0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 1 yaşında gece baya ateşlendi 40 dereceye kadar geldi ateşi ateşini düşüren kadar sabaha kadar düşürmeye çalıştım çok ağlıyordu gece fitil verdim paranox o bile işe yaramadı sonra aklıma pedifen şurup geldi bugün ondan verdi şükür ateşi düştü calbol şurup filan da işe yaramadı zor dusurdum ateşini hastaneye de götürmek istemedik etraf kötü . Kızlar arka dişler cikariyo galiba o kadar ateş yaparmi ya ilk defa böyle ateşlendi kziim 39. 40 dereceye kadar geldi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dış o kadar yüksek ateş yapmaz. Enfeksiyon var. O kadar yüksek ateşte doktora götürmelisin
tarafından
Bir seferinde de aynısı olmustu hemen hastaneye gittik ama 38 filan olmuştu o dişten di gittik birşey yapmadılar zaten seron takip gonderiyorla  yine ateşi cikiyo buda disdir diye gitmedim cnm
tarafından
Hem sorunda diş o kadar ateş yapar mı yazmışsın. Bende yapmaz deyince, distir diye gitmedim canım demişsin. Madem biliyon sorma gereği neden duydun
tarafından
O kadar yüksek ateş olmadigi için sordum herhalde
tarafından
Daha önce yani diş çıkardığı Zmn o kadar ateş olmamıştı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diş ateş yapar ama 40 derece yapmaz kafasında ellerinde olur ateş vücutta çok olmaz ve 40 derece ile havale geçirebilirdi etraf kötü ama yine de böyle bişi yaşayınca hastaneye götür ben 39 u bile görmeden götürürüm hemen hastaneye enfeksiyon olabilir 
tarafından
Canım 38 derece de ateşlenmisti hastaneye gitmiştik ama hiç birşey yapmadılar seron taktılar gönderdiler ateş dusmedi ki disden dolayı diye goturmedik cnm duş filan aldırdım düşürmeye çalıştım
tarafından
Ama 40 çok tehlikeli canım götürmen gerek havale geçirir Allah korusun kalıcı hasar olabilir havale geçirince dili boğazına kaçar falan o yüzden yüksek ateş görünce düşmez ise götür hemen
0 oy
(13,147 puan) tarafından
Hastanede kaçarken hastanelik olmayalım canım 

40 derece yapmıyor dış o kadar 

Benim kızım ishal oldu ateş 37.5 civariydi bana dış dediler kakasinda enfeksiyon çıktı 
tarafından
Bir seferinde de aynısı olmustu hemen hastaneye gittik ama 38 filan olmuştu o dişten di gittik birşey yapmadılar zaten seron takip gonderiyorla  yine ateşi cikiyo buda disdir diye gitmedim cnm
(13,147 puan) tarafından
Serum diyip geçme canım
Bize iyi gekdi serum susuz kalmış böbrekleri
Rabbım evlatlarımıza her daim şifa versin
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürmende fayda var canım diş böyle yapmaz
tarafından
Şimdi iyi canım ateşi yok sabah pedifen şurup icirdim düştü atesi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Huysuz57 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,519 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
8 cevap 155 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,346 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...