+3 oy
1,071 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (692 puan) tarafından
Covidde 7.gunumuz geceden beri nefes darlığı başladı dağ gibi adam resmen inliyo delircem ya canımın acısını anlatamam şu hala hafife alanların Allah belasını versin onlwr yuzunden bitmiyor kocama bişey olsa ben naparim yavrum napar

55 Cevaplar

+3 oy
(9,626 puan) tarafından
Allah şifasını versin ama bela okumayın bela size  hayır getirmez aksine başınızdan musibetleri eksik etmez belinizi doğrultamazsınız 
(692 puan) tarafından
Ya öyle rabbim korusun tövbe tövbe insanın canı öyle bı aciyo ki
(9,626 puan) tarafından
Tabiki öyle insanın eline iğne bile batsa canı ordadır derler ama ne kadar üzüntülü olsanız da siz bela okumayın döner dolaşır yine sizi bulur
-Reklam-
+2 oy
(814 puan) tarafından
Bela neden okuyorsunuz ecel diye birsey var insanlar kovitten ölmüyor eceli geldikleri icin kovid bir sebep okuuor kovit olmasaydi baska sebeple öleceklerdi bu ne cahillik ya
(814 puan) tarafından
Ne eceli yamı yazık sana ölüm eceldir herkezin öleceği gün saniyesine kadar bellidir anne karnında belirlenir ölüm sebepleri sadece vesiledir azraille Rabbimizin konuşmasını bilmiyorsunuz sanırım AZRAİL İNSANLAR BENİ KÖTÜ BİLİR DİYOR ALLAH CC DE BEN ONLARA ÖYLE SEBEPLER VERECEGİMKİ SEN AKULLARINA BILE GELMEYECEKSİN DİYOR YANİ ŞUAN SENİN AKLINA GELMEDİGİ GİBİ AMA NEYE ÜZÜLÜYORUM BILİYORMUSUNUZ DİNİNİ TAM BİLMEYEN İNSANLARA ÜZÜLÜYORUM VE ACIYORUM   ...
(814 puan) tarafından
Bugün koronadan ölen bir insan eger şuan korona olmasaydı baska sebepten ölecekti bilmem anlatabiliyormuyum ayrıca tabikide korunmak gerek her korona olan ölmüyor onu yaşamak zor insanlar o rahatsızlığı yaşamamak ivin korunuyorlar ölmemek icin değil ölümden kaçamazsın çünkü ama koronadan kaçabilirsin Allah kime ne kadar ömür verdiyse okadar yaşar kac yaşında insanlarsınız size dersmi vereyim
(2,511 puan) tarafından
Kadının üzüntüsü var üstüne gitmeyin kızlar anlayışlı olun empati yapın aynı durumda sizde olabilirsiniz böyle durumda tabiki de insan ne der ne yapar şaşar kalır tabiki de ecel bu korona bir sebep üstüne gitmeye gerek yok Allah kocana şifa versin size bağışlasın inşallah
(3,101 puan) tarafından
Canim kadriyecim agzimi acmayacam sana.ben eceli biliyorum.bu konuya ecel bu ya cahil olmayin  demeni garipsiyorum.olaylari saptirma.iyi ecel dye kalk atla damdan asagi.bakalim ölecekmisin.nasilsa ecelin gelmedyseölmeyeceksin.korkma.yani sacma sapan maskesiz gezen insanlar gelsin benim babama bulastrsin.benm babam ölsün.ama bu eceel.uzulmeyelim biz.alti üstü babam öldü.ecel bu.sacma sala.k knsmayin allah askina.dinden senn gibiler sogutur insani.sen kimseye din dersi verme.
(814 puan) tarafından
Acıyorum senin gibilere baskada hicbirsey demiyorum ....
+1 oy
(1,990 puan) tarafından
Rabbim şafi isminin yüzü suyu hurmetine şifa versin inşallah size bağışlasın 
(692 puan) tarafından
Amiiin rabbim razı olsun
+1 oy
(1,730 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim bizim bir akrabamız korona olmuştu ıhlamur içmiş ve kolayca atlatmisti ıhlamur icebilirsiniz 
(692 puan) tarafından
Ay sürekli veriyorum
+1 oy
tarafından
Yüzde yüz haklı olsan bile beddua ettiğinde yarısı geri sana döner o yüzden beddua etmek yerine dua et Allah şifa versin 
(692 puan) tarafından
Öyle  .s
+1 oy
tarafından
Beddua insanin kendine doner aklinda bulunsun uyaranlarada he he diye saygisizca tepki vermeni uzuntune caninin sikintisina sayiyorum... Allah sifa versin
+1 oy
(580 puan) tarafından
niye bela okuyrsun o insanlar evlerine ekmek gotrsun diye calisiyor oyleyse esin eve kapansaydi burnunu disari cikarmasaydi 
(692 puan) tarafından
Aa asla onlara lafım yok babam kardedkm eşim hepsi dışarda ben sorumsuzlara istinaden söyledim
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insallahh
(692 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm çok yakınlarından dün haber aldım nefes alamıyoruz diyorlar moralim.cok bozuk adiknattigimiz yer korona. Rabbim korusun şifa versin tüm hastalarımıza
(692 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah canım insan yakınına başına gelmeyince inanmiyo yok zannedip avarece geziyolar işte sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Allah şifa versin kardeşim. Ama bildiğim kadarıyla en zor günlerini geçiriyor yakında azalarak biter inşallah. Allah onu size sizi ona bağışlasın 
(692 puan) tarafından
Ay inşallah o orda öyle durdukça ben nefes alamıyorum.amiiiiin
0 oy
tarafından
Rabbım sifa versin canim 
(692 puan) tarafından
Amiiiin amiin
0 oy
tarafından
Rabbim yardim etsin ınsallh ayyy icim burkuldu yaaa
(692 puan) tarafından
Çok zor oğlum kapıdan bakıyo daha anlamiyo ama ona gitmeye çalışıyo mazlum mazlum bakıyo çok fena olan çocuğum ben desen gözlerine bakamıyorum bile
0 oy
tarafından
RABBİM safi ismi hürmetine şifa versin inşallah :(
(692 puan) tarafından
Amiiin amiiiin
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Korkma canım annemde çok ağir atlattı bol su içsin sarımsaklı bir kase yoğurt yesin limonun içine bir diş sarımsak doğra onu çiğniyerek içsin canım kemık varsa evde kemık suyuyla çorba yap ben Eşimede anneme bunları yaptım çok iyi gelmişti İnşaAllah Allah eşine de şifa versin :(

(692 puan) tarafından
Amiiin tamam vsbim hepsini yapayım
(68 puan) tarafından
Ben de her fırsatta sıcak suya limon sıkıp verdim çay niyetine. Bir yerden sonra bayiyo tadı ama çok iyi geldiğini söylemişlerdi atlattı bizimkiler hamdolsun tez zamanda siz de kurtulun inşallah bu beladan
(692 puan) tarafından
Bende deneyim limonu vereyim sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin allahım düşmanıma bile nasip etmesin bu hastalığı 
(692 puan) tarafından
Amin amin kimse görmesin acayip zor
0 oy
tarafından
Gecmis olsun da bela okumayin 
(692 puan) tarafından
İnsanın canı yanıyor :(
tarafından
Haklisin anliyorum seni bol bol dua et insallah gececektir
0 oy
tarafından
Allahım sofa versin inşallah çok zor =( evde nane yağı yada viks vs bir şey varda su kaynat içine ondan kat buharını soluyun o inansin nefesini açıyor şifa olur inşallah 
(692 puan) tarafından
Amin canım tamam yapayım cam terebentin vsr
tarafından
Oda olur canım oda nefes acar bir tencere su kaynat onun içine bir yemek kaşığı kadar kat çam terebentini onun buharını soluyun odada dursun bir de sirke çok iyi geliyo midenizde sıkıntı yoksa sabah akşam eğer mide rahatsızlığınız varsa gün de bir sefer sulandirip için
(692 puan) tarafından
Tamam canım Allahım razı olsun
tarafından
Amin inşallah canım benim cümlemizden allah razı olsun
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
(692 puan) tarafından
Amiiiin
0 oy
tarafından
Rabbım şıfa versın cnm