+18 oy
791 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün ayrılığımın 8 günü ve kendimi gerçekten her geçen gün iyi hissediyorum dün bugüne göre biraz daha kötüydüm bugün biraz daha iyiyim yarın dahada iyi olacağım maddiyatıda çok düşünmeyin rızkı veren allah bi şekilde insan bakıyor başının çaresine yapamasam ben yapamazdım biri 10 diğeri 2 yaşında 2 çocuğum var attım onu evden ev bile kendine geldi rahatladı valla özelden çok mesaj aldım şiddet gören çok kadın arkadaş var size yazık bize yazık yıllarımıza yazık ben bunu yaşayacakmışım keşke çok önceden yapsaydıda yıllarımı harcamamış olsaydım o İblis’e biz gerçekten güçlüyüz erkeklere ihtiyacımız yok isteyelim dünyayı ters düz ederiz bana İnanın kendinize İnanın benimde ailem yok arkamda ailem yok derken manevi olarak tabi arkamdalar ama aynı ev içerisine giripte yaşayamam ben kendi düzenimi isterim sizlerde boyun eğmeyin 

12 Cevaplar

+1 oy
(615 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sana helal olsun. En baştan beri çok takdir ediyorum seni. Daha da iyi olacaksın zaten hiç şüphem yok. İnşallah başka kadınlara da cesaret olursun. 
tarafından
İnşallah canım herkes kendinde bu gücü bulur ♥️
-Reklam-
+1 oy
(27,527 puan) tarafından

Keşke böyle şeyler yaşayan her kadın dimdik dursa  şeref.siz adamların derdini cekmese 

tarafından
İnanki maddiyat yüzünden çekiyorlar arkada kimse olmadığı için ama allah var gam yok ben bunu anladım inşallah herkes anlar
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim en doğru kararı vermişsin 
tarafından
Sağol kuzum amin inşallah ♥️
0 oy
tarafından
Dimdik duran karakterine cesur yüreğine sarılırım canım.  Rabbim senin ve evlatlarının yardımcısı olsun çok güzel günleriniz olsun bundan sonra ⚘
tarafından
Çok sağol güzel dileklerin  için kuzum kalplerimiz sarıldı ♥️
0 oy
(165 puan) tarafından
Kadının yapamayacağı hiçbirşey yok sen mükemmel bir kadın ve mükemmel bi annesin tebrik ediyorum seni 
tarafından
Hepimiz mükemmeliz sağol kuzum ♥️
0 oy
(17,978 puan) tarafından
Çok güçlüsün helal olsun tebrik ediyorum seni
tarafından
Sağolasın kuzucum sizlerinde desteği iyi geliyor bana ♥️
(17,978 puan) tarafından
Ben en başindan beri yanındayım biliyosun♥️ her zamanda yanındayım
0 oy
(2,495 puan) tarafından
HELAL OLSUN SİZE ❤️
tarafından
Canım ♥️
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Durumlar farklı ama benim ablamda 3 çocuğuyla gül gibi geçinip gidiyor valla maşallah RABBİM hertürlü nasibini rızkını veriyor 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Burda cocugun var bosanma katlan diyenler olduktan sonra ya da hazir yemegi sevenler olduktan sonra inan bu yazdiklarin bi kulaklarindan girer digerinden cikar.Seni cidden tebrik ediyorum
0 oy
(410 puan) tarafından
Allah basa vermesin buyuk konusmiyim ama kucuk cocuklarim var idare ederim diye dusunenlere bende karsiyim.. cocugun karakter olusumunda o kadar etkili oluyor ki umarim hakkinizda hayirlisi olur rabbim guzel insanlarla karsilastirsinnsizi 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Çok iyi yaptım daha da iyi olcaksın canım üzülme rabbim yardımcın olsun seni daha mutlu günler bekliyor artık onları da kendi pisliklerin de boğulma günleri bekliyor onlar mutlu olmayacak diyeyim bak sana en kötüsü senin kapı na gelecek yine emin ol işte o zamanki tekme atma şansını dibine kadar zevkini çıkar koy tekmeyi biryerine
0 oy
tarafından

Bundan sonra ki  hayatın  da  mutluluklar dilerim . Rabbim ýardimcn  olsun. .. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 261 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 274 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 251 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 615 göst.