0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kusura bakmayın biraz çekiniyorum ama bunu anneme sormam imkansız hamileyim 23 hafta ilişki konusunda yasak yok doktorumuz açısından fakat ilişki sırasında sanki hava girer gibi oldu fark ettiğimiz an dikkat ettik kesede patlak olur falan derlerdi havaya dikkat edin diye duydum biraz panik bir insanım o sırada eşimde telaşa yaptı benim yüzümden tecrübeli anneler bana bu konu hakkında bilgi verirmi acaba özel içerikli oldu çekiniyorum ama başka kimseye soramam tekrar kusura bakmayın sonrasında kendimi kontrol ettim leke su gibi bişey yok 

5 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
İlişkiden sonra kanama leke benzeri bişey gelmezse sıkıntı yok hava girince kese de patlamaz canım merak etme o kadar hassas bişey değil plesenta
(2,054 puan) tarafından
Canım kesen yukarıda kalıyor eşin onu istesede patlatamaz hem o elden başka birşeyle patlamaz korkma yani doktor ebe bile patlatmaya çalışırken uğraşıyorlsr
(179 puan) tarafından
Harikasın sağol canım içime su serptin
-Reklam-
0 oy
tarafından
lekelenme şiddetli ağrı yoksa sorun yoktur inşaAllah 
(179 puan) tarafından
Yok canım çok sagol
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım bendede ordan sanki gaz çıkışı gibi bir çıkış olmuştu ama anlamlandıramamıştım. Çok şükür bir sıkıntı olmadı. 
(179 puan) tarafından
Çok şükür çok saolun kızlar rahatladım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Havayla patlayacak kadar ince degildir plasenta canim koca bebegi gasiyir sonucta, merak etme bisey olmamistir, su kanda yokmus
(179 puan) tarafından
Çok saolun ya içimi rahatllatınız Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kız ondan birşy olmz korkma Bnde hem hamileyken oluo hem de doğumdan sonra oluo içeri hava girio gaz şeklinde geri çıkıyor 
(179 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 519 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.