0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Oglum benim disimda kız kardesimde cok iyi durur saatlerce dursa sesi çıkmaz onun kadar olmasa da annemde de duruyor. Kimseye hic gitmez onun dışında cok az kayınbabamda durur. Asıl sorun esimde de durmaması benim kucagimdayken esim alsa aglar falan esime bırakıp is yapsam 10 dk da aglar. Eşim de sen hep evdesin onunlasin ondan derdi ama alakası yok cunku kardesimi haftada 1 ya da 2 görüyordu ama onda duruyor. Simdi kardesim 3 gundur bizde kaliyor ve 2 ay daha kalacak simdi bile esim kardesimin kucagindan alınca da ağlıyor eşimi taniyorum bu durum hic hoşuna gitmiyordur. Nasil oglumu esime isindirabilirim

10 Cevaplar

+2 oy
(210 puan) tarafından
Babasini ogluna alistirmaya calisirsan daha cabuk cozulur problem.
(2,252 puan) tarafından
Haklisin canim:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen babasına alistiramazdin babasi alıştırmali oendine ogluna zaman ayırarak
(2,252 puan) tarafından
Onu yapmiyor iste vakti zamaninda çok soyledim ama sadece ben is yaparken mecburiyetten alip geri verdi hemen. Simdi de cocuk istemiyor. Ama esimi taniyorum sinir oliyir bu duruma
tarafından
Ozmn bırak sinir olsun onun hatası çünkü
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Bence bunu yapacak olan Eşiniz. Çocuğun aklı kesmiyor ki sevdiresiniz. Babası ilgilenecek oynayacak seveceği şeyler yapacakki ayrılmak istemesin babadan.
(2,252 puan) tarafından
Onu yapmiyor malesef iste yorgunum deyip atıyor kendini hele simdi ramazan iyice çökuyor
tarafından
Öyle olmaz ama konuş canım eşinle bu durumu
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Babası biraz fazla ilgilense oyunlar falan oynasa sürekli alışır bence 
(2,252 puan) tarafından
Yapmiyor canım ama malesef en fazla 20 dk o da biz mutfagi toplayalım diye.
(12,494 puan) tarafından
Benimkide yorgun oluyor ilgilenmiyor Du bir ara kızım gitmek istemiyordu gidince elleriyle yüzünü kapatıyor utanıyor Du malesef ilgisizlikten gitmek istemiyorlar canım
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim bebisler ilgi oyun ister babasi yapmali artık yapmazsa da kendi bilir ne yapim
0 oy
(399 puan) tarafından
Eşin bol bol ilgilenecek öyle alışacak ben hamile olmadan önce benim oğlan da babasinda durmazdi hamile olunca eşimde ilgilenmeye başladı sağ olsun şimdi alıştı babasına elinden yemek bile yiyiyor İnşallah dizinde alışır
(2,252 puan) tarafından
Insaah canim
0 oy
tarafından
Kaç aylık.... 
(2,252 puan) tarafından
9bucuk canim
tarafından
Oğlumda o ayda babasında durmazdı 1. Yaşını doldurdu şimdi beni bırakıp babasını istiyor babası çok kırılırdı bana gelmiyor sevmiyor sanırım falan diyordu
(2,252 puan) tarafından
Umarim bizimki de alisir ama benden cok sevmesin :)
tarafından
Pabucuzun damağı atılıyor :)
0 oy
(848 puan) tarafından
Benim oglanda babasına bayılıyor ondayken bana gelmiyor Uyutmaya giderken bile baba diye ağlıyor.  Bende nasıl Bana daha cok bağlanır diye uzuluyom :) Ama sana tavsiyem babası alsın oynasın aglarsa da dikkatini dagitsin hoplatsın gülücükler atsın Konussun . Kısaca bol vakit geçirsin alısır
(2,252 puan) tarafından
Insallah canim ya yapsin yani babası sonuçta
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Babasında ağlayınca alarak değil tabiki. Bol bol vakit geçirmelerini sağla. 
(2,252 puan) tarafından
Haklisin canim
(13,202 puan) tarafından
Sen değil kuzum babası yapması lazım elinden geleni
(2,252 puan) tarafından
Yapmiyor iste canım söyleyince de yorgunum diyor. Ama cocuk onda durmaybinca da sinir oluyor
(13,202 puan) tarafından
Kusura bakmayacak o zaman canım. Kendimden biliyorum babam da öyleydi sonra iletişim kopuk oluyor valla.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(2,252 puan) tarafından
9 buçuk canim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
yani canim kocan ogluyla bir az ilgilensin. alisir  benim kocam uzakda gorev yapar  ama kizim babasi ayda bir kere bile gelse  kucagindan inmez. esim heo geldiginde  uzakdan sev derdim birden cicuga yakinlasinca cocuk korkuyor. oda oyle yapdi sora alisdi. 3 gunluk bie gelse  sabahdan aksama anca kizila vakit kecirer. baska hic bir sey  yapmaz. cocuklar   her seyi hiss eder  ona  sicak kanli  sakince yakinladddin oyun oynayarak sakitce alisir.
(2,252 puan) tarafından
Haklisin  canim esimde bitiyor is

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
9 Ekim 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 242 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu