0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (164 puan) tarafından
Kızlar boyum 1.65 kilom 75 doğum yapalı 3 ay oldu 86 doğuma girdim. Niye kilo veremiyorum emzitiyorumds surekli

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamur işi abur,cuburdan uzak dur süt yapıcı besinler tüket bu şekilde verirsin canım 
(164 puan) tarafından
Insallahyaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herseyi bir yana birakiyorum kilo vermekte en hizli sonuc aldiran tek sey tempolu yuruyus ve koşu.
(164 puan) tarafından
Aynen öyle cnmda bebeğim var havalarda biraz soğuk cikamiyorum tek şansım oruç galiba
tarafından
Orucu zayiflamak icin tutmayi düşünmek gunah yani tek sansim oruc derken gece yiyp yatcaksin. Tum gun ac kalip aksam birden yiceksin ve metabolizman yavaslicak yani orucu da bu sekilde gormemen lazim
(164 puan) tarafından
Yok cnm yanı oructa tika başa pek ywnmezya ozamanda kendimizi tutarız oruçlu olduğumuz için hani o amaclı dedim oruç tabikide farz kılınan bisey zayıflamak için tutulan birşey degilki öyle olsa ben şimdide tutardim
tarafından
Yani soyle diym az yiceksin ama tum gun ac kalmak bile hic bir diyette yoktur gunluk 6 ogun beslenmen daha hizli kilo verdirir oruca nazaran
0 oy
(415 puan) tarafından
Kızım 3aylık bnde 87ile doguma gtmstm. Ekmegı kestım tamamen cok acıkorsan gnde ıkı dılım en fazla 3. Ve ıkı ana sabah kahvaltı oglen ara ogun aksam yemek. 6dan snra hıc brsey yemıyorum. En az 4.lıtre su içiyorum. Tatlı ıstegımı de tahın pekmezle bastırıyorum. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
11 kilo vermişsin işte demek ki verebiliyorsun sağlıklı beslen verirsin mutlaka
(164 puan) tarafından
Durdu kilo verimim.sanki
(2,479 puan) tarafından
Evet başta hızla veriyorsun sonra duruyor yemene de bağlı kuzum o ya hareketli biri değilsen evin içinde oda etkiler
0 oy
tarafından

Ah bu kilo kar ah her kadının kapuzu:D

(164 puan) tarafından
Off offf derdim büyük-
tarafından
Bende 4 kilo vermem gerekiyor canım:(

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 210 göst.
9 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu

380,519 soru

11,392,997 cevap

34,903 kullanıcı

...