+1 oy
611 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben kaynanamlarla atli üstlü oturuyorum.  Bu sene ilk defa davet edicem ailem uzak biraz o yuzden çağıramam. 

Siz kimi davet ediceksiniz.  

Ilk günün menüsü hazir mi ? 

Ben düşünüyorum hala cnki kayinlinlarim pek yemek begenmiyorlar.

BANA UYARI VEREN AKILLI KİM . Altli üstlü oturuyoruz dedikya tum gün beraberiz zaten

32 Cevaplar

+10 oy
(7,791 puan) tarafından
Kocami salondan mutfaga davet edicem bnce yeterli :D
tarafından
Bende :) +++
(7,791 puan) tarafından
Dimi daha napalim yani :)
tarafından
Aynen öyle canım ☺️
-Reklam-
+5 oy
(25,224 puan) tarafından
Asla kimseyi davet etmicem ne anne ne baba ne kayınvalde ne görümce. Kimse de beni davet etmesin zaten. Zaman davet zamanı değil iftarda bir araya gelmeyin diye yırtıyo herkes kendini. Kurallara uymayı düşünüyorum... 
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle canım herkes üzerine düşeni yapsa zaten virüs denen bir şey kalmicak neredeyse
(25,224 puan) tarafından
Aynen valla. Ben dışarı çıkarsam bana bişey olmaz belki ama benim yüzümden başkası ölebilir. Yada sen çıkarsan toplanırsan senin yüzünden benim başıma bişey gelebilir. Asla hakkım helal değil bu vebali alanada...
(3,739 puan) tarafından
Geçen anneme gitmek zorunda kaldım  kadın yuruyemiyo bana ihtiyacı oldu ona da korka korka mecbur gittim kendimi suclu hissettim ya anneme bir şey olursa diye
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah. Benimkilerde torunlarını daha doğru düzgün göremeden büyüyo oğlum çok üzülüyorum ama sonradan daha beter üzülmekten iyidir. Hepimizin dışarıyla teması var çünkü kimden ne geleceği belli değil. Bizim burda iftara misafir alanı gördüğüm anda da şikayet edicem
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun ... Aynen hemen Sikayet et bizde biliriz anamızı babamızı agirlayalim evde ama herşeyin başı sağlık
+2 oy
(402 puan) tarafından
Covid var.inanmayan kaç kişi hastalanınca pişman olunca gördüler ne kadar ciddi olduğunu.belirtisiz olunca sanıyorlarki hasta değil gidip geleyim.yapmayın lütfen.
tarafından
Zaten tum gun birlikteyiz altli üstlü oturuyoruz
(402 puan) tarafından
1 kişi 1 risk 10 kişi 10 risk.aynı apatman bile olsa görüşmemek gerek.özellikle de çocuklarımız için.
+1 oy
(181 puan) tarafından
Kaynanamları annemi ve görümcemi çağırmayı düşünüyorum bakalım ne olacak 
+1 oy
(210 puan) tarafından
Ben kimseyi düşünmüyorum bebeğim küçük 
+1 oy
tarafından
Kimseyi davet etmiycem bu pandemide Ne daveti 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hickimseyi kendim yiycem yemekleri :D

tarafından
Hahahahha ilk gün fazla yiyemiyor insan
0 oy
(95 puan) tarafından
Eşim tutacak oruc ben lohusayım kaynanamlar gelir yan yana oturuyoruz
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Kimseyi cagırmıcam koronada korkuyorum cagırana da asla gitmicem
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Türkşyedeyken geçen sene kimseyi çağırmadım kaynanamı bile gerek yok burda da kimse yok zaten 
0 oy
(289 puan) tarafından
Kendimi davet edicem su pandemi ortasında 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Annemler hariç kimseyi çağırmam
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Kimseyi çağırmayacağım sadece 1 kere babama giderim o da kız kardeşimin doğum gününde. İftar 8 de sokağa çıkma yasağı 9 da nasıl gidip gelelim :))) 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Milleti davet etmek koronayı davet etmek demek canım vakalar ellibinin üstünde bebek yoğun bakımları bile dolu bunu seni linclemek için söylemiyorum ama dikkat edelim lutfen
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Hiç kimseyi virüs var bende şunu anlamıyorum herkesten geçiyo da bu virüs anne kaynana kayınbaba vs den mi bulaşmiyo tek :ermm:

0 oy
tarafından

Ben oruç tutamıyorum ama iftara gitmem de çağırmam da kimseyi. Sadece eşim ben çocuklarım yeterizbya korkuyorum oyle senin gibi yakınimda korkmayacagm kimse de yok o yüzden noo iftar <3

0 oy
(392 puan) tarafından
Yapmayın lütfen ya. Salgın varken davetlere son verin bir süre bişey kaybetmezsiniz. 55bin vaka var şuan 200 kusur ölü. Hiç mi korkmuyorsunuz. Biz genciz atlatırız demesin kimse artık gençlerde çok etkileniyor. Anneniz babanızı düşünün.
(213 puan) tarafından
Bizim insanogullarmz akillanmaz :)
0 oy
tarafından
Hiç kimseyi 
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Kimseyi etmiyorum virüs var canım 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Kimseyi çağırmam kimsede çağırmadın herkes evinde açsın orucunu Allah da kabul etsin bu sene böyle yapıcak bişey yok 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,608 göst.
0 oy
6 cevap 184 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu