0 oy
927 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Of yoruldum

52 Cevaplar

0 oy
(7,224 puan) tarafından
Senin yüreğin temiz falan değil bence . Benim anneme o lafı edecek kadın daha bir kase çorbami içemez kocan iyi sabretmis ... 
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Adami rahat birak esin senden kosarak uzaklassin 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bak ben kimseyi kinamam ama öncelikle karsinda eşinin annesi ya eşinin annesi olmasını boşver senden çokça büyük saygidn ötürü yapmamaliydin benim kayın validem kayın babamın kimsesi yok diye ettiği küfürleri duysn ağzın açık kalır ama büyüklerim diye bir kez olsun ağzımı açmadım kaldığım çocuk esirgemeye fuhuş evi dediler gene köşede ağlamaktan başka bişey yapmadım. Ne bileyim insan oğlu işte herkes bir değil. Sana karismakta haddime degil
tarafından
Ay canm ya . Inşallah düzelirler üzülme sen kocanla iyi ol da onlar inşallah düzelirler
0 oy
tarafından
Hiç fedakarlıkta bulunmamissin ki bacım hep alttan alan kocan olmuş .. şimdi o seni böyle alttan alsa gelse annenin yüzüne küfür etse gönlün rwzi
tarafından
Razı olur mu isim koyacağım deyince eşin illaki kardeşimin dediği isimmi olacak dedi sonra çok pişman olursun böyle anlayışlı bir adam çok zor bulunur
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kizim sen iyi misin pardon..benim huyum bu ne demek ya..pis agızlısın ve bunu huydan mi sayiyosun..kendine ceki düzen versene..sen ber sefernse küfür etcen adam da seni mi savuncak ne bekliyosun..herkesin bi tahammül sınırı var..bide affetmeli miyim.diye soruyosun..ararsa affedersin cnm ama aricagini hic sanmiyorum bnce senden kurtulduguna seviniyo olabilir suan..bulunmaz hint kumasi degilsin cnku..ananin evinde sen küfür etmeye devam et o hayatini yasar
(2 puan) tarafından
Hayir oyle değil lütfen o beni seviyor arar
(3,901 puan) tarafından
Cnm sevgi de bi yere kadar..evlilikler sadece sevgiyle yürümez saygi da lazim..hatta bello bi yerden sonra saygi daha da onemli..sen o saygiyi hic kurmamissin ki..tekrardan sevecek birini bulur hatta saygili birini de bulursa cuk olur..sen de pişmanlaginla kalirsin..tahammul sınırını gecmissin belli yoksa coktan arardi
tarafından
Seviyor değer veri y or diye afedersin senin dilinden konuşucam g*tun kalkmış. Yüz almışsın.
0 oy
tarafından
Sen annesine o lafı söyleyince eleine ne geçti nasıl diyebildi Allah'tan bir tokat atmış seni nasıl yerden yere vurmanız kendisi demiş kardeşime diyebilirsin annem değil annesine nasıl dedin eşin senin annene dese ne hissederdin 

Kalk tövbe et artık küfür falan etme yuvamı kurtar eşinden özür dile seni kaç yıldır herşeyiyle kabul etmiş böyle eş bulunmaz annesinden herkesten özür dile yoksa bu gidişle yuvan bozulur annende kala kala ordada gitmemi isterler ortada kalirsin
0 oy
tarafından
Böylesin diye böyle gitmek zorunda değil . Kocan seni bırakmıyor değer veriyor senin de ailesine değer vermek sayman lazım .  Bu kelimeleri söylüyorsun üstüne üstlük hakliymissin gibi aramıyor diyosun . Az yapmış valla canm kb. Bizim gelin olsa anneme böyle dese onu parçalardım. 
0 oy
(402 puan) tarafından
Ben böyleyim diyip işin içinden sıyrılmak kolay değil öyle.böyle kötü birisin işte.onun seni kabul etmesini bekleme yerine kötü huyunu törpülesen olmaz mı? Seni seviyor kabul etmeye çalışıyor diye suyunu çıkarma iyi niyeti kullanma.burada kimler neler neler yaşıyor kaynanayla vs.iyi hepimiz öyle ağır küfür edelim o zaman öyle güç yetirelim.ama eşimiz de bize başka türlü güç yetirmeye çalışınca küstüm oynamıyorum demeyelim madem.
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Haketmişsin küfür bir bayana yakışıyor mu herkesin sorunu var herkes küfürü yağdırsn o zaman sen kendi seviyeni belli etmişsin 
0 oy
tarafından
Büyük konuşmuyorum ama senin gibi bir gelini kabul etmezdim ben de Kendime ayırdım evladımı bir erkek çocuğu annesi olarak yani küfürbaz gelin ne demek ya kadına küfür yakışır mı Ayıp Kadın dediğin oturaklı terbiyeli saygılı olur Seni doğurana kocan küfür etse Ne güzel olur değil mi Hoşuna gider o zaman senin de insan hiç evladının kocasına küfür eder mi ya onu da bir ana doğurdu sis olsun Bütün gün onun Canı kanı o et tırnaktan ayrılır mı Eğer ki gerçekten bu senin dediğin doğruysa gerçekten iyi bir iyi bir insan değilsin ağzında da olsa kadına küfür yakışmaz
0 oy
(344 puan) tarafından
Ben eşinin yerinde olsam seni eve almam saygı önemli ne kadar kötü olsada eşinin annesi o sen saygını göster onlar utansın yanlış yapıyorsun ve özür dilemelisin birde bu konuda empati yap bakalım senin hoşuna gidecek mi 
0 oy
tarafından
Eşin sana ve senin ailene böyle şeyler yapsa tavrın ne olurdu canım merak ettim 
0 oy
(304 puan) tarafından

1 tokatla yetindiğine dua et ben olsam daha beter yapardım. 

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Kocan senden kurtulduğunu sevinmeli
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Kocan senden kurtulduğunu sevinmeli
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kimseyi sevmek zorunda değilsin kimseyle konuşmak görüşmek zorunda değilsin ama kimsenin annesine de kardeşine küfür edemezsin beni anama babama kardeşime de etsen bende kabul etmem ne demek orusp.u ya  senin annene söylese esin ben böyleyim dese AA evet olsun deyip boynuna mi sarilacaktin kusura bakma ama sen ayıp etmişsin 
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Koca aramiyo diyosun  onu affetmelimiyim diye soruyorsun adam affetmiyor ki seni çok ağır konuşmuşsun kusura bakma ama
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Affetmeli miyim???? 
0 oy
tarafından

Ozaman huyunu biliyo diye ana baba dümdüz git olurmu öyle şey senin kocan da anana öyle dese nolur ozaman 

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu Gerçekmi  yaa  gerçekse  eşin senden  kurtuluguna  sevinmeli hatta  şükretmeli   bu nasıl bir  ağız  böyle  tövbe tövbe  sende  saygı  falan  hiç bir şey yok  allhım senin gibi  eşi  gelini  düşmanıma  vermesin  

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,223 göst.
8 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 501 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 388 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde renklidunya (961 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.