0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Hanımlar komşunun bebeği aç diye bir post vardı kaynanası kocası yemek vermesine izin vermiyormuş baktım post soruyu soran tarafından gizlendi diyor onu arıyorum nerdeki

6 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından
Ecet bende görmüştüm niye gizlendiki 
(210 puan) tarafından
Ayy sans kusura bakma özelden böyle böyle yazdı erkek var deyince özür dilerim
(210 puan) tarafından
Bana özelden yazınca eşimin marketi var erzak yardımı yapabiliriz dedim oda kadın yardım istemedi ki yazdı
(43 puan) tarafından
Bie tabak yemeğe muhtaç insan yardımı kabul eder canım postu açan kişi yalancı burda bizim duygularımızı sömürüyor
(43 puan) tarafından
Canım inanmayın böyle insnalara lütvem onşara inanıp bırda hakkımoza giriyorsunuz evet erkeklwrde olabilir ama ben erkek değilim  yargılamadan önce düşünün bu kadar basit değil günah almak böyle olmamalı hamgi insan bebek aç diyince yardım etmek istemez.
(210 puan) tarafından
Haklısın gülüm afedersin sabah senin yorumları okuyunca anladım
-Reklam-
0 oy
(874 puan) tarafından
Gizledi kadının birine erkek diyor. Bana da özelden yazmış fitre vereceksen yaz diye nerden bileyim kendine almiycagini kadının bilgilerini de vermiyor sorana da erkek diyor
(43 puan) tarafından
Sakın verme canım o kadın yalancı
0 oy
tarafından

Yalan söylüyo bence böyle insanlara neden inanırsınız ki anlam veremiyorum ben bide çekinmeden fitre paralarınızı bana verin demiş yardım istediği kadını tanımadan etmeden vermeyin belkide hiç yok öyle bir kadın insanın hayal gücü çok geniştir hemen bir yalan uydurabilir özellikle fitre gibi güzel bir niyeti lütfen gözünüz görmeden vermeyin size tavsiyem 

(43 puan) tarafından
Kesinlikle canım benide erkek demiş saktekar nasıl günahına girdi sapıklık hapıyor nelwr yazoypr demiş burda herkese yazıklar olsun hakkıma girdi nasıl üzüldüm bebek aç filan diyince nasıl insanlar varya
0 oy
(476 puan) tarafından
Belkş kocası falan görür diye gizlemştir 
(43 puan) tarafından
Hayıır canım o kadın yalancı bizde yardımcı olmak istedik bizede erkek demiş  biz sapıklık yapacakmışız ne günlere kaldık Allahıö sakın inanamayın
0 oy
(940 puan) tarafından
Biz şans hanımla akşam özelden konuştuk ben de adres istedim yemek gonderim diye vermedi yarın gonderim dedim vermedi bana kaynanasını anlatıyor aynı şeyleri  yazıyor 

Dün 4 e kadar uyumadım bugün mal gibiyim başım çatlıyor hak bu 

Kadının eşi bir postunda camiye 20 bin yardım da bulunmuş böyle bir adam bir bebeğin çığlığını nasıl duymaz 

Hakkımı helal etmiyorum bu kadına doğruysa adresi verecektin o çocuk ve ailesi karnı doyacaktı ayıp olurmuş 
(940 puan) tarafından
Kocanın ve kaynaninda hakkına gidiyorsunuz emin olun
Akşam eşimi dayanamayıp uyandırdım noldu hatun zumraya mı birşey oldu dedi yok dedim böyle böyle
Dedi yarın bir arkadaş var hanımıyla gitsin canım görsün tamam canım dedim
Eşime de rezil oldum
Canım sen çok safsın dedi güldü bana :)))
0 oy
tarafından
Görmedim o postu ben 
(940 puan) tarafından
Iyi ki görmedin dengem şaştı
tarafından
Yalandır belki ya güvenemiyorsun ki
(940 puan) tarafından
Yalan zaten

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 586 göst.