0 oy
2,193 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
1 senedir evliyim 2 senedirde konuşuyoduk severek evlendik az önce karnımı okşarmısın dedim sancım var o sırada falçatamı derler onla yazılmış isim gördüm eskiden kalma belli çok net değil ama yaklaşınca kocaman yazılı bu zamana kadar nasıl farketmedim inanın bilmiyorum nişanlıyken falan hep gömlek giyerdi uzun kollu ama böyle belrgin bi şekilde değil görünce şok oldum eskiden de kalma olsa niye yazsın bağırdım ağladım odaya kapandım oda toplu iğneyi aldı silmeye çalışıyodu ama çok kötü oldum siz olsanız napardınız

21 Cevaplar

+1 oy
(2,101 puan) tarafından
Cnn adi üstünde eskiden kalma adam iğneyle girişmiş kendine yazık ama bn olsam bende kötü olurdum elbet ama benden önce yapılmış birşey ic8n evliliğimin huzurunu bozmazdim
(123 puan) tarafından
Ama inan ki görünce şok oldum şimdide kurguluyorum acaba aklı hala ondamı falan nasıl unuturumki onu kolunda başkasının ismi yazılı
(2,101 puan) tarafından
Hayır ya saçmalama baksana bi evladıniz olacak belki ozmn  adam bi hevesle yaptırmıştır yargısız infaz yapma yazık adams iğneyle silmeye çalışmak nasıl bi acı verir bilirmisin yapma cnm bnm yapma eğer aklında olsaydı sana o esnada kötü davranırdı belini adam şaşmış kalmış
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O iğneyle uğraşması bile yeter bence kalk git eşinin yanina sarıl orda ağla zirla sakinlestirsin seni snra anlat kendini hislerini zaten çaresine bakar eşinde eminim
(123 puan) tarafından
Ama inan ki görünce şok oldum şimdide kurguluyorum acaba aklı hala ondamı falan nasıl unuturumki onu kolunda başkasının ismi yazılı
tarafından
Saçmalama kuzum koldaki yazıyla mi hatirlancak tamam sinir bozucu ama zincirede  de bağlasan yapacak olan yapar yani koldaki isimle hatirlasa ne hatırlaması ne
(123 puan) tarafından
Belkide unutmamıştır :(
+1 oy
tarafından

Kiyamam toplu igneyle mi kazimaya çalışıyo :ermm:

Daha önce sevmis olabilir suan senin yanında önemli olan da bu

(123 puan) tarafından
Ne biliyim unuttuğunu koluna yazıcak kadar çok sevmiş baksana
(46 puan) tarafından
Falcata ile atması ergen ve serseri ruh hali ile olduğu aşikar şuan ise baba olabilmeyi daha dogmamis bebeğini sevebilen şefkatli bir birey(yazdığına göre yorumluyorum). Ben yabancı olarak arada dağlar kadar fark var diyorum eminim sen yakinen daha fazla görüyorsun. Kendi kendini kurma sadece mutsuz olursun. Ha boşarım dersen sen bilirsin ama devam etmeyi düşündüğün bir evlilikte tavır bağırmak fazla naz bunlar evliliği farkında olmadan yıpratır.
+1 oy
tarafından
Cnm cahillik zamanında yapmış sonuçta seninleykeyn yapmamış fazla üstünde durma istersen.  Oda pişmandır ama sonuçta kalem degilki silinsin. Benim esimde sevgiliyken cahillik işte ismimin bas baş harfini yapmıştı ben olmasam başka kız olsaydı şuan hayatında benim baş harfini hala orda :))
0 oy
(350 puan) tarafından
Kız üzme kendini hamilesin bak eskoden sonuçta ama insan kotu olur tabi benimde kolumda eşimin ismi yaziyo dövme esiminde kolunda benim ismim yazıyor daha sevgiliyken yaptırdık inanki hiç düşünmedim ayrılığı ayrılınca nolucak diye eşime derim hep ayrilsak sildirirmisin diye kabul eden böyle etsin diyo asla sildirmem diyo zaten esin silmeue kalkmış yıpratma kendini bende eşimin kolunda faça izleri gordum bu ne diye sorduğumda insan gibi anlattı eski sevgilisi yüzünden atmış baya da derin belli yani uzaktan yakından cok belli oluyor 
(123 puan) tarafından
Benimkinde direk ismi yazıyo ama :( nasıl görmezden geliyim onu
(350 puan) tarafından
Sonuçta seni seviyo canim senin yanında o zamanki cahil haliyle yapmis bunu problem edilecek çok büyütülecek birşey değil bence tabi senin için rahat etmiyo anlıyorum bak eşim o facalarin üzerini kapatmak için kizimizin ayak izini yaptıracak sizde öyle birşey dusunhn bence
0 oy
(2,181 puan) tarafından
yazik ama saklamaya calismis simdi de silmeye calisiyo.. cok gitme ustune adamcagizin eski diyosun hem gecmis gitmis kimin eski sevgilisi yok ki 
tarafından

image

Benm esimin sol kolunun ic kosminda seni seviyorum niluferim yaziyor ssg kolunun bilek kisminda nilufer nilufer yaziyor sol elinin yuxuk oarmaginda nlfr yaziyor. Ben napayim? 

(123 puan) tarafından
Ay ciddenmi :( takmadınmı hiç bunlara
(2,181 puan) tarafından
sanmiyorum canini tekrar acitmak pahasina toplu igneyle girismis koluna
tarafından
Taksam ne degisicek ko gulum? Ustunu kapattirdi hep ama izleri hep var yani
tarafından
Rwsime iyice baksana gorursyn ustunu kapatturdim tam orda seni xok seviyorum nilferim yaziyordu
0 oy
(284 puan) tarafından
Onu yüzeysel olarak koluna yazmış ama belliki seni kalbine kazımış .. yazik yaa igneyle deşmeye çalışıyor offf ... seviyor seni demekki yoksa görüp görmemen umrunda olmazdı ... iceri git simdi gorunce sinirlendigini soyle onun yaninda agla seni sakinleştirmesine izin ver sonra o ismin icabina bakarsiniz ... onun uzerine cicek bocek v.s dövme falan yaptirirsinz yada
(123 puan) tarafından
Nasıl unutcam şimdi onu ben
(284 puan) tarafından
Tabikide kolay degil ama cahil zamanlari diye dusun illaki seninde sevdigin birisi olmustur hem o zaman sen yoktun ki simdi sen varsin
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Üzülürdüm ama bu kadar kafaya takmazdim sonuçta geçmiş gitmiş birşey canım ikinizin de bu kadar uzulmesine değer hiçbirşey yok bence ..
0 oy
(905 puan) tarafından
Eski adi üstünde  sildirir  canm ha sildirmezse  o zmn sen beni gor
0 oy
tarafından
Geçmişte yaptığı her şey için yargılayacaksan küçükken ya da ergenlen yaptığı hataları da yargılaman gerekir. Evet senin için hoş bi şey değil ben de karşılaşmış olsam hoşuma gitmezdi ama geçmiş bitmiş 
0 oy
(28 puan) tarafından
Ben ilk evlendiğinde eşimde dövme vardı kalp içinde S harfi yazıyozu ben de sordum bu ne diye çocukluktan kalma dedi anlattı hep saklamış benden görmesin diye hiçte takmadım biliyomusun benden önce çünkü allahtan dövmenin üstünden geçilmedigi için 1 yıl içinde geçti ama geçmesi içinde banyoda derisini yüzüyodu silinsin diye 
0 oy
tarafından
Zor bir durum sen fark etmeden eşinin bu durumu sana söylemesi açıklaması gerekirdi bence benimde eşimin kolunda jilet izleri var evlenmeden önce bana hepsini söyledi açıklama yaptı bende o şekilde kabullendim eşinle konuş kendi kafanda kurmak yerine bana neden söylemedin de bi açıklama yapmasına izin ver bakalım ne diyecek 
0 oy
(94 puan) tarafından

Te Allahım yaaa:) :) hayatım adı üstünde eski eskiiiii:P adam yazmıs bi kere kalmıs izi ne yapacak evliliğinizi bu kadar kücük olaylar için neden zedeliyonuz git kız kos sarıl kocana özür dile öp kokla:woot:valla hayat kısa benim gibi yanında olmasa nasl bilirsin değerini :) :) 

0 oy
(133 puan) tarafından
Cnm sakin ol sende yine isim varmis bende sol gogsunun tamaminde koskacaman sevdigi kizin resmi vardi tabi ben evlendikten sonra gördüm  dovmeyo bu kim dedim oyle hosuma gitmisti yaptirmistim dedim 3 yil sonra annesinden ogrendim ki eski sevdigi kizinmis baya baya kotu olmustum sonra baska koluna kadar olan bir dovmeyle kapatirdi takma boyle seyleri inanki safece uzulen srn olursun
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Hamile pskolojisyle cevap veriyorum bnde ayni tepkiyi verirdim konu haklı olup olmamak degil tamam cok eskiden bisi olabilir ama insan o an oyle düşünmez dusunemez heleki hamilesin biraz sakinles oda sakinlessin konuşur senle aranizi bulur bnce canim büyütme yinede cok 
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ergenlikten kalma ben olsam dalgaya vururdum eşeğin aklina karpuz kabuğu sokmaya gerek yok
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bn geçen gün eşimin askerde yazdığı günlüğü okudum sayfalarca yazmış eski nişanlısı hakkındabişey var mı diye meraktan okudum onuda sadece demiş ki sevdiğimi kaybettim zaman göstercek gbibi laf kullanmış o kadar moralim bozuldu ki tripkendim kızdım falan odadefteri yaktırma öyle bişy yazdığımu bike hatırlamıyorum dedi. Ama eşin senelerce kolunda onunla yaşamış yoketmenin bi yolunu bulsaymış sen farketmeden bnde çok çok kızardım en ufakbi günlükteki yazı için demediğimi bırakmadım
0 oy
(394 puan) tarafından
Gebertirim herhalde
0 oy
tarafından
Eskiden kalma bsy şimdi olan mesele değil canini sıkma bnce 
0 oy
tarafından

kiz sen bi adamin koynunda bu adami hicmi gormedin Allah Allah neyse o bir genclik hatasi yapma yazik bak igneyle o kadar ugrasmis sonucta senden onceymis bak eski gecti gitti sen gelecege sana nasil davrandigina bak onemli olan o bence git gonlunu al adamin uzatma yazik ya :wassat:

(123 puan) tarafından
Sorma ya nasıl görmedim ya ama böyle uzaktan belli olan bişey değil yakına girersen görünüyo

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,287 göst.
0 oy
26 cevap 1,190 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 744 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,186 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu