0 oy
297 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından

28+4 gunluk hamileyim esimin elinden telefon düşmüyor tıktok video uygulamalarından çıkmıyor sabah erkenden kalkıp telefonda video izlerken uykumdan uyanıyorum yada isten geldiginde yemekten sonra direk telefona yöneliyor bi soru sormak icin sesleniyorum dinlemiyor cevap vermiyor beni dinlemiyosun diyincede kiziyo telefonu yere fırlatıyor soyle diye bağırıyor bana cok üzülüyorum yok bisey soylemicem diyorum ama gercekten kalbim cok kırılıyor cok üzülüyorum ne yapacağımı bilemez hale geldim kızlar 

5 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Git birazcık ynindan anlar belki annengilxe felan kal biraz hiç umursama sende onu aynı tepki gösteriyorsa al kır telefonunu kendi kendine olmadı heralde o çocuk ilgilenmek zorunda sana öyle davranmaya hakkı yok bence 
-Reklam-
0 oy
(798 puan) tarafından
İlk bebegin mi neden hevesli degil ki
(6 puan) tarafından
Bizim ilk bebeğimiz konusmaya kalkinca kızıyor  bende susuyorum nasil yaklasacam bilemez hale geldim  :(
(798 puan) tarafından
Onemseme bu sefer belli ettikce daha cok yapicak sende ayni onun gibi yap video vs izle aynisini hissettir bozuntuyada verme
(6 puan) tarafından
Aynisini yapıyorum bi sure sonra canım sıkılıyor sohbet edecek insan arıyorum kndi ailem memlekette esimin aileside oyle ayni evde esimle ben variz biraz ilgi alaka sohbet istiyorum bi pazar gununu bana ayır diyorum oda yok :(
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Sende hiç umursama üstüne gitme o yokmuş gibi davran 
0 oy
(150 puan) tarafından
Benim kocamda ayni böyle bende burda bekleyim
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyleydi o kadar can sıkıcı bir durumki en sonunda hiç yüzüne bile bakmadım su isterdi vermezdim duymamazlıktan geldim yemek istedi duymamazlıktan geldim yanına çağırdı duymamazlıktan geldim kısacası ne istiyor ne yapıyorsa duymamazlıktan geldim yatağa girince sarılır ederdi ben asla sarılmadım birkaç gün bende yatakta telefonla ilgilendim sonra anladı yaptığı hatayı düzeltti kendini 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 311 göst.
0 oy
9 cevap 791 göst.
0 oy
37 cevap 1,388 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...