0 oy
886 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
canlar selamun aleyküm şimdi ben yeni taşındım 3 4 gün oluyor 

neyse işte bugün saat 12 civarı kapı çalındı açmadım kim o dedim durbunden baktim

dedi abla ben üst kata dolap takıyorum bize bir çay yapabilir misin 

bende eşim yok çocuklarla tekim binalarda 2 ev taşınmış sadece 

dedim malesef yapamam abicim kusura bakma 

tamm abla dedi gitti

şimdi haklıyım aslında devir kötü ne bileyim herşey olabilir ama vicdan yaptım yatamıyorum 

eşim dedi iyi yapmışın annem dedi iyi yapmışsın fakat yatamıyorum 

siz olsaniz ne yapardınız 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani bn ble uzuldm ne yalan dym keşke kapının önüne koyaaydin ama madem eve dolap takio ev sahibi nerde diyorum ver iyimi yapmamsssin smdi bnm evime dolap yapilck  bn nerdym mesela dmi iyi yapmssn cnm hiç vicdan yapma
(337 puan) tarafından
canım bina insaatta daha 2 kişi oturuyor 18 daire var binada  
bu evde boştu ama güvenmedim ne yalan deyim bide bir gün değil iki gün değil tedarikçi olsunlar :/ zman kötü kim kime güveniyor ki
-Reklam-
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yok sen olması gerekeni yapmışsın bilemezsin ne olcağını Allah korusun bundan vicdan azabı çekme bence ben olsam senin gibi yapardım kesin ve net.
(337 puan) tarafından
teşekkür ederim canım yorumun içimi ferahlatti
(3,156 puan) tarafından
Rica ederim olması gereken o hiç sıkma canını :)
0 oy
(194 puan) tarafından
Öyle bisiy banada oldu b n kapıyı açtım benden kaşık istedi verdim geri getircem dedi ama getirmedi takım bozuldu ama olsun:-)
(337 puan) tarafından
yaa süpersin :D
0 oy
(48,648 puan) tarafından
kötü yapmisisn yalniz olduguni soyleyerek ayrica kapi çalıp cay isteyemez ustalar bi daha geldiginde esim uyuyo de
(337 puan) tarafından
yok canım eşim evde yok demedim size anlatmak için yazdım adama sadece kusura bakma abicim yapamam malesef dedim
(48,648 puan) tarafından
iyi yapmissin canim devir kötü bosver cayda icmeyiversinler
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Hic vicdan azabı çekme doğru olanı yapmissin bende kesinlikle ne açardım ne yapardım bu devirde kimseye güven olmaz
(337 puan) tarafından
haklısın canım teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(841 puan) tarafından
Acıktım ekmek isteseler neyse çayda keyfi içilen bişey su isteseler neyse yapıp vermemen iyi ne niyetle kimin geldiğini ne bilecen insan yardım amaçlı neler yapıyor dolandiriliyor bile zarar vereni de var türlü türlü haberler var insanoğlu da korkuyor istemeye çekinir insan çayı içmeyi versinler nolcak sanki
(48,648 puan) tarafından
+++++
(337 puan) tarafından
haklısın. cnm dediğin gibi ekmek as olsa neysede çay için malzeme taşımaları gerekir bir  ketil vs. sonuçta işleri bu hep böyleler yani
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim aynı şeyi bende yaşadım bizim ev müstakil gibibbi ben varım yan tarafımıza ev yapılıyordu orda çalışan adam da bana dedi abla bı çay yapiverir misin diye ben de kusura bakma abi yapamam dedim eşim evde olsa yapiverirdim ama bı kadın başımayım devir kötü bence sen de en iyisini yapmissin
(337 puan) tarafından
ay çok sevindim oh be yalnız değilmişim :)
çok koti vicdan yapıyor ama insan demi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın bu devirde babana bile güvenme demişler vicdan yapacak bisey yok kuzum
(337 puan) tarafından
çok teşekkür ederim yorumun için canım
0 oy
tarafından
Ben olsam bende yapmazdım eşim de kızardı yani tanımadığım adamlar ne işim olur 
(337 puan) tarafından
genel olarak herkes doğru yaptığımı demiş ya neyse içim rahatladı biraz
bu arada yorumun için sağol cnm
0 oy
tarafından
Yabancı biriyse ben evde yokum gibi ses cikarmiyorum eşim evdeyse zaten o bakıyor. O sebepten başıma böyle olay gelmez ama gelse bile asla asla asla çay vermem belki saçma gelecek ama su bile vermem kimseye guvenmem
(337 puan) tarafından
zman çok kötü canım malesef böyle yapmak zorunda bırakanlar utansin
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Üzülme kuzum zaman kötu. Anne babalarımızın kapıdan geçene sofra kurduğu zamanlarda değiliz artık. Tanıyor olsan zaten yapardin ya da eşin evde olsaydı. Bizi böyle güvensiz hale getirenler utansın. Onun da kısmeti değilmiş yapacak bir şey yok
(337 puan) tarafından
aynen öyle canım anne babalarımızın zamanı çok geride kaldı malesef :/
0 oy
(924 puan) tarafından
Doğru olanı yapmışsin canım devir kötü insanlar zalim kimden ne gelecek belli değil çay icmese ölmez sonuçta 
(337 puan) tarafından
haklısın cnm teşekkür ederim yorumun için :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Iyi yapmissin devir kötü ayrica korona var vicdan yapacak bişy yok 
(337 puan) tarafından
teşekkür ederim canım:)
0 oy
(409 puan) tarafından
Benim başımada aynısı geldi çatı yapılıyordu bende üst kattayım zil çaldı kapıyı açmadan kim o dedim abla üstte çatıyı yapıyoruz çay koyarmısın dedi. Koyarım kapının önüne bırakırım alın abi dedim. Bi çay dedim kendi kendime eşimde arayıp dedim sen bırak kendileri alırsa alsınlar dedi demledim bıraktım kimseyide görmedim. Ama sende haklısın canım devir kötü rabbim kötülerden korusun inş
(337 puan) tarafından
canım bizim binada sadece 2 ev oturtur henüz inşaat aşamasında 9 katlı olaki bişey oldu sesimi duyacak kimse yoktu bide esin müsade etmedi diye yapamadım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Malesef zaman iyilik zamanı değil bacım hem dairelerin çoğu da boşmus boşver iyi yapmışsın 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Cnm iyi yaptın tanımıyorsun etmiyorsun ya sapık birisiyse size bir zarar verirse allah korusun devir kötü kimseye güvenilmez
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani virüs söz konusu olunca kararsız kaldım ama öncesini düşünürsek ben olsam yapardım sanırım 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM benim EŞİM alt yapı işinde çalışır akşama kadar doakka çay veren kola yemek verenler oluyor bağzen onlar iç Diyor keşke deseydin abicim 5 dk sonra gel al kapının önüne bırakıp alsaydı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Dolabi sizin eve yapsalar neyse cnm bnde yapmazdim sanirim
0 oy
(572 puan) tarafından
İyi yapmissin ben olsam bende oyle yapardım kargo gelince bile kapiya birakin diyorum tc veriyorum kapinin arkasindan açmadan duysun diye bagira bagira tc mi okuyorum bizi bu hale getirenler utansin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 930 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mehtap_CaN_ALparsLaN (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mehtap_CaN_ALparsLaN (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...