0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Diyordum ya covıd geöirdik 1 yaşındaki bebeğimle. Eşim nakil oldu hastane köşelerinde ağladım. Ve bir alo demedi bana kaynanam diye.. Oğlumun doğum gününe çağırdı eşim ve gelmedi. Son dakika çağırmışız. Evet son dakikaydı ama iyikide öyle oldu.. Eşimle 2 saattie bunun yüzünden kavga ediyoruz. Ve haklı bu konuda annem son saniye çağırdık dedi. Resmen yüzüne tükürdüm defol git diye.... Aşırı sinirliyim.. Konuyu bilen biliyordur eski posttan..şu evde durasım bile yok kızgınlığımdan

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oh iyi oldu boşver kocan da gitsin orda kalsın madem
(1,016 puan) tarafından
2 saattir ağzıma gelen herşeyi sayıyorum. Normalde beni tutan adamın dediği lafa. Annesiyle arası bozulmuş.. Ben 1 aydır ne çekiyorum kimin haberi var... Gitti öbür odada yatıyor. Yarında beni bu evde görmeyeceksin boşanılsın gidilsin dedim sinirimden....
tarafından
Keşke öyle demeseydin de olan olmuş artık
(1,016 puan) tarafından
Umrumda değil bu sakin saf halimi naptılar. Herşeye sustukça tepeme bindi annesi. Büyük olaymış da oğlunun hatrına gelseymiş sırf tartışalım diye gelmedi.. Yarında kendimi odaya kitlerim ve asla çıkmamda kendi de ne yiyip içiyprsasa içer napıyorsasa yapar. İlk defa bu kadar sinirli olduğumu biliyorum tsrtışmaktan boğazım ağrıdı.. 2 laf edip laf diyemeyen ben o derece dolmuşum :(
tarafından
İnsan çok dolunca böyle oluyo haklısın canım
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Ay takmayın ya vala bu nedir daha insan gibi çağırmış sin son dakika cagiriyosun diye oh iyi olmuş gelmemiş sktret ya 
(1,016 puan) tarafından
Bahane ya bahane. Kavga için.. Dolduracak oğlunu.. 2 saattir demediğim laf kalmadı kavga etmekten.. Her zaman beni tutan adam neymiş de annesi ile arası bozulmuş.. Büyüklğk mü yaptı bana.. Bende senin annenle muhattap olmam o zamam diye meydan okuyor sinirle... Ysrın bu evden çıkıp gittiğimde evladına hasret kal görmeyeceksin bizi dedim o sinirle de
0 oy
tarafından
Biliyorum postlarını ben hatırlıyorum olsun sen sıkma canını eşinde sonuçta annesinden geçemiyor sende çok haklısın ama olan olmuş üzülme... 
(1,016 puan) tarafından
Annesinin yüzüne bakılmayacak mı. Tükürdüğüm ieyi yalamak istemiyorum çünkü. Büyüklük yspıp oğlum mutlu olsun demesi lazımdı . zayen üstümde oturuyorsun saat 8 neyi geç. Eğer huzurumuzu istessn gece 11de olsa gelirdin
tarafından
Kesinlikle sen haklısın belki o da hatasını fatketti ama bunu bastırmak için kendince sebep bahane buluyor başka bir açıklaması olamaz bunun ama dediğim gibi üzülme eşinle de çok kavga edip birbirinizi yıpratmayın çünkü yaşamış olduğunuz sağlık sorunları kolay değildi ve hepsi üst üste gelmişti en azından birbiriniz için biraz daha sakin olun canım benim
(1,016 puan) tarafından
Eşimi nasıl afdedecem de :( ben onun için 1 aydır ne çektim hergğn ağladım. Ya o bana bugğn ne dedi annemle aramı bozdun annem bu konuda haklıydı.. 2 saat bağırdım çağırdım tartıştım niye tek kelime etmedin sustu anca sustu... Hiç mi hatrım yokmuş da bu kadar mı gözü körmüş
tarafından
Canım benim dediğim gibi haklısın ama şuan bunu düşünüp sinirlenmek birşey değiştirmiyor eşinde eminim söylediğine pişman olmuş ki susmuş sende sakinleş biraz
0 oy
tarafından
bu insanlar neden böyle anlayamadım gitti 
(1,016 puan) tarafından
Dolduracal ileriki günlerde de beni zaten. Fesatlık yaptı annemgil önce geldi diye. Allah aşkına akşam 8de çağırdım üst katımda oturuyorsun zaten ve 1 saat oturup gitsen nolur. Oğlunun huzurunu mu kadar mı düşünüyorsunda. Eğer düşünce gece 11de olsa gelir bir kişi.. Her zmaan haklıyım moduna girmez. Ya eşimin yaptıkları haklı gördü onu bu konuda.. Yarın bu eve geldiğinde yokum dedim o tepkiyle. Ben 1 aydır onun için ne çekiyordum
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Bu Kaynanalar a Allah vicdan versin hepsinden nefret ediyorum
(1,016 puan) tarafından
Ben birde wnnecim annecim derdim. Ama son aylar çok gözüm açıldı çok yaptı bana oğluyla huzurumu bile düşünmüyor
(2,321 puan) tarafından
Bende öyleydim simdi her annecim dediğime lanet ediyorum
0 oy
tarafından
Valla su kocalara artik acilen beyin nakli mi yapilcak napilcaksa yapilmali
(1,016 puan) tarafından
Ya eşim 3 yıldır hep arkamda tek laf dedirtmezdide. Ama bu konuda annesini haklı gördü ve laf dedi bana.. Senin gözün kör dedim. Ve o sinirlede yarın bu evde beni görmeyeceksin evladınada hasret kal dedim. Nasıl bir anne ya oğlunun huzurunu hiç mi düşünmedin. Tsrtışalım diye yapıyor. 8 neyi geç.. İnsan oğlunun huzuru için gece 11 de olsa gelir
tarafından
Ya cagirmaniz bile hatayken bir de hakli mi bulunuyor ya 3 sene arkanda olsa ne al sicmis atmis hepsine annesini hakli görerek gerizekali diyesim geliyor da demiyim neyse

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 292 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Zelis18 (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
0 oy
7 cevap 129 göst.
21 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu

385,059 soru

11,516,246 cevap

35,176 kullanıcı

...