0 oy
166 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
6 gunluk bebeğim var dün kaynim geldi kucağına almadı maske takmıştı 5 dakika uzakdan gördü  ama gece rahatsızlanmış test vermiş sabah 5 de sonucu pozitif çıkmış bide esime atti dünden belli cok huzursuzum bebeğime veya bize geçmiş se nasil anlarım 

10 Cevaplar

+1 oy
(8,582 puan) tarafından
Bebekler ve cocuklar taşıyıcı zaten ☹
(219 puan) tarafından
Evet çok korkuyorum
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Geçmemiştir insaallah 
(219 puan) tarafından
Insallah
0 oy
tarafından
İnşallah gecmemistir kendinizi izole edin bir kaç gün sirkeli limonlu çorbalar için 
(219 puan) tarafından
Öyle yapicam
0 oy
(921 puan) tarafından
İnsallah gecmemistir ya
0 oy
tarafından
Kaynim ve kayinbabam pozitifmis ama haberimiz yoktu. Bende yeni dogum yapmistm kaynim da kayinbabamda aldi sevdiler optuler kucaklarindan birakmadilar ayni sofrada yemek yedik oturduk çay  içtik tuvaelt vs birlite kullandik ayni evde yasiyruz ama bize bulasmadi ogrenkki test pozitfmis
(219 puan) tarafından
Yok almadi maskesi de vardı ama yinede korkuyorum insallah bise olmamistir
0 oy
(239 puan) tarafından
Kekik yağı ni tencerede isit duman cikana kadar cnm o dumani oturdugunuz odaya koy o virusleri kiriyomus
0 oy
tarafından
Ben pozitiftim oğlum 1 hafta yanımda yattı ama ona hiç bişey olmadı. Ağzıma dayayıp içtiğim meyve suyundan kardeşim içti ona bişey olmadı ama ben 10 gün hastanede yattım 
0 oy
tarafından
Ben pozitif halimle emzirdim bebeğimi şükür bişey olmadı olmaz bence korkma bebek ve çocuklar taşıyıcı oluyor zaten 
(219 puan) tarafından
Geçmemistir insallah
0 oy
tarafından
Biz de bilmeden eltimelre gittik bütün gün onalrdaydik hatta eltimin kızları edimin kucağından inmedi bizde ertesi gün test yaptık pozitif çıkmıştı onlarda birşey yoktu 7 ay önce 
(219 puan) tarafından
Allah korusun
0 oy
(160 puan) tarafından
Bebegime annemden bulasmisti ondanda bana gecti canim nasil bulasiyor ben hala anlamadim gitti annemden hemen bebegime gecti ama ayni evin icinde o kadar temasa ragmen esime gecmemisti . Insallah bulasmamistir bebegine ama kucagina almamis maskede varmis pek sanmiyorum bulastigini.
(219 puan) tarafından
Inşallah geçmemistir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Haticegokoglu (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,009 soru

11,406,689 cevap

34,943 kullanıcı

...