0 oy
1,644 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Eşimle evleneli nerdeyse 1 yıl oluyor, nikah yaptık Coronado dolayı düğünü yapamadık düğün konusu açınca bir de ev alışverişinde kavga çıktı eşim ilk orda kafamı arabanın camına vurdu, ailem inanmadı eşimi çok sevdikleri için annem geldi annemin yanında da üstüme yürüyünce bu işi bitirelim dediler boşanma davasını açtım 45bin verecekler bana anlaşmalıya çevirdik . Ama eşimin ailesi bu konuyu tatlıya bağlayalım diyor. Biz 1 ay aynı evde yaşamıştık tabağı yere sert indirdim diye de dövmüştü tekme yumruk Tokat, aradan zaman geçti dün yine geldi hacizlik olmuş bir sürü borcu varmış para vermedim diye bu sefer kafama yumruklar attı bacağımı tekmeledi üzerime su döktü . Zaten ayrı evlerde yaşıyoruz rezillik çıkmasın diye açmıştım kapıyı çene mi ısırdı . En fazla öldürürsün döv bakalım dedim o şekilde durdu yani. Benim gözüm lazerli rahatsız biraz gözüme vurmaya çalıştı yüzüme vurmaya çalıştı. Sürekli para istiyor . Biz doğuluyuz boşanmak beni korkutuyor ama bu dayak çekilir gibi değil. Karadeniz’le eşim kaşke bende memleketimden evlenseydim. Bana biri sağlıklı bir fikir verebilir mi çalışıyorum mamurum iyi bir maaşım var . Ne yapmalıyım sizce bir de eşim borcum var diyar 30bine laptop alıyor özel kuşlar alıyor. Evi dolabı dolu. Ben anlamadım arabasını da satmış tahminim ailesine yazlık aldı. Bana ödetmeye çalışıyorlar borç nereye var söylemiyor da .yardımcı olun dünkü yendiğim dayaktan hala kafam ağrıyor. Şikayetçi ol şöyle böyle orasını geçin lütfen . Olmayacağım sevdiğimden de değil itibarım için. Beni döverken seni hiç bir zaman sevmeyeceğim dedim . Niye sevmeyecekmişsin dedi daha çok dövdü sonra sev biraz beni dedi ağlarmış gibi hayır dedim saçlarımdan tuttu öyle işte yani . Şimdide mesaj atmış benim ciddi psikolojik sorunlarım var diye teşhis bile konmuş . Allahım nasıl sınanıyorum neden ben kaderim niye böyle oldu . Kızlar sağ bacağımda morluk var, sol bacağım da siyaha yakın morluk var ve ilk defa böyle bir şey görüyorum balon gibi şişmiş ciddi bir şey olabilir mi korktum şuan hastaneye gitmeli miyim 

72 Cevaplar

0 oy
(814 puan) tarafından
Evlimisin degilmisin anlamadim cnm cok karisik anlatmissin
(26 puan) tarafından
Biz eşimin tayini çıksın diye nikahı önden yaptık baktık düğün korolardan dolayı olmuyor 1 ay aynı evde yaşadık düğünsüz ama kavga görültü dayak olunca terk ettim evi. Ayrı evdeyim bu boşanma davası açma şu bu 1 yıldır sürüyor 1 ay evli kalmama rağmen boşanmadım dün geldi arada beni bir yerde görünce sinirleniyor. Dün çıldırdı eve geldi akşam dövdü gitti kısacası
(814 puan) tarafından
Annenlerin yanina git cnm sende bu adamla sakin evli kalma ben sana soylim
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Canım  k.b ama  senin  yaptığın s.laklık  sen  bu kafayla  dewam  et zatenn  sonun  karatoprak 
(26 puan) tarafından
Slak olmasam bu adamla evlenmezdim zaten, ayrılacağım yoksa öldürecek yani
0 oy
tarafından
Bak canm beni bi kardeş bi abla gibi gör burda hicbirimiz birbirimizi tanimiyoruz etmiyoruz bende doguluyum kendini ezdirme yani o adam kendini ne *** sanıyorki onu sevmek yaninda kalmak onunla iyi gecinmek dayaklarina katlanmak zorunda degilsin hadr isinde var ailenle konus senin yaninda olacaklarina eminim ben herkesin evliligi muhtesem olacak diye birsey yok bende cok bosanmak istiyodum mallesef amca oglu oldugu icin kimse benim taraftarm olmadi esin olacak adam akraba degil 15 saatlik mesafede yani ayrilirsan  o memleketten gidersen birdaha asla yuzunu görmiyeceginden eminim insallah cocuklariniz felan yoktur olsada sen cocuklarina bak esini sabah aksam vuran  ahlaksz aciz birinden hicbirsey bekleme Bacım kendini kahr etme ben cok uzuldum 8 aydr ne cektigimi bir ben bi allah biliyor benimde isim vardi mallesef kimse beni desteklemedi kendini asla bi gattar icin ezdirmee güçlü kal ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.......
tarafından
He ya valla artık çok sıkıldım bende sana kurban olsun 18 yaşmdaym  bu 1 yil icinde hayatm haram oldu bana çok pismanin ben kopek gibi pismanin kimsenin evlenmesini dahi istemiyorum artk anneme dedim cok dedim bosanaym  gel beraber yasiyalim ben sana bakarm dedim baban bizi oldurur dedi ben suan aslaaaa aftemem bu insanlari allah hakimi hepsinden alsn tamam ben bi yanlis yaptm muskalarla beynimi yediler kactm amaa evlattr alınır almadılar beni her aksam agliyorum eski hayatmi ozluyorum sen benim gibi olma kurtar kendini benim yerimede yaşa hayattnı  bunları yazarken çok üzgünüm gercekten bu uygulama benim piskolojimi daha cok bozuyor benim gibi hayatlari gorunce dayanamiyorum kendini kurtarr kalmaaa onun yaninda
(26 puan) tarafından
Benim de öyle bunlar evlenmeden önce beni korusun diye muska gönderdiler bana cahillik bende taktım nasıl dlduşsa bu şerefsizli evlendim. Allah yardımcımız olsun delirttiler beni sonunda
tarafından
Benide valla geçenlerde yastıgımın altnda çıktı  ne yapalm şansmz buymus kaderimiz bunlarla yazilmis mecbur nereye kadar giderse yürüyeyim bakalm ama sen ayrıl cunki seninki seni vuruyorr ben dayak yemiyorum ama dayak kadar kufur isitiyorum sen kendini kurtar kimse sana birsey diyemezz kendi ekmegini kendin cikariyosun sonucta
(26 puan) tarafından
Ayrılacağım yoksa öldürecak beni, dövüyor burana ne oldu diyor sonra galiba şizofren midir bipolar mıdır anlamadım gitti çok lüks harcamalar yapıyor hasta bu adam valla öldürecek beni ayrılmazsak
tarafından
O kimki seni öldürüyor kendini ne sanıyor bu insanlar valla evlendigimden beri oyle erkeklerden tiksiniyorum kimse anlayamaz ayrıl herkes boşanıyor sende ayrıl urfaya gel inşallah birgün denkleşiriz
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ne itibarı ya şaka mısın???

Sanki cumhurbaşkanısın bu kafayla devam edersen daha çooook dayak yersin
0 oy
(673 puan) tarafından
Darp raporu al. Öldürür seni itibar da kalmaz
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Boşanmak için neyi bekliyorsun
0 oy
tarafından
Cnm itibarına ne olacak Allah askina. Ne kisiler koruma kararı aldiriyor bilsen. Uzaklastirma karari cikart bida yaklasamasin yanina. 
0 oy
(5,385 puan) tarafından
Bnde doğuluyumm kız sal ailen de abiler baban fln vrsa bi guzel dövsunler terbiyesiz kımı dövuyor susma asla hakkıkı savun nerelisin 
(26 puan) tarafından
Şanlıurfa, abim yok erkek kardeşim de, babamın haberi olursa İnan bunu öldürürler döve döve biz aşiretiz hatta ama işte babama kıyamıyorum
(5,385 puan) tarafından
Cnm bnde ağrılıyım keşke kendı memleketinde evlenseydın vala ben ayrımcılık yapmıyorum ama kültür farklılığı olunca çok zor ablamda boşandı kürtçe konuşyırdı konuşmayın falan dyordu şiddet çok kötü mesela eşimle ağız dalaşına gıreırz ama oyle büyük şiddet yok o ne kız dövme devrımı bnce annnler yada ablan varsa telefondan tatlı dile konuşsın desinler biz aşiretiz yda gözunu korkut üstüne salarım de korkar o bütün aşiretimi toplarım kendine çeki düzen ver de ben olsam sylerım ama oyle uyarsınlar
(26 puan) tarafından
Keşke kendi memleketimden biriyle evlenseydim keşke
(5,385 puan) tarafından
Artık kaderin oymuş demeki ama hakkı yok dövmeye sende kendını asla ezdrme cnm hakkı yok oyle yapmaya bnce siizn aşiret uyarsınlar bak nasl akılanyor
0 oy
tarafından
Eğer itibarını düşünüyor olsaydın zaten şikayetçi olup onu her yere rezil ederdin. Rezil olacak olan o sen değilsin. 
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Boşannnnnn !!!!
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Asıl itibarın için boşanman şart. İtibarını düşün ve dayak yemeyi kabul etme madem bu kadar önemli itibarın. Ayrıca benim eşimde Karadenizli Rizeli ama dövmüyo aksine çok iyi davranıyor, bu işler memlekete bakmıyor insanlığa bakıyor. 
(26 puan) tarafından
Bu da Rize çayelili
0 oy
(375 puan) tarafından
Kurgu değildir bu insalah çünkü memurum diyorsun, işin var gelecek korkun yok, sıkıntı edeceğin bir çocuk yok. Neden bu işkencelere maruz kalıyorsunuzki? Bence sizin acil olarak psikoljik desteğe ihtiyacınız var. Bir de acil olarak boşanmaya. Bir iki gün düzelir gibi olurusnuz bir de çocuk yaparsınız bu sefer daha da sıkıntılar başlar. Eğer bunlar gerçekse ilk  olarak psikaytrdan ve avukattan görüşme talep etmeniz olsun lütfen. Ayrıca lütfen bırakın burası doğu burası batı laflarını... elalem ne deri bi bırakın. Her şeyden önce ınsaniz bee... güçlü olun biraz lütfen.
(26 puan) tarafından
Boşanmak her kesim için zor, bi müdür vardı boşanacak ablamıza bu meslek boşanmış kadını sevmez demişti o bende travma yarattı . Ya anca bana yan gözle bakan olur mu diye salakça düşünüyorum biliyorum. 24 yaşında hayallerim heveslerim yıkıldı avukatımı çoktan tutmuştum. Anlaşmalı için imzamı aldım yanında 45binde alacağım . 15 mayısta anlaşmalı yapabileceğiz 1 yıl dolduğu için
(375 puan) tarafından
Bosanmak elbette zor ama güzelim canından olunca daha mi iyi olacak? Bak genceciksin daha. Hiç bisey olmamış gibi hayatına devam rdebilrisn. Hem dinimizde hem kulturumuzde evlenmek kadar boşanmak da haktır. Hem hangi kurummus o alalh aşkına. Bende memurum. Kim böyle laflar edebilrki
(26 puan) tarafından
İçişleri bakanlığına bağlı yaşlı bir*****k müdür vardı. Ya bin de bizim aramızda bir şeyler geçti eşimle o işte beni korkutuyor.
(375 puan) tarafından
Ne geçerse geçsin hiç bir şey bu siddetin önüne geçemez bence. Hiç dönme kararından. Boşan bir an önce
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Kız boşan ya bu ne böyle 
0 oy
(437 puan) tarafından
Oyle psikolejisi bozuk ruh hastaları ni asla affetme bosan kurtul hatta izini kaybettir sonradan yine basina bela olur yoksa senide haberlerde izliyecegiz ikigun uzulecegiz ve unutacagiz sen yaşa olurmu canim butun ölen kadinlar icin sen yaşa
(26 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim herkes yanımda
0 oy
tarafından
Oncelıkle Karadenizlı demen kırıcı bende Karadeniz lıyım bu sekılde genelleme yapma. Bosan yanı neyi bekliyorsun itibarın ıcın sıkayetcı olma ama dayak ye itibar onemli tabı 
(26 puan) tarafından
Canım Karadeniz’le olmasını belirtme sebebim acaba kültür çatışması mı diye kötülemek için demedim özür dilerim. Şimdi de ciddi psikolojik sorumlarım var beni dövdün diyorum kim dövmüş seni diyor hatırlamıyorum galiba şizofren zaten çenemi ısırmasından belli dayağın da bir adabı var ısırmak nedir
tarafından
Git darp raporu al bacım bu derce ruh hastası insan Sana Allah korusun daha koturusnu yapar itibar felan bırak pacanı kurtar bundan
(26 puan) tarafından
Darp raporu alırsam polise şikayet etmek zorunda mıyım acaba polislik olmak istemiyorum
tarafından
Bence ol cunku polislik ıs var
0 oy
tarafından
Neyi danismak istedin bacim anlamadim .daha ne yapmasi lazim .itibarim diyorsun itibar mi kalmis sence ? Dayak atiyor ya eziyet cektiriyor bildigin .git bosanma davasini ac .uzaklastirma da al evini falan degistir .yarin obur gun televizyonda cinayet haberlerini duymak istemiyoruz .koru kendini .hakkini savun . İsin gucun de var eziyete eyvallah etme sakin!!!!!
0 oy
tarafından
Bunun memleketle ilgisi yok ben de eşim de karadenizliyiz ne kendimizde ne cevremizde böyle şeyler yok. Kendi memleketlin de olsa böyle şeylerle karsilasabilirdin sonuçta insanlıkla ilgisi var.
0 oy
tarafından
Elin delisini sen mi akıllı edecekmişsin çalışıyorum diyorsun paraya ne ihtiyacın var 45 bin için tüm hayatını yakma ben olsam hiçbir şey istemezdim sadece boşanıp ondan kurtulmak isterdim onunla evli kaldigin saatlere yazık
(26 puan) tarafından
Çok doğru ailesi de hasta olduğunu biliyordur başıma musallat ettiler
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Tabı ki bekleme bosan.bu adam kafayı yemıs seni öldürür. Kac kurtar kendini. Ailen arkandaymıs. Soyle ailene anlat tek basına cozecegın ıs deıl. Seni yalnız bırakmasınlar. Sana bise yapar kimsenin haberi olmaz. İlk olarak aileni ara yanına gelsinler anlat. Ailen onu oldurmesın dıon ama adam seni öldürcek. Bosan sonra tayın ıste. Borcunu falanda ödeme acma kapıyı bırak bagırsın rezillik cıkarsın
(26 puan) tarafından
Valla bacağım şişmiş acile gideceğim galiba
(1,037 puan) tarafından
Darp raporu al bosan sundan ya Baska sehıre tayını nı iste. Bunun hakkından ailen gelır bence dogulıymussun bıde bunu Bı gebertsınlerde gucu kıme yetio gorsun
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Hastaneye gidip darp raporu alsan bosanma asamasinda kullanabilirsin ve tek seferde biter belkide davanı aç kurtul gecmez oyle bir adamla ömür sehir degistir. Ne guzel memursun iyi bir maasin var seni her turlu gecindirir. Doguluyum diyorsun bosanmak yok mu yani orda iyi karsilanmiyormu eger oyleyse memelektinde yasamasin farkli sehire gidersin ailen gelir yanina yada tek yasarsin.   Allah yardimcin olsun. 
(26 puan) tarafından
Sağolun polise şikayet etmeden darp raporu alabilir miyim acaba yoksa alırsam polis gelir mi hemen
(1,238 puan) tarafından
Bununla ilgili bir bilgim yok ama hastane polisi felan karisir herhalde tabi

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,659 göst.
0 oy
11 cevap 198 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 445 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,707 soru