0 oy
998 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
kızlar az önce bardağın son damlası taştı polisi aradım eşim bana şiddet uyguluyor diye hemen geldiler ama bana dedi hastaneye oradan aile içi şiddete gidersin ama bebeğim var 8 aylık yeni yıkamıştım dedim nasıl geleyim bebekle bakacak kimsem yok ailemle de küsüm polis gitti eşim olacak kişi de eşyalarını topluyor dedi polisi aradın bitti yarın ben verecem mahkemeye seni şimdi benim korkum ve sorum şu bebeğimi benden alırlar mı en korktuğum şey o çünkü ölürüm kahrımdan darp raporu en çok onun için istedim belki elimde rapor olursa vermezler eşim uzman çavuş diyor devlet bana verir memurum senin işin yok ailenin durumu yok fakir bakmazlar kızlar ne olur akıl verin bebeğşmi alırlar mı ne yapayım ne edeyim şimdi evde tek kaldım kimse yok bebeğimle benim kartını cüzdanını herşeyi aldı gitti ne yapayım 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sana verirler bebeği üzülme yol ver gitsin şerefsizee
(410 puan) tarafından
gitti zaten herşeyi aldı gitti hiç demedi bebek için para bırakayım ben artık dayanamıyorum annemden de nefret ediyorum artık diyorum anne pis video izliyor diyor ne olmuş sana ihtiyacını eiyanı alıyor para veriyor
tarafından
Zor ya yuva yikmak da yapmak da Allah yardımcın olsun
(179 puan) tarafından
Pis video mu izliyor bu uzman çavuşların hepsi aynı herhalde Bn de gördüm uyardım çeker giderim para da olmasın gitmenin yolunu bulurum kendime güveniyorum korkma çocugu alamaz
(410 puan) tarafından
evet evlendipimizden beri izliyor ama hamile iken patlak verdi çocuk doğdu yine aynı banyoda lavaboda odada bebeğin yanında uyuyorum iki dakika bebeğe bak diyorum bebeği yatağa bırakmış eline almış tlfn açık şeyler izliyor ben uyanınca tlfn yastık altına sanki bilmiyorum neden diyorum alışkanlık olmuş diyor
(179 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben takip ediyorum ilk gördüğüm zaman eşyalarımı topladım gidecektim yeminle de giderdim hatta anneme babama da ihtiyacım yok İstanbula çok çalıştım çevrem var iş bulur kendime bakardım yani bakakrımda taşı sıksam suyu çıkartırım aileme ev aldım ben kendime de bakarım ailem destek çi ama ben kendim hayat kurarım yani ama benim eşim hata yaptıgına anladı artık bakmıyor yani telefona bakıyorum ama görmüyorsam bilmiyorum güveniyorum artık Allah hepimize yardım etsin
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Devlet vermez çocuğu ona merak etme tam tersi keşke şiddet var ise darp raporu alsaydın ya işinden olursun ya çocuğu ver vs deseydin 
(410 puan) tarafından
şimdi dersem pat küt vurdu yalan söylerim sadece yastıkla kafama vurdu
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İsterse Cumhurbaşkanı olsun isterse sen kötü yolda bir kadın ol sen istedikten sonra çocuk sana verilir oda paşa paşa çocuğa maddi olarak bakmak zorunda 
(410 puan) tarafından
çok sağol içime su serpildi maddi durumum yok ailem de yok yine de verirler mi bebeğşmi valla ölürüm ayrılırsam
(7,441 puan) tarafından
Hersekilde çocuk senin
0 oy
tarafından
Ailene sığın onlar sana kapı açar korkma aile herşey ara çocuğu da alamaz
(410 puan) tarafından
ayyy yemin ederim sana bak 5 dakka olması ablam aradı hoparlörü açtı annem dedi 7 kocalı Hürmüz mü olacaksın kötü yola düşsen gene almam eve millet yüzümüze tükürür utancımdan sokağa çıkamam
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Sakın korkma sana verirler eşinden tazminat alırsın birde şiddet uyguluyorsa zaten şansı tamamen yok korkma 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Asla ona vermezler merak etme, uzman çavuş olması daha iyi ona göre fazla nakafa alırsın. Sen kötü yolda olmadığın sürece devlet çocukları anneye veriyo, sakın bundan korkma
(410 puan) tarafından
inşallah ya inşallah beni korkutan hani ben tekşm evim yok birşey im yok ortak birşey imiz de yok bebeğe bakamaz der diye korkıyorum
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Almazlar cnm korkma almazlar bak her boşanan kadının korkusu bu ama ALAMAZLAR yqsa var kanun var ANNEYE VERİLİYOR yuz kızartıcı sucun yada akli dengesi yerinde değilse sadece babaya verebilirler anladın cnm
(410 puan) tarafından
şu an annem daha çok beni sinir ediyor diyorum ki bakın her gün her dakika pis video izliyor gözümün önünde hiç utanmadan halen annem diyor ne olmuş senş aç mı bırakmış
(1,699 puan) tarafından
Abooo anan oyle yaparsa o koca düzelirmi cekme bacım cekme canına yazık
(410 puan) tarafından
yok yok annem daha diyor adam haklı erkek ne olmuş sne kadın ol adam da izlemesin
0 oy
tarafından
Polislerle birlikte gitseydin keşke rapor alsaydın
(410 puan) tarafından
bebeği yıkamıştım burada acayip yağmur var zaten hasta korktum
0 oy
tarafından
Anneye muhtaç olan bir bebeği devlet babaya vermez
0 oy
tarafından
Annemle babamda bosancakti 3 yasinda kardesim var avukat annede kalir dedi. Kalmis ki senin 8 aylik bebegini sana muhtac anneye muhtac bir bebegi babaya vermezler. Borde siddete yonelik delillerin varsa bebegi vermezler asla icin rahat olsun.
(2,323 puan) tarafından
Bu zamana kadar tedavi olsaymış o zaman pis sapık. Annende ayrı bi kafa zaten.
tarafından
Annen oyle mi diyo  cidden? Cok yazik cahillige bak ya erkek adam izlesin mis. Annende de haya utanma yok o zaman cinsiyetinin erkek olmasi izlemeyi hak ettigi anlamina veya normal bir durummus gbi gormesi anlamina gelmez. Allah sabir versjn
(2,323 puan) tarafından
Ya anneside sussun boşanmasın diye yapıyor bence. Allah akıl versin. Mantığa bak eve ekmek getirsin ee istediğini yapsın.
tarafından
Cahillik diyorum baska bisey diyemiyorum
(410 puan) tarafından
korkıyor annem diyor üstüme gelme bakamam size
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Darp varsa vermezler canım ona
(410 puan) tarafından
yalan söylemek istemiyorum öyle çok darp yok kafama yastıkla vurdu e ne iz var ne bişe ablam da dedi gitsen diyecekler biryeri de birşey yok yalancı çıkarsın
(1,267 puan) tarafından
Hadi ya neden polisi aradın peki tehtid mi etti
(410 puan) tarafından
uzaklaştırma almak için ama onun içinde be im gitmem gerekiyormuş küfür etti kafama yastıkla vurdu ama işte iz miz yok ki
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Asla senden başkasına vermezler. Senin durumun  niye yokmuş hoşt o işine baksın. Senden alacağım tazminat ve nafaka ile bakarım çocuğuma büyüyünce de çalışırım de. Ama çok da üstüne gitme zarar vermesin sana bilemedim. Defolsun gitsin. Kesin boşanacaksan iyi bir avukat ile herşeyden hakkını al. Çocuk da sen de kalacak merak etme 
(410 puan) tarafından
annemi ablam aradı diyor annem olacak kadın diyor benim için afedersin o.. u boşanırsam öyle olur muş şu an sinirden ağlıyorum
(5,406 puan) tarafından
Üfff ne kötü ya  Allah sabır versin takma kimseyi. Niye or.pu olasın daha neler. Bunu diyen senin öz annen mi
(410 puan) tarafından
Ne yazık ki öz annem ablam geldi aradı bende engelli hoparlör açtı diyor boşanırsa gelmesin gitsin kötü yola düşsün
(5,406 puan) tarafından
Kocan da tabi bunları görüp iyice eziyet ediyor. Gidecek yerin yok biliyor =(
(410 puan) tarafından
aynen biliyor annem kadar gaddar kötğ bir anne görmedim olmaz olsun öyle anne
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım 6 yasa kadar bebeği anneye verirler isterse durumu olmasın senin talebin olmadığı sürece baba alamaz 6 yasa kadar tam duygularını belrtemez bu yüzden anne bakımıyla daha iyi ilgilenecgi için annede kalır 6 yaştan sonra velayet davası açılırsa pedagog ve çocuk psikiyatrisi aracılığı ile çocuğun isteği gozetilir ona göre velayet ya sende kalır yada babaya verilir 
(3,099 puan) tarafından
Ya kızma Annen büyüğüm olur ama şuan içimden öyle bir sovuyorumki cunki aynı durumu yaşıyoruz anne zaten yok baba desen oda annen gibi sahip çıkmadı şimdiye kadar mehirini iste küçük miktar olmuyor büyük ihtimalle enazindan ufak tefek ev falan tutacak kadar varsa iyi olur senin için gerekirse evindeki eşyaları sat parasinida al canım kalsın ortada ******** uzman çavuş olcakmis bide böyleleri vatan görevi yapmasın ya
(410 puan) tarafından
evimde eşya bir çamaşır makine bir dolap yatak odam bile yok
(3,099 puan) tarafından
Sat kuzum onları o evde kalmiycan heralde sat parasini al koltuk falandami yok bu adam sana hiç bişey almadimi
(410 puan) tarafından
düpün falan da yapmadık ki yok vallahi birşey almadı koltuk ikinci el kırık dökük
(3,099 puan) tarafından
Ver gitsin enazindan eline az olsun para geçer
0 oy
(670 puan) tarafından
Bebek senin canım anneye muhtaç durumu şuan veremezler hiçbir şekilde hukuk dersinde görmüştük hatta hoca kötü yolda olsa bile anne verirler anne çocuğunun o yolla gitmesini istemez anneye muhtaç olan çocuklar annede kaliyo yaş itibariyle
0 oy
(1,654 puan) tarafından
8 aylik bebegi sana verirler canm nafaka baglnir sana da 
(410 puan) tarafından
boşanana kadar da verirler mi nafaka kalacak yerim yok
0 oy
tarafından
Gidip keşke darp raporu alsaydin. Ama vakit geçmedi alma şansın var git al. Hayir bebegi alamaz daha kücük o yüzden bebek sende kalır. Ama ileride is hayatina atil sende para kazan o zamanda zor alir. Hakkinda hayırlisi olsun. Birde uzman çavuş demişsin sen ondan nafaka bile alırsin.
(410 puan) tarafından
ama bebeğime bakacak kimse yok
tarafından
Hmm sende mahkemede savun kendini olan biteni anlat canim. Olduda sana whatsaapdan hakaret iceren sözler yazarsa silme kanittin olsun.  Ama korkma bebegini almaz.
(410 puan) tarafından
yok yazmaz o korkar eski eşi demiş erkekliği yok iftira atmış ona biel tazminat ödedi onun borcunu ödüyoruz halen keşke yazsa ama yazmaz
tarafından
Sana da öder canim.
0 oy
tarafından
Senin eşin uzman çavuş nasıl sana vuruyir ya adam akılı kinusamaz mi  uzman çavuş bile olsa nasıl bakacak bebeğine devlet sana verir nafaka da alırsın  
0 oy
(470 puan) tarafından
Babanın durumu iyise bebek kizsa babaya verirler bide devlet memuru her türlü kurtarır kendini Allah yardımcın olsun 
(470 puan) tarafından
Eymen alim bn bu işlere çok iyi biliyom velayet davam var çok konusma bence .gecen gun ifâde verip dosya hazirlattik oğlum la
(410 puan) tarafından
buradaki bayanlar alamaz diyor küçük diye gerçi o da bakamaz ki çalışıyor yük olur ona inşallah diğer bayanların dediği doğrudur
(470 puan) tarafından
Calismakla yükün alakasi yok adam uzmn asker savcı arkadaşı doludur yardim eder Allah bağışlasın evladını inşallah alamaz
(410 puan) tarafından
yoo öyle çevresi yok olsa ilk eşi o kadar iftira attı hiçbir şey ispat edemedi üstüne 90 bin tazminat ödedi iş ona kaldıysa alamaz hiç öyle arkası çevresi yok çünkü
(470 puan) tarafından
Ozmn alamaz cnm korkma ama güzel bi avukat tut sen yinede... karisi bunu neden bıraktığı belli boynu devrilsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 614 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 681 göst.
+14 oy
48 cevap 1,541 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu