0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (3,908 puan) tarafından
Oglum sima babası, çenesi ikimize benziyor yanakları ve burnu bana benziyor gözü eşime işte bize benziyor.2 gündür eşimin akrabaları oğlumu ya kocamın dayısının oğluna yada kızına benzetiyorlar ne alakaysa o kadar sınır  oldum ki hayır babasına benziyo dedim sadece sizin tepkiniz ne olurdu. 

9 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hiçbi tepki vermezdim 
tarafından
Benim kızım babannesine benziyor yaratan öğle yaratmış benim annem çok takmıştı bı ara hergun diyordu onları çok seviyorsun ya bak cocuk ta onlara benzemiş diye yaratıcı nin isine karismam ben sen karisiyorsan bir düşün dedim önemli olan sağlıklı olması hiç kimsenin parmak izi birbirine benzemezken insanlar nasıl birbirine benzesin bu biz insanların acizligi
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hiç bişey yapmam napacam evet der geçerim kimseyle uğraşamam sende takma bence buakdar 
0 oy
tarafından
Onlarda çocukları çocuklara daha çok benzetiyorlar ama benim evladım doğduğunda benzettiklerinde ne derim bilmiyorum 
(3,908 puan) tarafından
Cocuk değil benzettikleri kişiler evli barklı çocuklu insanlar
tarafından
Hııımmm o zaman birşey diyemem..
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Bana da yaptılar. Benim kopyalanıp yapıştırılmış halim gibi duran çocuğa hem de :)))daha 100 kere değişir siması deyip geçtim onları mı dert edeyim :) 
(3,908 puan) tarafından
Dert değilde sınır oluyor insan işte
(1,550 puan) tarafından
Sinir olup da kendini yıpratma bacım. Derler derler heeer şeyi derler. Daha kimbilir neler derler sen gülüp geçmene bak valla kendine ettiğin eziyete değmez. Sinir stres seni tüketir
0 oy
(48,758 puan) tarafından
ortaya karisik olmuş de geç
0 oy
tarafından
Tamm derim bos işler bunlar bacım
0 oy
(516 puan) tarafından
Bem oyle derlerse cocuk bu buyuyene kadar sekilden sekile gircek, her dönem değişiyor diyorum, sonrasını bi sey diyrmiyorlar
0 oy
(476 puan) tarafından
Bnm de 2.oglumu amcasına benzetiyorlar hatta cocuklarına benzetiyorlar ben alınmıyorum 
0 oy
tarafından
Benim ailem.bana.bazen kimseye benzemiyo derler.. kocamın ailesi kendilerini benzetiyo..o diyo halasna biri diyo dedesine.. gülüp geçiyorum..herkez görmek istediğini goruyo..o kadar takilcak sinirlencek bisiy değil yani..benzetsinler ne.olucak..huyu güzel karakteri sağlam..hayırlı evlat olduktan sonra..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 383 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 692 göst.
0 oy
7 cevap 243 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 636 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu