0 oy
1,157 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

valla deliricem evde yürümek istemiyorum o denli boğuldum

image

image

image

58 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ses istemiyorsa çıksın müstakil evde otursun arkadaş bu ne? 
tarafından
Orda da sineğe böceğe sarar bu dengesiz bir koca kendinde var sanki. Benim eski evimde alt komşum ihtiyar karı kocaydi adamcağızın kulaklar duymuyor eşi alzheimer. Bağıra bağıra konuşurlardı gecenin ikisinde üçünde tartisirlardi. Üstüm catiydi apartmanın çocukları orda oynardı koştura koştura düşün yani en üst kattaydim. Bana bu şekilde mesajlar atılsa cevap yazmam şahsen yine iyi dayanmış da cevap vermiş şimdiye kadar. Beceremiyorsan sitede yaşamayı git çadırda yaşa sanırsın tek kendi para veriyor bir de haklı gibi cevap yazmış ya nasıl sinir oldum. Şeytan diyor yol saçını başını kızda kurtulsun şunun çenesinden. Ah keşke yakınında olsaydım.
(1,633 puan) tarafından
Çocuktur napican elinimi bağlayacak tobe neyaparsan çocuk ses çıkartıyor
tarafından
Ay o bir şey değil kocası uyuyamiyormus annesi hastaymış gece ses geliyormuş deli midir manyak mıdır 7/24 elalemin evini niye dinliyorsun sen sapık mıdır nedir tövbe Ya Rabbi
tarafından
Bence deli o sonuçta herkesin kocası işe gidiyo herkesin hastası oluyo zaman zaman ama sürekli milleti dinleyip mesaj atmak da saçma geçen seneki evimde aşağıda yaşlı teyze amca vardı her gün torunları gelir koşoştırup ses yaparlardı üstte ev sahibi çocuk bi ssakika duramazdı
tarafından
Bazıları görmemiş işte ne desen içi sogumuyor insanın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya illa gelecek Cat pat ses niye bu kadar kendilerini nazlandirip duruyorlar hiç ses duymak istemiyosa çıksın müstakil eve çok ses yapmadığınız sürece niye inatla zırt pırt mesaj atıyor lüzumsuz
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Valla benim üstümden de koca yük kalktı :)) vatana millete hayırlı olsun 
0 oy
(1,674 puan) tarafından
Iyi yapmissin valla bu ne canm 
0 oy
tarafından
Oh iyi yapmışsın valla 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
uykum varsa oyle bi uyurum ki valla. davul calsa uyanmam. hic bi zmaan sesi sorun etmedim hayatimda etmem de heralde. ne ders calisirken ne uyurken kimisi abartiyor bunlarda oyle bence. 
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Cok sabırlısın..
0 oy
(782 puan) tarafından
Bence bu tarz insanlaro whatsappa bile eklemice  yüz goz oluyorlar böyleleri sikayetciyse gitsin tasinsin sikayet etsin engelle bu bayani ne ugrasiyorsun bazi insanlara bisey anlatilamiyor
0 oy
tarafından

Hahaha ne kadar da yüzsüz ya:D

0 oy
(900 puan) tarafından
Ay ben önceden apartmanda oturmak istiyordum eşim istemiyordu haklıymış adam 
0 oy
(14,483 puan) tarafından

İçim rahatladi kız Aleyna ordan bana bı su doldur :D aman ses yapma giderken Aleyna :D 

0 oy
(10,456 puan) tarafından
Bence sen o kadını engelle belki utanır bu nasıl komşu böyle
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ayy sinir bozucu gerçekten Allah sabır versin 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Şöyle işte ya ver cevabını. Tamam çok ses olsa gece vakti yada diyelim gündüz Sonses müzik falan olsa haklı derimde, insan evinde yuruyemicekmi aşağı ses gidecek diye. Benim yerimde olsa kesin kavga ederdi üst katla. Gerçi bende sabrediyorum 3 aydir bı gün dayanamicam sanirim
0 oy
(2,979 puan) tarafından
Gelsin ses nasıl oluyo benm yerimde otrsn eşek kadar adam, kadın gelinleri oğulları tepemde zılgıt eşlinde halay çekiyo gece gündüz sanki biizm salonda yaşıyor gibiler dengesizler gitsin müstakilde otrsn hem o karışamaz dairede oturan sensin Bizim. Bi komsu diğer komsuya çok ses geliyo sizden dedi sanane oturan benim evmdeki sesden sanane dedi kadın 
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Aferin kız. Sert cıkmıs sın ama hakkıydı 
0 oy
tarafından
Yuh diyorum onun esı bu saatte uyayacak diye swn sus can diye bir kaide yok gunduz herkes ozgır yemın ediyorum ınada temızlık yapar bir daha msj atınca da iner asagıya agzını eline verırıdım onun sınır oldum 
0 oy
(376 puan) tarafından
Ayy kadın hala diretiyor ya Allah yardımcın olsun ne bela kadın
0 oy
(120,755 puan) tarafından
Bu zeynep ablayi engelle 
0 oy
(7,088 puan) tarafından

Ahahaha kız benim dairede bu kadın kesin kavga eder:D hergün üst katta kiler mübarek halter kaldırırlar güm güm :blink:

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 242 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 550 göst.
0 oy
11 cevap 445 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde METİNHAN'IM (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 567 göst.
29 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,554 puan) tarafından soruldu