0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi tane dünya tatlisi kizim var cok sukur ikinciye hamileyim hani ayrim yapmak degil bnmki bi ondan bi ondan olsun isterim .. oncelikle saglikli hayirli tabiki olsun ❤️erkek bkleyen anneler ne belirtileriniz vardi

5 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından

Bende oğlumda hiç bi belirti yoktu sadece aşırı derecede tuzlu ve ekşiye yöneldim ama onun dışında kuş kadar hafif ağrısız sızısız bi hamilelik geçirdim yani Allah herkese öyle hamilelik gecirmeyi nasip gerçekten.. çünkü karnımın şişesinin dışında başka hiç bise yoktu oda olmasa anlamazdım hamile olduğumu :)

tarafından
Masallah canim ne guzl bnm kizimda da kotuydum bundada kotuyum bulantim cok ama kizimda hep eksi yedim bnda karisik yiyorum
(9,626 puan) tarafından
Ben hamileliğimden önce tatlı delisiydim ama hamile kaldıktan sonra ekşiler yemeye başladım bu seferki hamileliğimde de öyleyim ama bunda bel ağrım çok fazla oda sanırım peş  peşe olduğu için öyleymiş ama bunda da hiç bulantim falan olmadı yani ıkisinde de olmadı bunda da ekşi tuzlu yiyorum ama henüz cinsiyetini öğrenmedik mayısta öğrenicez Allah nasip ederse ☺️ inşallah seninki de bundan sonra çok iyi geçer keyifli bi şekilde hamilelik dönemi yaşarsın sonra da sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤❤
-Reklam-
0 oy
(769 puan) tarafından
Bende aşırı tatlı yeme isteği kızımdan fazla bunda mide bulantısı çekiyorum hap kullanıyorum halen 20. Haftada olmama rağmen acıyı falan çok yedim patatesten tiksindim falan öyle şimdilik 
tarafından
Bnde oyle cnm tatli yiyirum gnlde bulantim devam 14 hafta oldk bklm
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Benim kızımda farklı oğlumda farklıydı oglandan fazla rahatsız değildim kızımda çok rahatsızdim
tarafından
Suan bnde oyleyim cnm daha rahatim ama dhha ogrenmdim cinsiyeti
(1,633 puan) tarafından
Anladım cnm öyleydi benden rahim sana sağlıklı vefalı bir paşa versin inşallah
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Kızımda ki belirtilerle oglumdaki belirtiler farklıydı erkek olabilirmi diye aklımdan geçiriyodum  :))oğlumda bulantim çok hafifti iştahım açıktı önden hemen karnim sivri şekilde çıkmaya başladı kizimdakiler çok farklı oğlumda yüzüm açıldı böle herkes oğlun olcak diyodu oğlumu hemen  hissetmedim geç hissettim kızımı 11 haftada kalp atar gibi hissetmistim
0 oy
(222 puan) tarafından
Ayran yoğurt et canım çekti hep.Bir de lahana sarması yemek istiyordum sürekli :) 
(11,217 puan) tarafından
Bunlari bende cok yiyorum. Hic sevmem gecen istagrsmda gordum lahana sarmasi istedi canim. Cinsiyeti ne bebeginin :)
(222 puan) tarafından
Erkek 20.haftada öğrendik sakladı göstermedi herkes kızdır o zaman filan dedi :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 350 göst.
0 oy
0 cevap 45 göst.
0 oy
3 cevap 121 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde aise.kazan (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (39 puan) tarafından soruldu

377,222 soru

11,288,970 cevap

34,698 kullanıcı

...