0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Eltim hamile 4 yada 4.5 aylık hamile kızlar . Bu üçüncü bebeği ikisini daha bir iki aylıkken kaybetti kalpleri durdu en uzun yaşayani bu . 

Ama doktor durumu çok kötü her yeri ödem gebeliğe son vermemiz lazım demiş :( 

Her an ölebilir doğursan bile Yaşamaz demiş . Bu ödem ne sonradan geçmez mi ?nasıl bişey içim gidiyo :( 

Sıvı alalım neden oluyor diye bakalım demişler iki kere denemişler bebekte çok ödem var diye olmamış . Gebeliğe son verirsek bebekten örnekler alır bakarız neden böyle oluyo diye :( şimdi o minik bedene otopsi tarzı birsey mi yapılır :( 

Hiç mi geçmez :( 

Ne olur hamile olanlar dua etsinler bi mucize olsun :((( doktor iyilesmis bebek desin :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rsbbim sifa versin insallah canim ama aldirmasin eger rabbjm yiyecek ekmegi yoksa zaten alir o zaman bakarlar
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından

Benimde 2 tane bebeğim öldü karnimda. Birisi 5 birisi 5 buçuk aylıktı.  3. Yavrum şükür doğdu.  Hamileyken benimde sorunlarım vardı bana da Yaşamaz dediler ama ben vazgecmedim. Şimdi doğru 4 buçuk aylık şükürler olsun. Ama ödem var dememislerdi. Bilmiyorum canım ya :'( Rabbim korktuguna ugratmasin inşallah 

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Evet otopsi.yapiliyor arkadaşım özürlü diye bebeği eşiyle.karar alıp bebeğin yaşamına son verdirdiler 32 haftalikti ve bebeğe otopsi yapıldı acıkmadık yer bırakmamışlar yerini kesip dikiş atmışlar kuzumun 
(2,596 puan) tarafından
Peki sonra ne oldu canım.. engelli.miydi bebek nasıl kıydılar ona
(1,262 puan) tarafından
Evet engelliymis resmini gösterdiler babası otopsiden sonra fotosunu çekmiş çok kötü etkilendim ben gözümün önünden gitmiyor hic
(2,596 puan) tarafından
Keşke bıraksaydılarda yaşasaydı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Başka doktora gitti mi başka Bi doktora da gitsin bence. 
0 oy
tarafından
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin insallah
0 oy
tarafından
Cevabini bilmiyorum ama rabbim sifa versin insallah
0 oy
tarafından
Bnce bebeginden vazgecmesin cnm Rabbim oyle bir mucize veriverirki hic biseyi kalmaz
tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Benim bütün testlerim temizdi normalde özel hastaneye gidiyodum detaylı icin devlet hastanesine gittim bu bebek yaşamaz en iyi down olur gözleri görmez kalbi böbreği parlak bağırsağı parlak beyni su topluyo riskli gebeliğe git aldır dedi ne geliyosa Allahtan başım gözüm üstüne dedim tekrar kendi doktoruma gittim prof doktor baktı sapasağlam dedi. O iki gün benim sınavımdı diye düşünüyorum aldıracak mıyım ne yapcam diye düşünüyorum. Şimdi 4 aylık hiçbir sıkıntısı yok çok şükür
tarafından
Cok sukur cnm. Rabbim bebisini sana bagislasin. Aynen oyle Allahin kudretine gucumuz mu yeter. O ol der oluverir
tarafından
Amin inşallah hepimizin bebeği inşallah
0 oy
(452 puan) tarafından
vala cevabını bilmiyorum. Rabim şifa versin inşallah bir şey olmaz sağlık lan alır kucağına başka doktora da gitsin muhakak tek doktorla karar almasın  
(439 puan) tarafından
Gitmişler oda aynısını demiş cnm
(452 puan) tarafından
ALLAH yardımcıları olsun canım benim inşallah hiç bir şey olmadan sağlıkla alırlar kucaklarına
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Rabbim yardımcısı olsun. Ama nolursa olsun aldırmasın :'( yiyecek ekmeği varsa yaşar

(439 puan) tarafından
Su an napacagini bilmiyo çok çaresiz bekliyo sadece :(
0 oy
tarafından
Her ne kadar çok ama çok üzücü bir durum olsada doktorların da bı bildigi vardır sonuçta bazen de kulak ardı etmemek lazım diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 233 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eskibiruye (80 puan) tarafından soruldu

381,149 soru

11,410,588 cevap

34,950 kullanıcı

...