0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Eşimle tartıştık o kadar üzüldüm ki hamileyim birde 31 haftalık bu yapılır mı Uyuyamiyorum kendisi şuan işte o kadar kötüyüm ki moral herşey sıfır ben bunları Hak etmiyorum kimse haketmez mide yanmasi bi yandan başım desen catliycak o derece ben ise kaybolmuş gibiyim sanki ne olacaksa olsun moddayım nolur kusura bakmayın kendi dertlerim le sizi boğmak istemem ama naparsin işte bazen yakınına söylemek yerine burda sizinle paylaşmak daha iyi gelicek galiba bana :( 

5 Cevaplar

0 oy
(4,907 puan) tarafından
Hormonlardan kaynaklı çok.hassas bi dönem geçiriyorsun canım. Erkeklerin çoğu bunu hissetmez anlamazlar bu yüzden çatışma başlar. Sıkma canını herşey yoluna girer inşaallah. 
(3 puan) tarafından
Valla giricek mi bilmiyorum bu öyle bisey de değil 2 duble içti afedersin canım ağzına geleni söyledi nerdeyse beni dövecekti yani o derece ben bunları haketmiyorum:(
-Reklam-
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Seni bu kadar üzecek ne yaptı ki:(
(3,743 puan) tarafından
Canim içmenin vermiş olduğu kafa ile de ağır konuşmuştur sakinlesince tekrar konuşmayı dene bence
(3 puan) tarafından
Migrenim tuttu kusuyorum zaten hiç halim yok öyle Canım da afedersin ağzına icicek o zaman bunu böyle yapmanın bana eziyet etmenin alemi yok az kalsın dovcek yaaa ben böyle bisey görmedim ya seni öldüren ya kendimi bile dedi kendi kafasına vuruyor benim koluma vurdu :(
(3,743 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu :@
(3 puan) tarafından
Hep dua ediyorum canım öyle ama işte bilemiyorum artık hamileyimde zaten yoruldum valla bikmis tükenmiş hissediyorum kendimi
(3,743 puan) tarafından
Bebeğin için güçlü ol onun sana çok ihtiyaci var canim sırf bu üzülmenden dolayı Allah korusun bebeğine bir şey olursa vebalini alacak misin dayan bebeğin için Allah için dayan
0 oy
tarafından
Kız uyu bence kafana takma yemin ederim hamile olsam her saniye uyurum saatte bak 5 buçuk benim ki havluyla oynuyor git uyu boş yere kendini sıkıntıya sokma 
(3 puan) tarafından
Uyumuyor işte canım kelimeler sözler çok ağır birde migrenim tuttu başım çatlıyor kusuyorum:(
tarafından
Bi sakin ol sarhoş kafayla söylenen şeyleri neden ciddiye alıyorsun delii misin sen kendinden önce karnında ki yavruyu düşünmek zorundasın artık kendini değil önceliğini değiştirmen lazım bebeğini düşün ve lütfen stres yapma eşin işten gelince sakin bir kafayla tane tane konuş onu sevdiğini her zaman yanında olduğunu onunla çok mutlu olduğunu bu ilişkiyi ikinizin yürütmesi gerektiğini ailelerin müdahale etmemesi gerektiğini anlat tatlı dille inanıyorum herşey gönlünce olur şu mübarek günlerde
(3 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için zaten çakır kafayla gitti gelince ayık olacağını pek sanmıyorum bakalım konusu cam madem beni istemiyor ailesi neden evlendirdiler bizi bunları soyluycem madem öyle neden çocuk istedi çocuk yaptık afedersin
0 oy
tarafından
Niye kaçtın ki? Ailen şiddet mi uyguluyodu veya baskı mı yapıyordu?
(3 puan) tarafından
Baskı var di biraz ama şuan aynı hatayı yaparmisiniz derseniz hayatta yapmam insanın bi cahilliğine denk geliyor allahım kimseye göstermesin yasatmasin
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Eşinin ne olursa olsun dikkat etmesi gerekirdi hareketlerine evden gitmek nedir üzülme bebegini düşün canim
(3 puan) tarafından
Çok üzülüyorum yeni bi sabaha uyandık ama inanın içimden hiçbişey gelmiyor karnimda bebeğim nasıl onu bile bilmiyorum
(1,267 puan) tarafından
Uff ya kıyamam dikkat et biraz balkona cik çok şükür bebeğin sağlıklı ona bişey olsa ne kadar üzülürsün demi onu düşün eşin de eninde sonunda gelecek biraz kafayı toplasın sonra acısını çıkarırsın
(3 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bebeğinde iyimi inan varya şu 24 saat mi desem 48 saat mi bilmiyorum da zehir oldu bana hicbir kadın böyle şeyleri haketmez akşam annemler aradı anladı tabi sesimden onlar bile üzüldü hâlâ soyledileri aklımda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 220 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Dilaraecrin (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,653 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.