0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Celil bagcı doktorum 4 kere falan gittim daha ama sürekli ona gittim düşük yaptım diyen ler oldu bu adamda muşta biliniyor giden de var bayağı ama Salih bey iyi diyorlar birisi çıkıyor maşllah bey daha iyi diyor bu Celil beyde başından sonuna kadar giidl sag saglim doğuran arkadaş yokmu yaaa valla ha gerim gerim gerildim zaten muştan gidiyorum doktor sıkıntısı yüzünden ne yapacagım bilemedim yani muayenesinde memnun kaldım ama yorumlar korkutuyor beni yokmu iyi yaptım dogumu mu diyen arkadaşa ay birisi çıksa tecrübeli oj çekecem vallahi 

2 Cevaplar

0 oy
(893 puan) tarafından
Canım ben güroymakliyim doktor celile hamile kalamayan yengem gidiyordu ama tedavisi hiç işe yaramadı paralar boşa gitti yengem muş devlet hastanesinde tedavi görüp hamile kaldı ayrıca ablamında çocuğu olmuyordu onlarda celile gitmişler celil enisteme sen kısırsin sizin çocuğunuz olmaz demiş ama şimdi maşallah üç tane dünyalar güzeli çocuğu var ablamın doktor celille ilgili bildiklerim sadece bunlar 
(893 puan) tarafından
Aynen yenilenme filan da yapıldı daha bir güzel beğenmene sevindim.sen nerelisin
(179 puan) tarafından
Ben kütahyalı yım ama Balıkesirde yaşadım 20 yaştan sonra Kütahya dır memleketim ❣️
(893 puan) tarafından
Türkiyemizin her yeri güzel.canim sormak istediğin bisey olursa aklına takılan yazıp sorabilirsin daha sonrada allah bebeğini hayırla kucağına almayı nasip etsin
(179 puan) tarafından
Evet canım ben Bitlis hayranıyım ahlat falan çok hoş tarihciyim her yerin tarihini ve mimari yapısını araştırmak hoşuma gidiyor sanat tarihi arşatırmacısıydım güroymaktada var bir kaç cami ama girip bakamadım ahlatta gezdim dogu da tarih daha detaylı elini aattıgum yer tarih kokuyor sagol bu arada nereden nereye geldik ilahi biz kandınlar hoşcakal hayırlı ramazanlar
(893 puan) tarafından
Türbe de var guroymakta git gör derim. Rica ederim ne demek hayırlı ramazanlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğum gününe kadar alttan muayene etmesine izin vermeyin hiç bı doktora hamileyken alttan bkilmaz bakıldığı zaman rahim ağzı aciliyor böyle düşük tehlikesi fln oluyor... Doktorum beni hiç alttan muayene etmedi hamileyken şehir dışına çıkmak zorunda kaldım orda başka doktora gittim Altan muayene istedi izin vermedim başka doktora gittim oda aynısını söyledi izin vermedim doktorumu aradim böyle böyle dedim iyi yapmışsın alttan muayen olma dedi
(179 puan) tarafından
Alttan muyaneye var daha zaten ama muşta bir doktor arkadışma demişki aşktan bakacaz çocuk görünmüyor oda hemşire olmaz bakmayın demiş kocan la ilişkiye girerken sorun yokta biz bakımcamı var demiş kadının adı serap durmuş oğlu nefret ettik kadından 3 arkadaşa bıraktık ona gitmeyi
(0 puan) tarafından
Ben serap hanımda doğum yaptım 2020 yılında çokta ilgili bir doktordu nazik kibar herşeyiyle anlatan bir kadındı ve hiçte alttan muayene etmedi doğuma kadar hep ultrasonla muayene etti. Bazen kesenin olup bebeğin görünmediği durumlarda kesin net bişey söylemek için istenebiliyor bence hemen yargılamamak gerek.
(179 puan) tarafından
Eleştiri yargılama değilde öyle düşünün çevremizde meslek sahibi değiliz ama ona ragmen biz de elştiri alıyoruz sorun değil yani siz olumlu şeyler yaşamış sınız ona güzel yorum lar yaparken biz sanırsam kötü şeyler duyup gördüğümüz için eleştirimiz olumsuz olmuş dur gayet normal böyle düşüncede olmamız hamilelere güzel davranılsın kibar bana yeter yaaaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 521 göst.
0 oy
1 cevap 187 göst.
0 oy
4 cevap 130 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sibel59 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 87 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asya466 (2 puan) tarafından soruldu

379,492 soru