0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde (3,901 puan) tarafından
Kizlar illa ki burda hoşlaşmadiginiz insanlar vardr..onlar baska postlara yorum yaptiginda yorumlarini okur musunuz..okursaniz aa dogru demis der misiniz yoksa yine sacmalamis mi dersiniz **** olduğunuz için:)) bn genelde o kisilerin yorumlarını okumam..kaldi ki gözüme çarptı diyelim.dogruysa da dogru derim ama icimden tabi:))

33 Cevaplar

+3 oy
(2,589 puan) tarafından
Burda kimse birbirine karşı olumlu veya olumsuz bişi hissetmemeli... Kimseyle o seviyede değiliz çünkü yorum yapmak o kişiye saygı duyarak yapmamızı gerektirir. Düşüncesine katılmıyoruz diye sevmeme hoşlanmama gibi duyguların olması saçma.. Her insanın düşünce ve yaşayış tarzı farklıdır 
(3,901 puan) tarafından
Aslinda farklılık guzel sey ama bazn postlarda üsluplar degisebiliyo yani senin karakterine laf solenebiliyo..kisisellesiyo bi anda..oyuzden sevmedigin insanlar olabiliyo yani..
(2,589 puan) tarafından
Olsun o o kişinin seviyesini gösterir ama üzülme kızma darılma gibi şeyler olması bence yanlış özellikle hiç yüzünü dahi görmediğimiz aynı masada oturmadığı mız insanlar için hırpalanmanın anlamı yok bencejdjdjd
(3,901 puan) tarafından
Uzulme fln olmuyo ama ne yalan solim kizma oluyo bnde
(2,589 puan) tarafından
Gül geç kız hayatımızdaki insanlar yeter burası eksik kalsın hahahahahah
(3,901 puan) tarafından
Pandemiden buraya sardik valla haklisin..normal hayata dönmek lazm
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Sevmediğim insan yok çok kavga ettiğim var tabiki ama sonra iki yetişkin gibi başka konularda o konu yansitmadan cozmuslugumuz var takıntı haline getirmeden  ama beni sevmeyen kendine dert edinen çok ben doğru ise doğru derim + da veririm gerisi karşı taraf düşünsün  
(12,777 puan) tarafından
Ama işte konum la insanlık başka be cnm şahsi sorunlari varsa yazsınlar oturur çözeriz ama işte burda yaptığım bazı şeyler ile beni eleştirme haklarını buluyorlar ne deyim gülüp geciyorum

He demi kız bak Fatma ile de çok kavga ettik bı güne bı gün bı sorunu old bana bunu demiştin demedim yapabildiğim şeyi yapmaya çalıştım herkesin kusuru olmuştur tabiki ama kendimize yakışanı yapmamız önemli olan
Geçen kişi bana kinci dedi yav kız demiyor ki  beni uyardı kaç kez sonra başka post kıza satastim kız yorum yaptı gene saldırdım demiyo engelleyince adımı bak hakaret etti engelledi ya kız kavga etti ya engellediye cikartiyolar şahsi engelleme yapmıyorum hiç
(3,901 puan) tarafından
Aynen kinlenmeye gerek yok.hoşlaşmadigin varsa yorum yapmazsin olur biter..
(1,808 puan) tarafından
Helal başkan  olmasi gereken gibi
tarafından
Kız geçen birine dava açılmıştı ne oldu o
(12,777 puan) tarafından
Ben açmadım özür diledi bol bol vela havle çektim admin in açtığı dava bilmiyorum benim mevzu katmadik
+1 oy
tarafından
Ne zamandır burdayım beni sevmeyen çoktur illaki ama ben herkesi seviyorum ya ayrım yapmadım bugune kadar karakter mi huy mu bilmiyorum ama sosyal medya da olan insanları sevmemek de değişikliği bence 
(3,901 puan) tarafından
Aslinda tanimasan da bazilari konusmalariyla sana itici gelebiliyo cnm..hepimiz farkliyiz sonucta..insanlardan hosumuza gitmeyen bazi seyler olabiliyo cok normal bnce
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Hiç dikkat etmem zaten yorumda yapmam postuma da yapsın istemem .
(3,901 puan) tarafından
Aynen bn de ister istemez kullanici adina bakiyorum denk gelmemek icin
0 oy
tarafından
Genelde kim yazmış diye kullanıcı adına bakmıyorum veya aklımda tutmuyorum o yüzden kim ne yazmış onu bilmiyorum 
(3,901 puan) tarafından
Hee ben bakarim kimin yorumu diye:)
0 oy
tarafından
Yok derim bazen ne güzel konuşmuş diye 
(3,901 puan) tarafından
Bn de diyorum ama icimden:)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Doğruya doğru derim yanlışa yine yanlış ;) 
(3,901 puan) tarafından
Aynen bn de diyorum ama icimden tabi:)
0 oy
(144 puan) tarafından
Burda kimseye o derece dikkat etmedim gerçi daha yeniyim ama sanmıyorum sadece konular ilgimi çeken :) varsa bilgim paylaşırım yoksa bişeyler öğrenirim diye girdiğim bi uygulama çünkü :)
(3,901 puan) tarafından
Az ve öz kullananlardansin en iyisi:)
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Ben kimseye sinir degilim burada herkese yorum yapiyorum 
(3,901 puan) tarafından
En guzeli seninki:)
(3,767 puan) tarafından
:):):)
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Kimsenin burda birbirine kin tutugunu düşünmüyorum:))
(3,901 puan) tarafından
Bn de kin tutmam ama hoşlaşmadiklarim illa ki var..konsma tarzi,üslup vs.rahatsiz edebiliyo bazn
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Sevmicek kadar kimseyi tanımıyorum ki 
(3,901 puan) tarafından
Kız o kadar puanin var hic mi tartismadin biriyle super valla:))
(6,919 puan) tarafından
Hayır  linç yenem etmen
(3,901 puan) tarafından
Bu puana hic tartismadan gelmek super valla:)
(6,919 puan) tarafından
Kimseyle takintin yoksa gelirsin
0 oy
(10,530 puan) tarafından
Bazen şeye sinir oluyorum ben puanı yüksek birisi bisey paylaşınca canım cicim aynı kişiler puanı az olan bisey paylaşınca linç bazıları var öyle 

O şekilde post açan olunca gözlerim arıyor 
(10,530 puan) tarafından
Yok kuzum uğraşamam yaaa sonra laf laf laf üstüne kafam götürmez benim yaslandım gari
(3,901 puan) tarafından
Ahajajaaj bn duramiyorum valla ya catlarim solemezsem:)
(10,530 puan) tarafından
Hahaha ben desem on katı laf diyecekler hehehehe kafam almaz be kuzum sen benim yerime de şöyle
(3,901 puan) tarafından
Tamm ole posta denk gelirsem bundan sonra senin yerine de yazcam için rahat olsun:))
(10,530 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Ben sevmediğim insanın yorumunu görünce okur geçerim üstüne hiç düşünmem bazen farketmeden yorum yapmış oluyorum sonra farkedince gizliyorum yorumumu çünkü degmez
(3,901 puan) tarafından
Aynen bn cogu zaman okumam bile..kim.post acmis dikkat ederim yorum yapmamak icin:)
tarafından
Aynen canim
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben burda kavga ettiğim insani bile diğer postlarda tanımam desem kız kimsenin ismine bakmadan yazarım ben hep
(3,901 puan) tarafından
Aaa bn tartistiklarimi unutmam:))
(863 puan) tarafından
Aman ya ne tacam kafama sanal ortamı
0 oy
tarafından

Evet sevmedigim çok hiç takip de etmem yorumlarını da okumam ama onlar beni hep takip eder sağolsunlar jsjsjsjsjjs 

cekilemedigim için çok hoşuma gidiyo :D

(3,901 puan) tarafından
Aahhahaha bu da iyiymis valla..yorum fln mi yapiyolar napyolar:))
tarafından
Hahahaha yok keşke etseler:))) azo başkan yukarda soru sorma bana:)
(3,901 puan) tarafından
Seni takip ettiklerini  nasil anliyon ki:))
tarafından
Özele gel burda yazarsam azo beni kovalar:)
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Sevmediğim biri olmadı hiç. Aklımda isim tutamam belkide oyüzden. Sadece bir kaç kişi ile hafif takışma oldu ama isimlerini hiç hatırlamam. :)
(3,901 puan) tarafından
Kafan rahat ne guzel:)
0 oy
(874 puan) tarafından
Kız ben soruyu okur cevap veririm çok aktif olanlar dışında aşinalık yoksa kimseyi tanımam o an neyse bendeki cevap o. Tartışacak kadar ciddiye almamak lazım 
(3,901 puan) tarafından
Bazisi cok tahrik ediyo valla ister istemez tartisiyon
0 oy
tarafından
Aman kapımın önüne baglamayacagim ** uruyor derim :D sadece buraya özel değil genel bakış açım:D
(3,901 puan) tarafından
Ahahajaj super bi bakis acısı:)
0 oy
tarafından
Ben nikin aklımda tutamıyorum ya hem görmediğim tanımadığım birine niye kizayim ki haaa sevdiğim canı gönülden biri olunca uyarıyorum özelden bil falan diye onlarda kendini biliyor gönlündeler ❤️yoksa başka öle amannn ya bananeee diyom
(3,901 puan) tarafından
Bazisi cok tahrik edici konusyo unutamiyosun:)
tarafından
Yok beee biZe ne halleri varsa görsün biri vardı onunla kavga ettim o zaman üye bile değildim bana seni bulcam lar dedi küfür etti kocan seni bilmem ne yapamiyormu dedi hoca mı kesildin dedi ooo neler neler ama şimdi puffff uyarı engel o aldı kendi düşünsün şimdi kaç ay geçti bir yıl oldu nerdeyse yok yani hiç yorum yapmamam cvp vermemem onu delirtti ne ugrascam ya ❤️
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Kavga edecek veya hoşlanmayacak kdar kimseyle samimi değilim. Normal hayatta da böyleyim genelde :-)
(3,901 puan) tarafından
En guzeli valla:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
0 oy
9 cevap 359 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde angello (28 puan) tarafından soruldu
0 oy