0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından
Kızlar benim testim pozitif cıktı 7 aylık bebeğimden bulaştı onda sadece hırıltı var göğsünde sanki boğazına bisey takiliyormus gibi gıcık sesi geliyor üşütmüş gibi aynı siz neler yapıyorsunuz  neler yapabilirim onun için sizler bu süreci nasıl atlattınız  :(

4 Cevaplar

0 oy
(304 puan) tarafından
Bana da 1 buçuk yaşında ki oğlumdan bulaştı. Artı emzirdiğim için ilaçta kullanamadım ama 1 haftaya yakın günde 2 kere parol yuttum. Yoksa çekilecek gibi bir ağrı değildi. 14 gün sürdü benim hastalığım öldüm öldüm dirildim desem abartmam. Biz ailecek olmuştuk bide. Bebeğim sadece 3 gün kötü oldu çok şükür heme iyileşti. Ama ben devamlı evde maske ile duruyordum..

Bol bol meyve ye bol su iç. Et suyuna çorbalar yemekler yap. Daha hızlı atlatırsın. Bebeğine de dolven yada calpol ver
(127 puan) tarafından
Rabbim bu haftalığı kapanların yardımcısı olsun çok zor gerçekten ya simdi sıcak havlu koydum göğsüne bende ne bulursam yiyorum içiyorum bakalım inşaallah kolay atlatırım:(
(304 puan) tarafından
İnşAllah canım geçmiş olsun. Bide bol bol limonlu su iç çok faydalı
(127 puan) tarafından
Tamm canm çok sağol
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Hırlıtı için aktrdan günlük sakız alıp uygulayabilirsin  yotubeden videosu var 2 günde keser öksürük içnde ceviz zarı çayı verebilirsin  

(127 puan) tarafından
Çok sağolun hemen bakıcam
(5,314 puan) tarafından
Rica ederim  birde soğan antibiyotiği var hem siz için hem oğlunuz paylaşayım onuda
0 oy
(3,836 puan) tarafından
usumus gibi degildir canim o da. sen bi doktorunuz varsa gorus. bebegine ona gore yardimci olurlar. daha kucukmus insallah cabuk toparlarsiniz. gecmis olsun Allah yardimciniz olsun
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum benim kızımda aynı öyleydi. Bizde pozitifiz. Gününü sürekli serumla temizle aspiratorle çek. Gece odasına bi soğanı kesip karanfil sapla baş ucuna koy. Odasını havalandir ve calpol ver. Iki gün sürdü bizim geçti 
(127 puan) tarafından
Ateşi yok ama calpol yine verilir mi olmadı aldirim evde fitil var canm
(3,552 puan) tarafından
Ver calpol sadece ateş düşürücü değil aynı zamanda ağrı kesici iyi gelir. Filyasyon ekipleri ateşi olmasa da bir kaç gün calpol verin dedi bana
(127 puan) tarafından
Tamm canm çok sağol

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gamze maden (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Hayalerva (89 puan) tarafından soruldu

382,899 soru

11,461,742 cevap

35,050 kullanıcı

...