0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar iburumin zero ile calpol arasi ne kdrdi ben 4 diye biliyorum ama calpolu verdim ateai dusmedi zeroyuda versem mi onda da ates dusurucu etki var ama bilen varmiydi bunun saatini

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İbramin zero ateş düşürücü değil canım soğuk algınlığı ilacı sabah akşam verilir 1 ölçek
tarafından
calpolun ardindan verilmesinde sakinca varmiydi evet soguk alginligi ama ates dusurme etkiside var diye biliyorum neredeyse bir yildir hasta olmazdi unuttum..
tarafından
Ateş düşürme etkisi var mı bilmiyorum ben bilen birisi yazsin çünkü ne desem yalan olur bu sefer vücud isinini çok dusurebilir
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
Evet ateş düşürücü ve ağrı kesici özelliği var zeronun ama calpollede kullanabilirsin benim dr yazmıştı ikisini birden
tarafından
tmm cnm saolasin
0 oy
tarafından
Ateşi kaç acaba 
tarafından
bazen 38 bazen 39
tarafından
Siz bilirsiniz tabi ama bence bu kadar sık ilaca yüklenmeyin derim. Islak bez, üzerini inceltme yapmışsınızdr zaten. Onun dışında emiyorsa bebeğiniz sık sık emzirin. Yaklaşık bir hafta önce kızımın iki gün ateşi vardı, onun da 38 39 arası. Toplamda dört beş defa calpol verdim. Bu şekilde yapın demiyorum tabi ki, ateş konusunda net konuşabilecek kadar bilgim yok ama biraz vücudun savaşması için de fırsat vermek gerekiyor diye düşünüyorum. Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah
tarafından
evt aynn oyle benimkisi 5 yasinda maskeden midir nedir uzun zamandir hastalanmiyordu ayrica hamileyimde koronadan insan tedirgin oluyo
tarafından
Pardon ben bebektir diye düşünmüştüm :) yani pozitif ya da temaslı biriyle temasiniz yoksa bence çok endişelenmeyin. Hava değişiminden bile olmuş olabilir
tarafından
bize bisi olmadi su zamana kdr ama bir gidip geldik herhalde hava degisimi oldu.Hepimizin cocugunu korusun Rabbim
0 oy
(48,735 puan) tarafından
aradan 4 saat gecince ver ayni anda verme

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 196 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 462 göst.