0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Veysel toprak diye bir doktor vardı sıra alamadık yoktu Salih doktor vardı onada sıra alamadım tesadüfen Celil hocaya gittim çok memnun kaldım dogum için kalmayı düşünüyorum bileniniz orda dogum yapmış olanınız varmı bana fikir verirseniz çok sevinirim kimseyi tanımıyorum doktor konusunda da tavsiye almak istiyorum açıkçası memlekete gidemiyorum dogum için izin yok burda kalacağım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayrıntılı ultrason için celil hocaya gittim çok çok iyi bir doktor Salihte öyle ama kontrol için gttim bn doğum u orda yaptırmdim Instagramdan takip ediyorum Salih beyi gidenler çok çok memnun
(179 puan) tarafından
Evet hepsi iyi hastendeki doktorların sanırım  ama Veysel beyin reklamı çok yapılmış dogumu neden orda yapmadın canım dogum ile ilgili duyumların nasıl Dı acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçen sene bnede Tatvan daydim doğu giorevin deydi esim  ben Salih hocaya gidiyordum celil beye de gitim ama bn Salih beyden memnun kaldım çoğu arkadaşlarda Salih beye gidiyir du
(179 puan) tarafından
Canım 1 aylık evliyken yoktu eşim ama kısa süre bunu bilerek evlendik ve zor gerçekten zor birde ta nerden nereye geldik işte Allah, sabır versin
tarafından
Bnde 4senedir evliyim kocam 9ay yanımda kaldı gerçekten zor bu arada Tatvan güzel sahili  canlı müzikler olurdu şimdi pandemi var olmuyir
(179 puan) tarafından
Ben Tatvan da deyilim zaten canım muştan gidiyorum oraya
tarafından
Muş bir saat uzakta niye orda yok mu hastane
(179 puan) tarafından
Evet yok şifa var rezil bir yer bebek yoğun bakım bile yok
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende daha önce başka posta denk gelmiştim. Kendim oraliyim ama başka şehirde yaşıyorum. Her neyse o hastanedeki kadın doğum doktorlarınin hepsi iyiymiş canım. 
(179 puan) tarafından
Evet hepsi harika resmen bir tanesi bile kötü değil yani
(179 puan) tarafından
Canım Yaser ışık diye doktor geldi Bitlis ten oralıyım dedin ya tanıyor musun
0 oy
(100 puan) tarafından
Maşallah bey olması lazım tatvan can hastanesinde muşta beraber çalışmıştık çok iyi bir kadın dağım uzmanı ben çok öneririm 
(179 puan) tarafından
Onuda baya tavsiye eden oldu aynen
(100 puan) tarafından
Biz muş devlet hastanesinde beraber çalıştık çok nayif beyfendi ve dikkatli bir doktordur
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben geçen sene orada doğum yaptım şuan istanbuldayim tayin olduk bende ilk salihle başladım ama salih son zamanlarda biraz duyarsız gibiydi sonra değiştirdim maşallah beye gittim ve onunla devam ettik doğumu o yaptı o kadar memnun kaldık ki tavsiye ederim kesinlikle maşallah beye git ben.salihte boşuna zaman harcamışım keşke başta maşallah beye gitseymişim celile bir.kez gittim daha gitmedim onun hakkında pek iyi.şeyler duymadım eşimin arkadaşlarından ona gidip.düşük yapan çok oldu bilmiyorum ama celildense maşallah beye git kesinlikle en azından bir kez git göreceksin ne kadar iyi pişman olmayacaksın
(1,343 puan) tarafından
Sana birşey soyleyecem yeni aklıma geldi eğer eşin askeri personelse can hastanesinde adler eşiyim diye belirtirsen ücret öderken askeri personel indirimi oluyor muayenede bize 30 tl.falan indirimliydi geçen sene ayrıca doğumda da indirim var
(179 puan) tarafından
Sağol canım sordum yok demişlerdi birdaha soracagım çok sağol
(1,343 puan) tarafından
Ne demek valla geçen sene ben nisanda doğum yaptım o zamana kadar vardı dogumda da indirim olmuştu belki kaldırmışlardır ama yine sor sen asker eşiyim indiriminiz vardı eskiden yok mu şimdi de
(179 puan) tarafından
Tamam sağol tekrar sorcam öyleyse valla Allah razı olsun iyi geceler canım
(1,343 puan) tarafından
Ne demek senden de iyi geceler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 243 göst.
0 oy
2 cevap 519 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu