+1 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Kızlar ben ailemin yanına geldim ama mecbur eşimle tartıştım çok kötü ağır kelimeler söylemişti ama pişman oldu bana ailem değilsin karımsın gibi cümleler kullandı bende madem öyle benimde ailemin bana ihtiyacı var ne diye burdayım biletimi aldım ama çok üzülüyordum evimden uzak kalacağım için gönlümde gelmek yoktu ramazan ayıdır bide geleli 15 gün oldu eşim özür diledi pişman olduğunu daha oradayken söyledi. Eve gitmek istiyorum ama aileminde bana ihtiyacı var annem bu ramazanı kaldıramam dedi sen olmazsan ama ben çok yoruldum 1.5 yaşında kızım var ailem çok anlayışlı ablam yeni doğum yaptı oda burada kalıyor annemde hiç iş bitmez emin olun dolabı aşağı indirir dağıtır bırakır yapacam der kızım sonra hastayım der. Dün oruçtu yemeğimi bile yiyemedim saat 10 a kadar aralıksız oturmadım çocuklarda çok bende biraz temizlik takıntısu var ama anneminde ihtiyacı var çokta ağır geliyor acaba evime gitsemmi yardımınıza ihtyacım var

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim. Anne hakki odenmez ama senide anliyorum
(449 puan) tarafından
Evimi çok özledim inan byramdan sonraya kadar ağır gelir bana bide yollar tam kapanırsa ne yapacam
tarafından
O zaman dön annenlere uygun dille anlat.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun , bi kaç gün daha mi kalsanablan toparlanırsa o yapar belki . 
tarafından
Bende öyleyim kendi evimde daha rahatım annemlere yürüme 4-5 dk da gidiyorum ama gidince yarım saat geçtiğinde bunalıyorum evime gelesim geliyo
(449 puan) tarafından
Pwki sence ne yapayım
tarafından
Bence bi iki gun daha kal don , sen daha iyisini bilirsin , esin kendine yemek yapamaz ihtiyacını karsilayamazsa esini annenlere iftara çağır iftardan sonra evine don, tabii sen bilirsin
(449 puan) tarafından
Evim 24 saatlik uzaklıkta bacım
tarafından
Muafın gelse esin, cuma günü gün içinde dönseniz ? Başka bisey gelmedi aklıma
0 oy
tarafından

Evine git bence, ama eşinle konuş bir daha aynı şeyler tekrarlanmasin,

Ama yinede tartismalarinizda evinizi çok çabuk gerekmediği sürece terketmeyin,

Bazen aniden yerle bir olur ..

(449 puan) tarafından
Çok haklısınız yapamamda dedim eşimle iyiyiz elhamdülillah özür diledi bi anlık dedi bende şaşırdım kendime dedi
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Sen olmayinca annen nasil yapıyordu cnm peki..bi yardmcı fln mi geliyodu. Sen ordasn diye nazlaniyosa bn olsam evime dönerim..ablan dogum yaptysa o neden orda cnm onun esi yok mu peki..sana da zor yani bilemedim
(449 puan) tarafından
Eşi var gittim ilk 3 gün ablamda kaldım sonra dedim kaynanan gil gelsin anne gilw geçeyim ramazandır diye geçtim ertesi gün annem kabul etmedi onuda buraya getirtti ve ben olmadan önce hiçbişey olmuyordu ev süpürüymüyorduda 1 ayda 1 defa annem hayla diyor çok dua ediyorda hoşuma da gidiyor ama ağırda geliyor
0 oy
(780 puan) tarafından
Eşin özür dilemiş ama almaya geldimi seni sen gitmişsin kaynanan kayınbaban araya girip yapmayın etmeyin yuvanızı yıkmayın dediler mi esin ısrarla evimize gidelim çocuğumuz var yuvamizi yıkmayalım dedimi bak bunlar olduysa git olmadıysa gitme çünkü gittiğin gibi geri geldin diyede söylenir durur eşin ve değerli olduğunu göster değerini bilsin bütün ipleri erkeklerin eline vermeyin hayatı zehir eder benden söylemesi  bacım yinede senin kararın tabi annene gelecek olursak eee sen gidince kendi yapacak işleri sana neden bukadar yükleniyor ki birde yeni doğum yapmış biri varmış evde aceba onlarda senin gitmen içinmi öyle yapiyorlardirki anlamadım
0 oy
(791 puan) tarafından
Hiç bişy evin gibi olamaz ama anne hakkıda ödenmez bırak kocan daha. Çok değerni bilsn
(449 puan) tarafından
Bencede ama ben yoruldum
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Annen sana yıllarca gece gündüz demeden bakmış bence sende kalıp bı 10-15 gün idare edebilirsin canım
(449 puan) tarafından
15 gündür burdayım evim 24 saatlik uzaklıkta yollar kapanırsa dönememde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,576 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 246 göst.
0 oy
7 cevap 207 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...