0 oy
791 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esım geldı yemek hazırla dedı yedı cay koy dedı smdılık normal acmadı konuyu acar ama bırazdan bekledgm gçkadar değil şimdilik gene yazarm  gec yazcam kızlar kusuruma bakamyın 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendini ezdirme haklı olan sensin bunu unutma yeter
tarafından
Hıcbrsey olmadı konusu bıle acılmadı
-Reklam-
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Tamam merak ettim baktın çok sinirli biraz sakin olmaya çalış erkeklerin zoruna gider karısına laf duymak arkadaşından
tarafından
Smdılıl bısey olmadı
0 oy
tarafından
Açarsa konuyu üste çık 
tarafından
Acılmadı canım :)
0 oy
(9,196 puan) tarafından
Arkadaşları için sana tek kelime dahi etmez umarm
tarafından
Etmedı sağolun cok tesekkurler
0 oy
(2,364 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
aynen erkklerın karısından dolayı laf duymaları zoruna gider alttan al cilve yap sacına dokun ama ben senı ozluyorum ne hayaller kuruyorum basbasa olrz mısır patlatıp keyf yapsrz die senin bu asabi halin uzuyor benı fln die
tarafından
Kızgın deıldı aksıne ordan burdan konstu benmle ama uzgundu farkındaym muhtemeln arkadaslrınjn dısladgı ıcındır veya tartsmıstr bılemıyorum.
(2,364 puan) tarafından
op tam kıvamında ozmn askm cnm die öp kokla kulagına fısılda ya sen evdesin ya su içimdeki huzuru anlatamam yüregim liseli kıxlar gibi pırpır de wlla modumu yukseltyrsun kaslı kocam fln de  sonu kötü bitebilir benden demesi hehehe
tarafından
:):):)kız yatakta guldurdun benı Allah ta senı guldursun :) adamın bedenıde ruhuda yorgun uyudı;)
(2,364 puan) tarafından
olsun bebe uyuyosa sen yıne fısılda olmadı sabah fısıldarsn:))) sana diomda bide ben yapsam benm sşnirlee geliverir cırlarm:)))
tarafından
:):)Allah seni  dogru dıyon
0 oy
tarafından
valla ilk dinliyorsa anlat derdini onların dediğini de söyle baktın olmuyor o zaman yükselirsin 
tarafından
Gerek kalmadı cok sukur ama sımdılık
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hadi bakalım insalalh sorun cikmaz
tarafından
Kazssız belasız uyudu :):)
(1,013 puan) tarafından
Ohhh çok şükür kuzum çok sevindim. Bütün gün kendini aç bıraktığınla stres yaptığına kaldın ama neyseki korktuğun olmadı. Bundan sonra da kimseye guvennip eşin hakkinda ne iyi ne de kötü konuşma. İnsanların ağzında laf durmuyor. Herkes yuvasında kocasıyla keyif yaparken sen böyle huzurundan oluyorsun. Eşinle de daha tatlı dille çözmeye calis. Bırak arkadaşlariyla da vakit geçirsin seninle de orta yolu bulmaya çalış teşvik et kadınlığını kullan. Azıcık uyanık ol.
tarafından
Aynen bende cok sevındm.öyle ama hala şaşkınık esım böyle bı konuda asla susmazdı bana çatardı.yıne cok sukur rabbıme.bu bana ders oldu her konustgunu ınsan sanmıycan demekkı.asla acmm agzmı.artık gecrceklerını sanmıyorum.konusmazlar bırdaha.tavsıyelerın ıcın cok tesekkur ederım Allah razı olsun senden
0 oy
tarafından
Haklisinn konunda kendini ezdirmeden ben kocamla vakit gecirmek istiyirum kocami ozluyorum.. de 
tarafından
Cok dedim anlamadı.smdlk etmedık kavga
tarafından
Cok şükür etmezsiniz de insaallah belki anlamistir o da canm ustune düşme bisi derse kocami seviyorum yanimda olsun istiyorum ne yapabilirim ben senin gibi yapsam ne dusunursun de
tarafından
Cok dedım anlamadı bılmıyorum cok sasrdm bırsey dememesıne gunduz saydrdı saydırdı telefonu yuzume kapattı
tarafından
Iyi bosver gun icinde düşünüp dogruyu bulmuştur diye umuyorum canim mantıklı gelmistir blki insaallah
tarafından
İnşaalllah
0 oy
tarafından
Postunu okudum .

Diklenmr sakin net konus.
tarafından
Sorun yok suanlık şükür

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 583 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu