0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar oruç tutsam tamam dicem de oruç ta tutmuyorum doğuma çok. Az kaldı diye doktorum da zaten suyun gelirse kanaman ya da sancın olursa gel demişti çok yaklaştı diye bu sene mecbur yicem kızlar kan tahlili verdim doktorum kan değerlerin iyi ama B12 vitaminin çok düşmüs dedi acaba ondan mi B12 eksikliği halsizlik yapar mi

2 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Yapar canım. Kan değerleri ve vitamin değeri düşüklüğü birçok rahatsızlık yapar.
(190 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruna söyle dedi ilaç yazardım ama gebe olduğun için yazmak istemedim dedi bugünde zaten kontrolüm vardı gidince dicem aile hekimi iğne verir büyük ihtimalle derdi ama bilmiyorum
(2,493 puan) tarafından
Hamileler de kullanıyor aslında düşükse vitamin ve kan ilacı. Sana hiç vermediler mi? Sen mutlaka söyle doktoruna
(190 puan) tarafından
Verdi kan ilacı her gün kullanıyorum vitamin de 1
buuck aydır vermiyor du ondan önce kullanıyordum bu ay da doktor yazmayınca bnde nirmal sandım bu ay da vermesi lazımmış
(2,493 puan) tarafından
Belki de ondan oldu. Hamilelikte daha çok ihtiyaç duyuyor vücut vitamine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elenatal 1 kullan. Bana gebeyken vermişti çok iyi geliyor. Şimdi emziriyorum elenatal 2 yi kullanıyorum. Vitamin takviyesi en iyisi oymuş.
(190 puan) tarafından
İlaç verdi cnm doktora gittim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 250 göst.
2 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 415 göst.
9 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensesim Ahsen (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 373 göst.
19 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Kubra (56 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...