+1 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (569 puan) tarafından
Kızlar simdi bir olay oldu anlatıyorum heemeeen.

Benim kaynım bir işi vardı olmadi ona sinirlenmis eve gelmiş sonrada karısı yani eltim bir sey demis ve sinirlenmis dövmüş. Ama eltimin eli falan şişmiş sonra bende aldım eltimi eve getirdim bizde kal dedim gitme oda bizde kaldı kaynıma falan eşim bagirdi dövdüğü için. Sonra benim kaynana geldi sozde arayı duzeltip eltimi almak icin birlik oturuyolar. Tam tamına şu cümleyi kurdu. Amaaaan sanki ben hic mi dayak yemedim kocamdan durmasam ben durmazdım bunun kahrını cekmezdim dedi bende o lafına ne yani sen dayak yedin diye biz de mi dayak yiyip susalım? Naptida bu kadarlık dövdü veya hadi bir sey yapti dovmesi mi lazım istemiyorsa en fazla boşar o kadar sakın oğullarının yaninda da boyle laflar soyleme onların aklina girersin boyle diyerek dedim bana da bugün diyoki telefonda ben sana kırıldım oyle dedigin icin bende ben kötü bir sey demedim sen yanlış dusunuyosun ister kırıl ister kırılma dedim haksizmiyim yani? 

7 Cevaplar

0 oy
(921 puan) tarafından

Hayy gozumden yas geldi nasil kötü oldum deseydin :)

(569 puan) tarafından
Amaan amaan sakın sen küsme dayanamam mi deseydim :D :D
(921 puan) tarafından
Hahaha boşver iyo demssin sonra bi tarafi kalkar :)
(569 puan) tarafından
Hahahq :D :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki sen haklısın kaynanan merhametli adaletli bir kadın olsaydı bu cümleleri kurmazdı bir kadın her zaman şiddete maruz kalan kadının yanında olmalı bunu yapan kendi oğluda olsa.. gerçekten şu hayattaki en büyük üzüntü cahillik kaynanan beyin olarak çok cahil bir kadın allah merhamet versin böyle insanlara 
(569 puan) tarafından
Yani sözde ara düzeltecek böyle ara duzeltme mi olur
tarafından
Fitnelik bu resmen laf sokmaya gelmiş sanki söylediği iyi bir b*kmuş gibi
(569 puan) tarafından
Farkinda degil ne dediginin ben diyince hic olmazsa anliyor biraz biraz
0 oy
(874 puan) tarafından
Helal olsun her hareketine
(569 puan) tarafından
Bosvere bosvere agzindan cikan lafin nereye gittigini bilmiyor hic olmazsa ben oyle soyleyince biraz anliyor
(874 puan) tarafından
Yoo sen söyle sadece küsmüş kırılmış derdin olmasin
(569 puan) tarafından
Ilk bi küser sonra aradan bir ay geçer dogru dedin sen der itiraf eder :D :D o konuda bi derdim yokda kızın dovulmesine cok üzüldüm
(874 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım aslında kendi evlerinde olsa belki bu sekilde sonuçlanmazdi sorun belki de erkekler ana babalarının yanında ekstra bı rahat oluyorlar kız bağırdı diyelim anamin babamın yanında bana bağırdın erkeklik gururu filan diyip vurmustir
(569 puan) tarafından
Belkide canim bilemiyorum bende ilk iki sene birlik oturdum ama bizim şükürler olsun hoc boyle sıkıntılarımız olmadi. Insallah onlarinda duzelir
0 oy
tarafından
Yerden göğe kadar haklısın aferim kız sana +
(569 puan) tarafından
Öpücük öpücük :***
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sonuç olarak eltin gitti mi bunlardan sonra ????
(569 puan) tarafından
Kaynim geldi özürler diledi. Bende eger oyle bir sey olurs bir daha kendi ellerimle polisi arar seni ihbar ederim dedim. Yeminler etti ve mecburen gitti cunku gidebilecek baska hic bir yeri yok ailesi tarafinda malesef. Dedim ben istediğin kadar burda kalabilirsin diye ama iste ne zamana kadar kalacam dedi ve gitti
0 oy
tarafından
Dogru soyleyenı dokuz koyden kovarlar hesabı olmus sızın ki kırılsın birak o insan olsa oyle demek yerine ogluna kızardı
(569 puan) tarafından
Kız küser sonra aradan bir ay falan gecer der sen dogruymussun :D o konuda bir seyim yokda cok üzüldüm ya dovulmesine aglamasina
tarafından
Yazık yanu bir kadına vurmak nedir ya nedir bu kadar mı aciz bir insansin sen
(569 puan) tarafından
Ne olursa olsun en fazla bosanirsin ve biter gider. Dovmek nedir. Bakalim yeminler etti sozler verdi ama sonra ne olur bilmiyorum.
tarafından
Insallah duzelır canım ınsaşlah
(569 puan) tarafından
Insalllah canim insallaaah
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Agzina saglikkkk
(569 puan) tarafından
:))))) ❣️ ❣️ ❣️ ❣️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 263 göst.