0 oy
1,527 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
tarafından yeniden açıldı
Merhaba kızlar dün eşimin ortağı bizi kahvaltıya davet etti bu ortağında tek derdi benim yengem abimle yengemde geldiler neyse işte gittik merhaba hoşgeldiniz oturduk iş ilgili konuşdular falan filan sonra ortak yengeme umarım baş başa kadeh tokuşturmak nasip olur dedi Abim bu defa anladı kalkdı yumruk attı sonra bu adam dediki yalnış yaptınız hepinizi hapse atarım dedi eşimde paranda evinde yerin dibine batsın dedi sonra adamın karısıda tokatı yapışdırdı biz kaldık  sonra polisler geldi eşimle abimi götürdüler bizi bırakdılar bende lohusayım bir güzel beddua ettim yengemde orda diyorki güzel olmak çok zor 

Bize geldik yarım saata onun adamları geldi bizi evden atdılar sonra eşimin şirketinide batırdılar kayınpederlerime gittik kayınpederim avukat ayarladı bakalım onları içerden çıkara bilecekmi 

Şuanda yengeme tokatı yapışdırmaq istiyorum

Eşimin emekleri boşuna gitti 

53 Cevaplar

+10 oy
(133,631 puan) tarafından

En İyi Cevap

Arkadaşlar kimseyi kandırmayın. Üyelerimiz o kadar saf değil. Yani biraz inandırıcı olsun yaptıklarınız. Bir de yeni hesap açıp kendi yazınızla dalga geçmeyin. Hadi herkesi uyuttunuz bizi kim uyutacak :D

(4,853 puan) tarafından
Vay anasını sayın seyirciler ekstra başka hesaptan da yorum yapıyor demek seni çakalllll seniii :)))
tarafından
düzenlendi
Arkadaş bana özelden yazarsa şizofreni konusunda  uzman tanıdık bir pskyatrist numarası verebilirim :)
tarafından
Admin dün anlamıştık  da neyse sustuk
(119,318 puan) tarafından
@Mihhrican1122 koptum yorumuna
tarafından
:))))
-Reklam-
+19 oy
tarafından
Valla nedense hıc inanasım gelmiyor canım asırı seneryo gıbı gıbı den  fazla hatta fazla dizi izleme sen
(2,323 puan) tarafından
1 gecede yemek yenmiş kavga çıkmış abisi kocası tutuklanmış adamın adamları bunları gelip evden atmış şirket batmış bu kayınpederinin evine yerleşmiş kayınpeder avukatı aramış :D
Bunlara ülkeyi versek 1 haftada tüm illeri değiştirirler herkesin memleketi değişir çok hızlılar :D  sjsjsjjs  ne gerek var burda yalan konuşup insanları kandırmaya anlamıyorum Allah akıl ihsan etsin entrika için günaha giriyorlar...
tarafından
Şu mübarek günde guha giriyornuz adam hapse girmiş dua edek ayıp ama yaptığınız ahahhahhahahahhahahahah :D
puuhahaaha herkezin memeleketmi degisir sibosum yaa
(2,323 puan) tarafından
Evet sevdoş çok hızlılar :D Hızlı ve öfkeli patron 2 :D sjsjsjjs
tarafından
Kızlar askı memnu gıbı oldu yenge gitti koca hapiste vıyyy 4 sezon cıkar bundan adı da askı yenge olsun ahaha
+2 oy
(327 puan) tarafından
Harika bir kafa ne kullanıyorsun bana da söyle Allah için :) 
(1,446 puan) tarafından
Ahahaha:D:D
+2 oy
(2,614 puan) tarafından

Hepinizde baya genismissiz  be bacım :woot: abi Koca yenge ve sizin 

+2 oy
(1,175 puan) tarafından
Neden böyle saçma sapan şeyler uydurma gereği duyuyorsunuz adamın derdi yengense yengenin orda ne işi var kısa sürede bir şirket nasil batabilir çok kurgucu bir senaryo olmus 
+1 oy
(643 puan) tarafından
Güzel senaryo kız dizi çek sen
+1 oy
(1,352 puan) tarafından
Hangi filmin senaryosu:D
(355 puan) tarafından
Mafyali senaryo
+1 oy
(449 puan) tarafından

Kardeşlerim dizisinin 8 ci bölümü nasıl olucak acaba:ermm:

tarafından
Ahhahahahahahahhahahahahahaha :D ++
+1 oy
(723 puan) tarafından
Senin eşin hapiste olsa sen buraya yazı yazcak dermanin olmaz bazen iyice  bkunu cikariyosnz
+1 oy
tarafından
tarafından düzenlendi
ayyyy nolamazzzz
(4 puan) tarafından
Kız benide apar
0 oy
tarafından
Güzelliğin yerin dibine girsin deseydin yengenin de hoşuna gitmiş
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bu kadar kısa zamanda nasıl battı şirket 
0 oy
(4,545 puan) tarafından
1 günde fazla aksiyon degilmi inanmadım pek 
0 oy
Ne isi yapiyolardi bauagi kurgu gibi yaa
0 oy
tarafından
Rüyanda gördün her halde cnm bu anlattıklarını çünkü bu kadar kısa sürede bu olanlar ya rüyadır yada senaryo yani 
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Tamda eşkıya yı izliyordum ha :D

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Güzel senaryo o ona tokadı yapıştırıyor o ona asiliyor
0 oy
tarafından

Sabah sabah kafa buluyon bizle anlasilan bu kadar kafaya takma alt usttu bir seneryoo:)☺️

0 oy
(1,446 puan) tarafından

Coco cola  yı fazla içince benn :D :D

0 oy
(10,918 puan) tarafından
Kızlar Kıbrıs ne kadar güzel diziymiş onda da olaylar bu kadar çabuk gidiyor insan sıkılmıyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 156 göst.
28 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 298 göst.
30 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melekannesiym (32 puan) tarafından soruldu

379,765 soru

11,368,536 cevap

34,850 kullanıcı