0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından

28+4 gunluk hamileyim esimin elinden telefon düşmüyor tıktok video uygulamalarından çıkmıyor sabah erkenden kalkıp telefonda video izlerken uykumdan uyanıyorum yada isten geldiginde yemekten sonra direk telefona yöneliyor bi soru sormak icin sesleniyorum dinlemiyor cevap vermiyor beni dinlemiyosun diyincede kiziyo telefonu yere fırlatıyor soyle diye bağırıyor bana cok üzülüyorum yok bisey soylemicem diyorum ama gercekten kalbim cok kırılıyor cok üzülüyorum ne yapacağımı bilemez hale geldim kızlar 

7 Cevaplar

+1 oy
(790 puan) tarafından
Gözüne parmağını sok *** var bakıyon telofona de onlarda ki *** de bende ki ne de 
-Reklam-
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Sende aynı hareketi yap bence eşim tiktok indirmişti bende yükledim sonra ikimizde sildik şimdi bakamıyo:)) ben sadece Facebook kullanıyorum oda bence sende ona onun yaptığı hareketi yap 
0 oy
(60 puan) tarafından
Aynı benim eşim oda oyun bağımlısı bağırınca bırakıyo tamam seninle ilgilenicem haklisin diyo sonra yine ayni kaç defa kavga ettik
0 oy
tarafından
seni gaza getirmek istemem ama güzel bir patlaman lazim eşine.benimki de son zamanlarda çok telde vakit geçiriyor.tiktok falan işi olmaz ama instagram facede.3,5 gün once kötü kavga ettim,ağladım,saydım döktüm herseyi. sustum olmadi, güzelce uyardım olmadi.kavgamizdan sonra düzeldi biraz şükür 
0 oy
tarafından
Yeminle ben yazmışım gibi okudum. Şuan odamdaujm o salonda . 4 5 gündür konuşmuyoruz. Sırf elinden o lanet telefonu bırakamıyor diye. Bide üste çıkıyor lanet olasi
0 oy
(20 puan) tarafından
Soğuk duş etkisi yap bi erkeğe asla kendini açıklama benle ilgenmiyosun beni sevmiyosun değiştin gibi vs çünkü umursamaz başladı yine felan der içinden sana nasıl davranıyosa ona öyle davran ilgini çek uzerinden çok sık arayıp yaşıyorsan bi anda kes belli bir süre sonra noldu buna diye sana yönelecektir 
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Benimki de gezme bağımlısı oldu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 297 göst.
0 oy
9 cevap 791 göst.
0 oy
37 cevap 1,388 göst.

377,327 soru

11,291,930 cevap