0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar diyelim ki işten yorgun argın bitkin geldi ayaklarım çok ağrıyor ve yıkamaya mecalim bile yok dedi sizden istedi yıkamanizi yıkar misiniz ben yikarim

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastalık olursa yıkarım ama onun dışında dinlensin sonra kendi yıkasın 
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından
İşten gelir gelmez çoraplarını çıkarır ve hemen yıkar ayaklarını ama neredeyse her gün masaj yaparım ayaklarına yikayamayacak durumda olursa yıkarım da bizim için o kadar cefa çekiyor ayaklarının altının beyaz beyaz kabardigi zaman bile olur hiç kıyamam
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Yikamam hasta falan olursa yikayabilirim ama kendisi yapacak haldese yikamam
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yıkarım  tabi  neden  yikamim  masaj  da yapıyorum  kokocisimin ayaklarına  ♥︎♥︎♥︎
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Evet oyle bir istegi olsa yikarim tabiki. Karnim burnumda sanci cekiyorken temizligime yardim etti ikiletmedi bile tiksinmedi bile ben neden yapmim 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Normalde kendisi yıkatmaz ama eşimin ayağında kist çıktı iki kere ameliyet oldu bunun için hergün yıkardım 4 5 ay boyunca ama iyi olsa asla yıkatmaz 
0 oy
(677 puan) tarafından

Valla bende yıkarım hiç gocunmam ama eşim yikattirmaz ayaklarını:) saçı jöleliyken duş alamayacak kadar yorgunsa saçını yıkarken yardim ister yardim ederim.

0 oy
(27,530 puan) tarafından

Karşılığını sevgi ile alıyorum şükür istedigi herşeyi yaparım<3

0 oy
(2,255 puan) tarafından
Yıkarım o da benim ilk gecemizde yıkamışti  sünnet olduğu için her zamanda yıkar istediğimde 
0 oy
(672 puan) tarafından
Gecen ayak tirnaklarimi kesemiyorum dedi, kestim
0 oy
tarafından
Ayağına ilaçlı su koyuyorum bazen çok hoşuna gidiyor yıkarım ben ne olacak çünkü oda bana aynı şekilde davraniyor hamileyim tırnaklarına uzanamiyoeum dedim ayak tırnaklarını kesti 
0 oy
(43 puan) tarafından
Yani banyoya götürüp direk duş aldırırım ama odada ayak yıkamam 6 ay önce ameliyat oldu mesela bütün bakımını dört dörtlük yaptım afedersiniz kıl dönmesinden ameliyat olmuştu yarası biraz iyileştikten sonra doktor orayı hep temiz tutun demişti traşlamasına kadar yaptım asla gocunmam ama odaya su getirip ayak yıkamak zor gelir:D şimdi pazartesi de benim tetenoz aşımın ikinci dozu var şimdiden sözleştim beni sen yıkayacaksın diye :) napalim hayat müşterek:)
0 oy
tarafından
Yıkarım yikadım da
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Önceden yıkarım derdim ama şimdi yıkamam 
0 oy
tarafından
Allah saglik verdigi surece herkes kendi uzuvlarini yikar diye dusunuyorum
0 oy
(202 puan) tarafından
Odanın ortasında yıkamisligim vardır :))
0 oy
(453 puan) tarafından
Tabi yıkarım hatta yıkıyorum isten gelince tuzlu ilik suyla ovuyorum ne varki bunda ben esiyim onun hayat arkadaşıyım birbirimizin hayatini kolaylaştırmakta ne varki oda bana çok yapti ameliyat oldum bakti dogum yaptım bakti hayat müşterek 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yıkarım tabi niye yikamiyim. Kople bile yıkarım yani nolcak kıyamam ona iyi olsun yeter ❣️
0 oy
(612 puan) tarafından
Nazikçe istediyse seve seve yıkarım. Ters günümdeysem vay haline :D
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Bi güzel banyoya sokar yıkarım ayakta neymiş :)

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 649 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 290 göst.
0 oy
11 cevap 260 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde fadimegizemkaya (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 954 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu