+1 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Değişik konu acım dedim kizlar .d

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Asosyaldir, insanlarla iletişim kurma konusunda zayıftır, iticidir kimse o kişiyle arkadaş olmak istemiyordur ya da kisi aman arkadaşla mı ugrascam diye kimseyle arkadaş olmuyordur vsvs 
(1,699 puan) tarafından
Ben sana diyim :

ARTIK KIMSEYE GUVENI KALMAMISTIR YILMISTIR HERKESTEN DARBE YEMISTIR...
tarafından
Yada az insan çok huzur arıyordur benim gibi :) iki tane yakın arkadaşım var fazlasını asla istemiyorum kafam rahat.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim de fazla arkdşm yok kıskanıyorlar çekemyrlr okul daykn de bu hep böyledi okul da ki tüm kızlar beni kısknrlrdı 

Şimdi de çekemyrlr mutlu huzurlu bi yuvam var dye
(138 puan) tarafından
Aynen benimde ole
0 oy
(389 puan) tarafından
Bir insanın neden arkadaşı olmaz değil. Bir insan neden arkadaş edinmez ben mesela 10 aydır başka bir şehire tasinmisim ama bir tane bile arkadaş edinmedim gerek duymuyorum bu devirde kimseye de güvenmiyorum oh keyfim de çok yerinde arkadasziz
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Mesela benim arkadaşım yoktur pek güvenmem güven konusunda sifirimdir tek bi tane liseden arkadaşım var başka da yok oturduğum yerde bi konsum var yasitiz kaç defa gelmek istedi kabul etmesin çağırdı gitmedim yani kişiye bağlı bence 
0 oy
tarafından
gerek duymadigi icin olmaz..
0 oy
tarafından
Arkadaşlık kurmayı bilmiyordur sosyal değildir kimseye güvenmiyordur vs 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çok samimi 1 arkadaşm var ondn başka Bi arkdşa da ihtiyaç duymuyorum

Az insan çok huzur 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Sen post açıp niye cevap vermiyorsun millete yada yorum sevip yorum yapıyorsun???
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ya kocası izin vermiyordur (bunu kadarda saçma birşey olamaz) yada kendisi iletisimsizdir 
0 oy
tarafından
Ben misal 3 arkadaşım tek var geriye kalan hiç kimseyle irtibatim yok. Çok seçici olduğum için az arkadaşım var. Düzgün terbiyeli ahlaklı olsun istiyorum hatalarını görünce hayatımdan çıkarıyorum :)
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Arkadas başka dost başkadır canım mesela benım arkadasım cok görünce karsılasınca sohbet ettiğim ama dostum üç 4 tanedir onlarda zaten tam ilkokuldan arkadasımdır mühüm olan arkadas olmak değil dost olmak 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
ınsanları tanımıştır etraf sinsi yılanlarla dolu asıl çok arkadaşı olandan korkcan bu devirde herkesle iyi gibi olma çabası olmayan ınsanları severim 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benimde yok dert etmiyorum yani karşımda teyze üstümde teyze altımda 30 35 yaşlık Bi abla nerden bulayım arkadaş 
0 oy
tarafından
Arkds olduda neoldu sanki kadin evmdeki tepsiye kadr alıp götürdü cebine sigarasina kadr koydum evine giderken ekmek alıp gittim sonuç nankörlük buldum
0 oy
tarafından
Yapmacikliga tahammül edemiyordur
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Gerek duymuyorum  benim en iyi arkadaşım annem eşim ve bebeğim bunlar bana yeter
0 oy
(2,755 puan) tarafından
Sanırım kendin den bahsediyorsun açtığın postlara bile cevap vermiyorsun böyle zor arkadaş edinmem
0 oy
(775 puan) tarafından
15 senelik arkadaşım vardı ama verdiğim değeri önemi karşı tarafta göremedim hep kullanmış bu zamana kadar ben farkına varamadım. Kendim gibi sandım ama zor günümde gelmedi aramadı bebeklerimi kaybediyorduk şükür Rabbım onları bana bağışladı 2 ay hastanede yattım hiç aramadı bende anladım o zaman kopardım ipleri 1 sene oldu artık kimseyle muhatap olmak sitemiyorumm
0 oy
tarafından
İstemiyordur istese mutlaka olur ben az ve öz taraftarıyım mesela
0 oy
(402 puan) tarafından
Kendine yetebilme,zeka,tercih bir cok etken olabilir.Akıllı bir yalnızlık ***** kalabalıklardan iyidir.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
0 oy
65 cevap 2,895 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 575 göst.
0 oy
11 cevap 549 göst.
13 Aralık 2020 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

380,747 soru