0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Psikolojik olarak çok zor bi dönemdeyim Rabbim atlatmayı nasip etsin aldığım yaralar kapanacak gibi değil yoksa. 1 sene önce gayet sağlıklı bir gebelik süreci geçirdim bebeğim saglikli doğdu (sandım) fakat bulunamayan bir hastalık sebebi ile 40 günlükken vefat etti. Oğlum öldüğü günden beri ağlıyorum desem yeridir tarifi imkansız bir acı rabbim düşmanıma yaşatmasn. Acısını unutturmaz belki ama hafifletir diye bir bebek daha istedik  eşimle 9 ay bi süreden sonra tekrar  Hamile kaldım gebelik süreci psikolojik olarak tahmin edersiniz ki sancılı geçti hep bi korku tedirginlik. Doğumuma 2 hafta var günümüzü aldık. Ama hep kendimi bebeğe değilde ölümüne hazırlıyorum içimde kötü bi korku çantamı bile yapmadım daha sabah akşam ağlamak istiyorum kendi halime yine aynı şeyleri yaşarım korkusu ile herşeyden herkesten soğudum. Bi kaç gündür toparlanmaya başlamıştım ki bugün bi haber aldım. Çok yakın bi akrabamızın benimde sevdiğim bi insan. Doğumumuz aynı haftadaydi bebeği karnında vefat etmiş ve dün defnettiler. O anne yerine bende yıkıldim onun kadar bende oturup hüngür hüngür aglamak istiyorum ne zor bi acıdır yarabbi nasıl dayanacak o annenin yüreği buna. Ne olur bana ve benim gibilere dua edelim bu gece Sağlıkla kavuşalım evlatlarımıza tüm hamileler. Olanları da melekler korusun hiç hasta olmasınlar inşallah...

8 Cevaplar

+1 oy
(73 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sana kıyamam yeni evlat kaybetmiş bi anne olarak seni anlayabiliyorum. Düşük yaptım geçen hafta tabi ki senin acınla kıyaslayamam ama kokusunu duymuşsun görmüşsün onu. Seni bi melek karşılıcak öbür dünyada. Psikolojik olarak zordur eminim ama her şey Allahın elinde sen bol bol dua et rabbim evladını sana size bağışlasın <3

(1,755 puan) tarafından
Amin inşallah allah razı olsun :(
-Reklam-
+1 oy
(48,759 puan) tarafından
Allah hayirlisiyla kucagina almayı nasip etsin canim.uzun sağlıklı ömür versin bebegine rabbim
(1,755 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Cnm sen böyle düşünürsen bebeğinde etkilenir nasibi  varsa hiç bişey olmaz anlıyorum seni. Psikolijikmen çökmüşsün ama dert etme dua et RABBİM verirde alırda ona karşı gelemeyiz ki İNŞALLAH sağlıkla alırsın
(1,755 puan) tarafından
Zor çok zor psikoloji öyle bisey ki baş edemiyor insan
+1 oy
tarafından
Canim bi kere yaşamışsın etkilenmen normal tabi ama Allahin izniyle bol bol dua et doğum olurken kuran bilen.biri senin için Meryem suresi okusun herkesin ömrünün ne.kadar olacağını Rabbım bilir sağlıcakla al kucağına inşallah hiçte korkma o imtihandi Rabbım inşallah bu bebesi sabrinin mükafatı olarak sana bağışlar 
(1,755 puan) tarafından
Bu sebep ile ayakta durabildim bende zaten ama çok zor. Allah razı olsun kuzum duayı yaptıracam dediğin gibi
0 oy
(842 puan) tarafından
İnsallah tüm hamileler hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli alırız canım evladı olanları Rabbim uzun saglikli ömür versin bende 33 haftalık oldum çok korkuyorum her gün dua ediyorum bişey olcak korkusu var bende de 
(1,755 puan) tarafından
Rabbim korusun senide meleğini de inşallah sağlıkla kavuşalım kuzum
0 oy
tarafından
Rabbim evladini sana bagislasin bir ömür mutlu guzel yasayin insallah. Hayir gunlerini gor evladinin. Uzmemeye calis kendini
(1,755 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
(477 puan) tarafından
Canm benim cok.iyi anlıyorum cok cok zor heleki sesini duyduğun öpüp kokladığım bebeğini kaybetmişsin Ama bunlar imtihan rabbim birdaha aynı acıyı yasatmasin ama hic kotu düşünme saglikli doğcak ve yasiycak insaAllah hep iyiyi düşün ağlama üzülme bebeğin etkilenir gerçekten  zir ama dayan rabbim cennetteki meleğine sana şefaatçi etcek senin mutlu olmanı ister o bebek de
(1,755 puan) tarafından
Rabbim binlerce kez razı olsun senden çok teşekkür ederim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Evlat gerçekten tarifi çok Zor büyük bir güzellik dünya da ki..ama Allah'tan geldik ve Allah'a döneceğiz bu değil mi sabretmemizi sağlayan bnde düşük yaptım sonra ki şu anki miniğim Can yoldaşm oldu çok şükür Elhamdülillah ❤️ ama sni çok iyi anlıyorum doğum yapana kadar korku oldu sonra yaptım ilk iki ay yine o korkuları yenemedim kendimi Aylar sonra dizginledim kötüyü çağırmamak gerek diye ..sende kötü düşünme artık Rabb'im yardım etsin bebeğini kaybeden anneye de 

Bnm oğlum havale geçirdi de bn öldüm resmen Rabb'im kimseyi evladı ile sınamasın korusun kollasin inşaAllah çok amin
(1,755 puan) tarafından
Amin inşallah allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 226 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 576 göst.
0 oy
7 cevap 364 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sea (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 803 göst.
29 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...