0 oy
531 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar diyelim ki işten yorgun argın bitkin geldi ayaklarım çok ağrıyor ve yıkamaya mecalim bile yok dedi sizden istedi yıkamanizi yıkar misiniz ben yikarim

51 Cevaplar

+1 oy
(309 puan) tarafından
kendi gelince yıkar öyle oturur eli tutuyo yıkasın hasta fln olursa ozmn 
-Reklam-
+1 oy
(586 puan) tarafından

Tabi ki de yıkarım. Her iki tarafında birbirine olan davranışından geçebilir belki ama eşim için herşeyi yaparım zira oda aynısını yapar, yapıyor :)

+1 oy
tarafından

Ben yıkarım ama 

Benımki hayata izin vermez bana kıyamıyo gecen hastaydı izin vermedi çorabını bile giydireym daha sen düşn

+1 oy
(2,529 puan) tarafından
ben ona ölürüm ölürüm ama yıkamami o istemez ayakları ağrır masaj yapayım derim yazık yaptırmaz bile canım kocam 
0 oy
(8,582 puan) tarafından

Dinlendikten sonra yıkar.  

Onun için yapmıycagım bisey yoktur ama  odanın ortasında ayak yıkamamm ☺
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Yıkamam ben hamile halimle :D 

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ben o kadar yorgun halimle neler yapıyorum oda bir zahmet kendi ayağını yikayiversin hastalık vs. olmadığı sürece yıkamam 
(883 puan) tarafından
Ahahhhhhaaaa koptum :)
(2,039 puan) tarafından
Akşama kadar etraftan çoraplarını topluyorum diye cemkiriyorum adama birde ayaklarını yıkasam düşün çenemi :)
(883 puan) tarafından
Ahahhha bende topluyorum ama olsun herifimiz sonuçta :)
0 oy
tarafından
Yikarim tabi  o bizim için aksama kadar çalışıyor  yani  
0 oy
(883 puan) tarafından
Yorgun argın olmasına gerek yok yine yıkarım ne varki oda bennimkini yıkar :)
0 oy
tarafından
Direk git duş alayaklarından rahatlar bedeninde rahatlar derim :))) 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gelisiyle dus aliyo zaten o benimkini yikasin :D 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Her erkek için demiyorum ama . Anası bekarken başına çıkarır evlenince karısı başına çıkarır.  Yok ayak yikayim yok hediye alayım yok afedeyim yok ne giyim yok ne yapım diye diye erkekleri biz kadınlar tepemize cikariyoz . önce ana sonra es.  Ben buna karşıyım.  Dinde bile kadın yemek yapmak işlerini yapmak zorunda değil kocanın.  Peygamberimiz bile kendi söküğünü kendi dikermis . Hal böyle iken şimdiki kadınlar oooo bu kadar tepenize cikarmayin 
(11,084 puan) tarafından
Her erkek için değil demişsin ya o çok doğru bak. İşte bazı adamlara hakkaten değiyor yaptığın, o da sana yapıyor. Tepeye çıkarmak değil ki her gün her hafta her ay olan bişe değil. Kırk yılın başı olur böyle şeyler. Bence karı koca karşılıklı yaparsa da muhabbet için çok güzel olur. Evet mecburi değil, zaten zorla yaptıran erkekten hayır gelmez ki...
(3,794 puan) tarafından
Burda bazen denk geliyorum.  Kadin kocam için şunu mu alim bunu mu giyim ay ne yapım diyo bi süre sonra aldattı dövdü yaziyo.  Erkek o  eve eşek gibi bakmak zorunda . Eli ayağı tutan adam kendi işini kendi görsün. Adam iyide olsa çokta çalışsa o onun mecburiyeti çalışmak zorunda.  Erkekler için çok fazla musamma gösteriliyor bence.  Erkekler değil kadınlar başa taç edilmesi lazim.
(11,084 puan) tarafından
Karşılıklı baş tacı edilse en güzeli canım. Evlilik kolay değil arayı bulmak lazım
(3,794 puan) tarafından
Sen gene de fazla musamma gösterme.  Erkek milleti hep alışır devamli ister .
(11,084 puan) tarafından
Sen çok mu çektin canım yaaa... :( fazla bi öfke var sanki içinde. Allah iyilerle karşılaştırsın seni :)
0 oy
(861 puan) tarafından
Ayy yıkamam ya iğrenç kimsesin ayağına ıslak ıslak dokunamam
(16,054 puan) tarafından
Iğrenç deme. Allah korusun ama bir gün sana muhtaç olacak bir hastalığa yakalanırsa bakmaz mısın
0 oy
tarafından
Yıkarım canm hayat müşterek 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Yıkarım ne olacak Bi kaç gündür hastaydı zaten fıtığı bacağa ağrı yapıyordu hareket dahi ettiremiyordu çorabını da giydirdim pantolonu da giydirdim kremini de sürdüm Allah başımdan eksik etmesin 
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Yıkarım ayak nedir ki canım Allah onun canını sağ etsin 
0 oy
(108 puan) tarafından
Bende yıkarım ne olcak canım aynı şeyi bende istesem oda yapar :)) 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hastalik n olmadigi surece elini kirayami verdi yikasin
0 oy
tarafından
Yıkarım tabii neden yıka mıyım O beni bakıyor çocuklarımın babası evi geçindiriyor Bütün yük onun üzerinde
0 oy
tarafından
Yikamam malesef 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 649 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 283 göst.
0 oy
36 cevap 940 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu