bilsem çok sıkıldım
0 oy
tarafından
acaba kendilerini umursamadığını bilmesin millet diye mi hep uyarmak istiyor 
(23 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama ben bundan çok sıkıldım gerçekten
0 oy
tarafından
Canım yüzlerine diyormuş ya sevmiyorum falan diye belki duyulmasindan korkuyordur. Gerçi seni darlayana kadar eltine hayırdır niye sevmiyorsun diyebilir ama ne gerek var değil mi? Nasılsa bulmuş darlayacak birini 
(23 puan) tarafından
Evet zaten sıkıldım bunlardan
tarafından
Ben bazen şey yapıyorum aynı konu sürekli dönünce cevap vermiyorum kalkıp odadan çıkıyorum telefonda yapıyorsa susuyorum konuşmuyorum.
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Canım sana bişey dicem

Züleyhanın hakkında bişey söyleme :D 
(23 puan) tarafından
Hahahah+++++
0 oy
tarafından
Züleyha ismini seviyorum, ben olsam söylerim hahaha :D
0 oy
(274 puan) tarafından
Yok cnm.sen istediğin kadar kaynananla muhatap ol bisry değişmez.hersey kocadan gider kocan arkanda olur sa kimse sana bisey soyleyemez.ben bunu bilir bunu soylerim.bizimki artik onlarin yaptiği hatalari gorunce onlara laf soyleyince artik bana da karisamiyorlar ama once oyle miydi !!!
0 oy
(383 puan) tarafından
Ama bak yine Züleyha hakkında konuşulmuş :) Züleyha hakkında konuşmayın. Mesela artık ben de biliyorum Züleyha kayınvalidesini sevmiyor :) 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Züleyhanında seninde başlatma de
0 oy
(48,996 puan) tarafından
zuleyhadan korkuyo demekki☺️
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Bana bak özelden hakaret etmeye devam  edersen yasal süreç baslaticam senin hakkında terbiyesiz seni sen kendini ne zannediyorsun o dili alır bir yere sokarım senin 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 386 göst.
0 oy
12 cevap 278 göst.

385,600 soru

11,529,352 cevap

35,200 kullanıcı

...