0 oy
1,645 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Eşimle evleneli nerdeyse 1 yıl oluyor, nikah yaptık Coronado dolayı düğünü yapamadık düğün konusu açınca bir de ev alışverişinde kavga çıktı eşim ilk orda kafamı arabanın camına vurdu, ailem inanmadı eşimi çok sevdikleri için annem geldi annemin yanında da üstüme yürüyünce bu işi bitirelim dediler boşanma davasını açtım 45bin verecekler bana anlaşmalıya çevirdik . Ama eşimin ailesi bu konuyu tatlıya bağlayalım diyor. Biz 1 ay aynı evde yaşamıştık tabağı yere sert indirdim diye de dövmüştü tekme yumruk Tokat, aradan zaman geçti dün yine geldi hacizlik olmuş bir sürü borcu varmış para vermedim diye bu sefer kafama yumruklar attı bacağımı tekmeledi üzerime su döktü . Zaten ayrı evlerde yaşıyoruz rezillik çıkmasın diye açmıştım kapıyı çene mi ısırdı . En fazla öldürürsün döv bakalım dedim o şekilde durdu yani. Benim gözüm lazerli rahatsız biraz gözüme vurmaya çalıştı yüzüme vurmaya çalıştı. Sürekli para istiyor . Biz doğuluyuz boşanmak beni korkutuyor ama bu dayak çekilir gibi değil. Karadeniz’le eşim kaşke bende memleketimden evlenseydim. Bana biri sağlıklı bir fikir verebilir mi çalışıyorum mamurum iyi bir maaşım var . Ne yapmalıyım sizce bir de eşim borcum var diyar 30bine laptop alıyor özel kuşlar alıyor. Evi dolabı dolu. Ben anlamadım arabasını da satmış tahminim ailesine yazlık aldı. Bana ödetmeye çalışıyorlar borç nereye var söylemiyor da .yardımcı olun dünkü yendiğim dayaktan hala kafam ağrıyor. Şikayetçi ol şöyle böyle orasını geçin lütfen . Olmayacağım sevdiğimden de değil itibarım için. Beni döverken seni hiç bir zaman sevmeyeceğim dedim . Niye sevmeyecekmişsin dedi daha çok dövdü sonra sev biraz beni dedi ağlarmış gibi hayır dedim saçlarımdan tuttu öyle işte yani . Şimdide mesaj atmış benim ciddi psikolojik sorunlarım var diye teşhis bile konmuş . Allahım nasıl sınanıyorum neden ben kaderim niye böyle oldu . Kızlar sağ bacağımda morluk var, sol bacağım da siyaha yakın morluk var ve ilk defa böyle bir şey görüyorum balon gibi şişmiş ciddi bir şey olabilir mi korktum şuan hastaneye gitmeli miyim 

72 Cevaplar

0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bi kere şunu unut, mesele memleket meselesi değil. Mesele adamın kafa yapısı. Sen gidip doğulu ile evlenseydin belki daha beter dayak yiyecektin. Bunun doğusu batısı yok. Erkek erkektir. Dayak dayaktır.

Yapacağın 2 şey var, hastaneye gidip darp raporu almak ve onu mahkemeye sunmak. Bu kadar. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailen arkada ise hiç yanında bile durma git bacım devamı gelir 
0 oy
(223 puan) tarafından
Sevgiliyken anlamadın mı güzelim ya
(26 puan) tarafından
Biz çok Yanyana gelememiştik çok pişmanım ya keşke zamanı geriye alabilsem
(223 puan) tarafından
Kuzum çoluk çocuk yokken ailenin yanına git yoluna bak bu böyle çekilmez ruh hastası bu resmen
(26 puan) tarafından
Hem dövüyor sonra ben dövmedim şurana ne olmuş diyo
0 oy
(392 puan) tarafından
Senin yaşadığının noktasına kadar aynı şeyleri yaşadım diyebilirim evlendim gün başladı dayaklar ve ben darp raporu aldım itibarını düşünüyorsan önce darp raporunu al kaydı olsun çünkü mahkemede senin için o çok büyük bir delil polise başvur darp edildiğini söyle eşinin psikolojik sorunları olduğunuda ispatla doktorumla yada hastaneden belge alarak hemen davanı aç yoksa sonun mezar olur kendinide keser daha o benim eşim öyle yapmıştı balkondan atlamaya kalktı kollarını kesti herkese kendini acındırıp beni kötü göstermek için sakın onun konuşmalarına aldanma kişilik bozukluğu narsistlik her türlü psikolojik sorunu var böyle insanların başa çıkamazsın yakanı kurtar biran önce ben de zor kaçtım davam sürüyor bir yıl oldu evleneli ilk ayımızda iki kez televizyon parçaladı kapıları kırdı beni son nefesimi verirken polis kurtardı kafam bacaklarım kollarım ezikler içindeydi her yerim kan revan içindeydi allah yardımcın olsun ama sakın ha sakın bekleme benden aynı şeyi yaşamış bi olarak sana tavsiye canım Allah senden uzak cehenneme direk etsin 
(26 puan) tarafından
Okurken bile aynı şeyleri yaşamışız, ölmek istiyorum diyip duruyor bi ara mutfağa baktı dedim kesecek beni bu burda, kafama yendiğim yumruklardan İnan akşam uyuyamadım. Bacağımda top gibi şişlik, ve aileme karşı o kadar Güler yüzlü ki, suratımı astığım için tokatladı, tabağı sert indirmişim tekmeledi, dünde git evimin önünden dedim diye eve girip beni dövdü, ya yüzümü çenemi bir ısırışı var koparacaktı, gözü dönüyor, uyurken zaten sıçrayıp duruyor, Allah korusun bizleri, sanki içinde üç harfli var gibi davranıyor onunla aynı evdeykan bile tedirgindim sanki her an gözümün önüne gelecekmiş gibi, ben başka oda da telefonla konuşurken dinlemeye gelirdi ödüm kopardı, hiç bi kapıyı kitleyemezdim, ne giyeceğime o karar verirdi, bi an çok mutlu diğer an çok mutsuz olurdu, düşünün televizyonda bile o neyi açarsa onu izlemek zorundaymışım, diğer odaya gidip oturtmazdı, dün valla öldürecek sandim beni zaten yaşamak istemiyorum ölmek istiyorum diyor ruh hastası yemin ederim telefonum çalınca hemen koşar kim arıyor göster derd hemen, köpek gibi bacağımı ısırmıştı birakmıyordu , burnumu ısırdı koparacak sandım inşallah tez zamanda boşanır kurtulurum
(392 puan) tarafından
İnan bana bu tip insanlar tedavide olsa düzelmiyorlar evlendiğim ay evi terkettim darp raporumu aldım dava açtım sonra tedaviye başladım düzeliyorum şöyle böyle dedi melek gibi davrandı üç ay sonrası bende değişti sandım affettim döndüm eve ama tedavi falan değiştirmiyor bu tipleri çift kişilikleri var karakterleri böyle değişmezler bekleyip bir de çocuk yaparsın daha da çıkmaza düşersin bebeğin arada ziyan olur ben affettiğime pişmanım hamileyim şimdi yaklaşık 7 aydır tamamen terkettim onu doğumuma bir ay var tekrar dava açtım devam ediyor sakın pişmanlık gösterirse inanma sakınnnn!!! Ben de eğitim almış kariyer sahibi bir kadındım hayatımı mahvetti severek evlendim bende ben benden çıktım kişiliğimi bile değiştirdi özgüvensiz korkak travmatik biri oldum onun yüzünden şimdi yeni yeni toparlanıyorum ve bebeğim için onu affetmicem hayatımı kurup bebeğimi büyütücem sana en büyük tavsiyem sakın ha sakın davanı çekip ona kanma ve o izler yaralar geçmeden polise başvur darp raporunu al bekleme allah senide kurtarsın o psikopatın elinden inşallah
(26 puan) tarafından
Çok sağolun  Ne yaşadığımı bir ben bilirim, bende artık her şeyden korkak oldum dalga geçermiş gibi bir de sen de her şeyden korkuyorsun diyor yok affetmem bitti bu iş
0 oy
(249 puan) tarafından
Ya okurken hayretler içinde kaldım arkadaş senin aklin fikrin yok mu daha bi de soruyo musun çoluğun çocuğun olmadan kurtul böyle ömür mü geçer kendine bunu nasil yakıştırabiliyorsun kendine hiç mi saygın yok bu kadar mı değersiz aciz görüyorsun kendini bi kendini topla kendine gel git boşan tabikide tazminat davası bile aç...
(26 puan) tarafından
Tazminat davası çok uzun sürüyormuş araştırdım bu konuyu ne kadar erken kurtulsam o kadar iyi , boşanıyorum dün bi ara gitti mutfağa baktı dedim bu beni kesecek burda şizofren olur olmadık şeyler görüyor,
0 oy
tarafından
Ilginc........
0 oy
(169 puan) tarafından
Git darp raporu al elinde bulunsun bunun devamı da gelir böyle giderse
0 oy
(48,709 puan) tarafından
bi zahmet kalk git hastaneye darp raporu al 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Adına çok üzüldüm canım kesinlikle boşan hiç korkma o adamla sonun asla olmaz kendini kurtar 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla cocuk olmadan kurtul 
0 oy
(492 puan) tarafından
İlk osin bence yol yakınken boşan canım yarın bir çocuğun olsa o nasıl bir psikolojide olucak bu ne ergen ergen haller götüne guvenmiyorsa evlenmicekti hayatı sanada kendinde zehir ediyor bende doğuluyum canım hayatım senin yasadiklarin gibi olsa Allah korusun ailem beş dakika bırakmaz beni yok yakimken bırak 
0 oy
(920 puan) tarafından
Bebek olmadan boşan yol yakinken

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,659 göst.
0 oy
11 cevap 198 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 445 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu