+3 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Arkadaşlar burda bende dahil bir çok kadın şiddet mağduru. Kimisi hala eşinden şiddet görüyor yada korkuyor. Taciz tecavüz şiddet yada psikolojik baskı. Bunları yaşamak zorunda değiliz. KADES uygulaması bütün kadınlar için çok önemli bir uygulama lütfen hepiniz bunu muhakkak indirin evde yada dışarda başınıza bir durum geldiğinde bir tıkla polis yanınıza geliyor. İllaki eşinizin dövmesini beklemeyin size sesini yükseltti şiddet uygulamaya kalktı bu KADES uygulaması kurtarıcı oluyor. Bunu paylaşmak istedim ne kadar bilinçli olursa o kadar güvende oluruz inşallah kullanmak zorunda kalmayız ama yinede bi kenarda bulunsun diye size de söylemek istedim. Biz KADINIZ ANNEYİZ kimsenin malı kölesi değiliz! 

8 Cevaplar

0 oy
(17,761 puan) tarafından
Bravo cidden faydalı paylaşım
(1,066 puan) tarafından
Sağol canım bilinçlenmek gerekiyor hergün biraz daha azalıyoruz
(17,761 puan) tarafından
Azalıyoruz valla nası bi zamana denk geldik bilmiyorumki
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım gerçekten bu ara aşırı çoğaldı Allah kimseyi hiç bir kadini o durumda bırakmasın inşallah bazı erkekler aciz kimseye gücü yetmiyor hıncını karısından kızından alıyor 
(1,066 puan) tarafından
Aynen öyle erkek olan kadına çocuğa zaten eş kaldırmaz ama var böyleleri
0 oy
(1,066 puan) tarafından

Dilerim yardım istemek zorunda kalmayız 

image

0 oy
tarafından
Ben gerekk duymuyorum buna 
tarafından
Biliyom canm bnm tel sürekli oğlumda birden yanlışlıkla basarsa faln napcm
(12,856 puan) tarafından
Onu farklı bı dosya aç oraya kaydet artık biz kadınlar sokakta bile rahat yürüyemiyoruz ki gözleriyle bile taciz ediyorlar
tarafından
Ewet canm cocuk isde korkuyorum yanlislkla basar çıkarır çünkü telin heryerine gryor
(12,856 puan) tarafından
Dediğim gibi uygulama dosyası aç oraya ekle şifre de koyabilirsin böylece her uygulamaya giremez canım
tarafından
TM cnm saol
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Telefonum da var bu uygulama ne zaman ne olacağı belli olmuyor sokakta bile gerekli bı uygulama diye düşünüyorum
(1,066 puan) tarafından
Kesinlikle öyle çok görüyoruz otobüste metroda tacize uğrayan şiddet gören kadınlar. Bi önlem alınması için illaki başımıza gelmesine gerek yok tedbir bizden taktir allahtan sonuçta
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çok faydalı bir bilgi tşk ederim

Umarım kimse kullanmak zorunda kalmaz ve gerçekten işe yarar o an polis gelmeyebilir de ALLAH tüm kadınların yardımcısı olsun
(1,066 puan) tarafından
Rica ederim canım amin Allah hiç bir kadına hiç bir anneye böyle şeyler yaşatmasın
0 oy
tarafından
İndirecek tm eşi m izin vermedi  :(
(1,066 puan) tarafından
Neden izin vermedi
tarafından
Korktu herhalde canm
(1,066 puan) tarafından
Senin için faydalı bi uygulama bu ama bilemem canım ne diyim
tarafından
Biliyorm canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bana vurdu mu bende vuruyom gecen vurdu gittim musta aldim koluna bacagina vurdum icimin yaglari eridi ohh :D ama karar aldik artik asla cok kizsak bile namaz kilip oyle konuyu konuscaz :)
(1,066 puan) tarafından
İlginç bi anlaşma şekli :)
(7,791 puan) tarafından
Ya çok büyük tartıstik ve vurdu yani siddet gordum e bebegim küçük polis karakol ugrasmak istemedim sikayetci de olnam ben cunku biliyorum ilk ve sondu bnle agladi o da en iyisi dedim dovmek :D bir daha olursa muştayla kafani kirarom dedom adfgg

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 349 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 621 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Nurse34 (1,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 259 göst.