+4 oy
626 göst.
Diğer kategorisinde (13,702 puan) tarafından
 Koronaym ağır geçiriyorum diye post açmıştım.

Herkese tek tek yazamadım bile o kadar çok dua,temenni gelmiş..( az toparlanaym herkese Tek tek yazcam)

Özelden 50ye yakın mesaj gelmiş.

Burda tanıyıp numaralastigim 7-8 kişi defalarca aradı sordu.

Ben anladım ki benim birçok kız kardeşim var burda.

O kadar temizki çoğunuzun içi..

Ne için dua istesem beni kirmadiniz,

Rabbim de sizleri hiçbir zaman dara koymasın..

Daha iyiyim kızlar.

Nefes darligim çok rahatsız ediyo beni,

Bide yoğun öksürük..

Arada bir sıtma gibi titreme tutuyo,kemiklerimi ayiriyo gibi oluyo ama hamd olsun en ağır kismi geçti Allah'ın izniyle..

Allah arayan soran yazan merak eden herkesten bir değil binlerce kez razi olsun..

( Özel mesaj atan herkese cevap verdim, isim vermicem ama 2 kişi özel mesajları kapalı ,böyle dersem kendilerini anlarlar sanırım,o yüzden cevap yazamadım kızlar yanlış anlaşılmasın)

36 Cevaplar

+1 oy
(157 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
-Reklam-
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
İnşaAllah hemen atlatırsın canım benim Rabbim şifa versin sana oğluna eşine inşaAllah ❤️
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Merviş Allah şifa versin canım bir kaç güne iyice toparlanır sın inşallah 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Dün gördüm bi posttan hasta olduğunu. Üzüldüm. Rabbim şafi ismiyle şifa versin canm 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Canım benim Allah cümlemizden razı olsun kuzum sabahtan beri dualarım seninle iyi olmana çok sevindim balım inşallah daha iyi olursun Mervem 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Çok şükür inşallah daha iyi olursun Rabbim şifa versin
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Rabbim beterinden korusun canm cok cok gecmis olsun dahada iyi olacaksın inşallah 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Mervos kaç gündür aklımdasın inan kaç defa post açıldı sabah bir arakadaş konuşmuş yazdı icim rahatladı sabahtır dua ediyorum Allah'ım nolur bisey olmamış olsun diye Rabb'im seni evlatlarına eşine bağışlasın Rabb'im şifa versin inşallah faruk nasıl iyi mi 
0 oy
tarafından
Gecmıs olsun kuzum ya 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursun uz Allah şifa versin 
0 oy
(615 puan) tarafından
Ay postunu görünce çok sevindim. Sonunda bi ses geldi diye :) geçmiş olsun canım :) 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Mervem geçmiş olsun seni çok merak ettim inşaallah tez zamanda geçer ALLAH yar ve yardımcınız olsun 

RABBİM peygamberimiz Hz.Muhammed(sav) hürmetine size ve karnındaki yavruya acısın inşaallah ☝

Çok ama çooooookkk geçmiş olsun ❤❤❤
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Mervecim çok geçmiş olsun bi an önce sağlığına kavuşman dileğiyle ben özelden yazmadım çünkü rahatsızsın bakmazsın diye düşündüm çok çok geçmiş olsun 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah acil sifalar versin canim, beslenmene dikkat et
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Cnm rabbim birdaha göstermesin inşallah çok sevindim iyi olmana
0 oy
(874 puan) tarafından
Allah evlatlarını sana seni evlatlarına bağışlasın çok üzüldüm duyunca hele kan falan geliyormuş diyince korktum senin için Mevlam şifa versin inşallah 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum benim çok cok geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifanı versin ins 
0 oy
tarafından
Tekrar çok çok geçmiş olsun, Allah tez zamanda şifanı versin inşallah 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ohh yavrum sonunda haberin geldi mesaj atamadım benim de dünya telaşım vardı. İnşallah toparlarsınız ailecek kısa sürede. Çok çok çok geçmiş olsun ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Anladım canım aklım fikrim İnan sendeydi çok sevindirdin beni iyiyim dedin ya ohhh şükür Faruk nasıl  inşallah iyidir küçük prens ❤❤❤❤❤❤❤❤

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 802 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
22 cevap 842 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Esraa02 (18 puan) tarafından soruldu
+5 oy
25 cevap 535 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.