0 oy
1,641 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Eşimle evleneli nerdeyse 1 yıl oluyor, nikah yaptık Coronado dolayı düğünü yapamadık düğün konusu açınca bir de ev alışverişinde kavga çıktı eşim ilk orda kafamı arabanın camına vurdu, ailem inanmadı eşimi çok sevdikleri için annem geldi annemin yanında da üstüme yürüyünce bu işi bitirelim dediler boşanma davasını açtım 45bin verecekler bana anlaşmalıya çevirdik . Ama eşimin ailesi bu konuyu tatlıya bağlayalım diyor. Biz 1 ay aynı evde yaşamıştık tabağı yere sert indirdim diye de dövmüştü tekme yumruk Tokat, aradan zaman geçti dün yine geldi hacizlik olmuş bir sürü borcu varmış para vermedim diye bu sefer kafama yumruklar attı bacağımı tekmeledi üzerime su döktü . Zaten ayrı evlerde yaşıyoruz rezillik çıkmasın diye açmıştım kapıyı çene mi ısırdı . En fazla öldürürsün döv bakalım dedim o şekilde durdu yani. Benim gözüm lazerli rahatsız biraz gözüme vurmaya çalıştı yüzüme vurmaya çalıştı. Sürekli para istiyor . Biz doğuluyuz boşanmak beni korkutuyor ama bu dayak çekilir gibi değil. Karadeniz’le eşim kaşke bende memleketimden evlenseydim. Bana biri sağlıklı bir fikir verebilir mi çalışıyorum mamurum iyi bir maaşım var . Ne yapmalıyım sizce bir de eşim borcum var diyar 30bine laptop alıyor özel kuşlar alıyor. Evi dolabı dolu. Ben anlamadım arabasını da satmış tahminim ailesine yazlık aldı. Bana ödetmeye çalışıyorlar borç nereye var söylemiyor da .yardımcı olun dünkü yendiğim dayaktan hala kafam ağrıyor. Şikayetçi ol şöyle böyle orasını geçin lütfen . Olmayacağım sevdiğimden de değil itibarım için. Beni döverken seni hiç bir zaman sevmeyeceğim dedim . Niye sevmeyecekmişsin dedi daha çok dövdü sonra sev biraz beni dedi ağlarmış gibi hayır dedim saçlarımdan tuttu öyle işte yani . Şimdide mesaj atmış benim ciddi psikolojik sorunlarım var diye teşhis bile konmuş . Allahım nasıl sınanıyorum neden ben kaderim niye böyle oldu . Kızlar sağ bacağımda morluk var, sol bacağım da siyaha yakın morluk var ve ilk defa böyle bir şey görüyorum balon gibi şişmiş ciddi bir şey olabilir mi korktum şuan hastaneye gitmeli miyim 

72 Cevaplar

+8 oy
(14,025 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hemen bugün git boşanma davası aç bacim adam sana işkence ediyor daha ne diyelim acil kurtar kendini borcunu falanda ödeme bırak ne hali varsa görsün boşanmaktan hiç korkma nasıl ki evlenmek haksa boşanmakta hak aslanlar gibi yaşar gidersin 
(42 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
Bugün böyle döven yarın öldürür de bence en kısa zamanda kurtulmaya bak git ailenin yanında yaşa canına yazık ya
-Reklam-
+14 oy
tarafından
düzenlendi
İtibarın canından daha mi onemli ? Okurken hayret ettim.simdi bunlari yapan 2 gun sonra ceker vurur.hemen bi uzaklaştırma çıkarıp boşanma davası aç  kurtul 
(424 puan) tarafından
Bende orayı okuyana kadar üzülmüştüm o kısmı okuyunca pek inanasım gelmedi neyin itibarı anlamıyorum
tarafından
Ben gayet de inandım boyle kadınların ya boğazı kesiliyo,  ya parçalanıp yakiliyo Allah esirgesin.  Boyle vahşetlerden once boyle sinyaller geliyo
(26 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Of of
+2 oy
tarafından
Eceline susadiysan bekle seni öldürmesini.Adam para vermediğin an vurur bıçağı sokar yaşatmaz seni.
+1 oy
(181 puan) tarafından
Ne mi yapmalısın kaç kurtar kendini o adamdan ömür boyu dayak mı yiyeceksin bacım çocuğunda olmadan kurtul sonradan çocuğun olur onu babasız bırakmayım dersin yolun çok başındasın kurtul ondan 
+1 oy
tarafından
Hoşuna gidiyor sanırım dayak yemek itbarin için sus bakalım yarında öldürmeye kalkar ozaman o düşündün itbarin bile seni kurtaramaz 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Hemen acil boşan kurtar kendini bu caniden elleri kırılsın Allah yardımcın olsun 
0 oy
(345 puan) tarafından
N guzwl ailen arkandaysa bosan bunun devamı gelıcektır meslegınde elınde 
0 oy
(449 puan) tarafından
Anne baba bu kadar kolay kızlarının öldüresiuce dövülmesine nasıl duruyorlar merak ediyorum..

Benim annem babam yok hiç bi zaman olmadı..Çok şükür bi kayın pederim var eşim bana parmağını kaldırsa adamı benden önce köpek gibi kapıda koyar..ki eşim 3 senedir asla böyle bişey yapmadı..ama Allah korusun bi gün bana parmağını  kaldırırsa kendi babası onu evlatlıkdan siler..Bu anne babalar nasıl duryorlar hiçbişey yapmadan..Neden kızlarını ezdiriyorlar anlamış.değilim
(26 puan) tarafından
Ailem farklı bir şehirde bu olayı onlara haber vermedim babam katil olur duyarsa, dayak yemeyi gururuma yediremiyorum
(449 puan) tarafından
Gurur zamanımı? Öldürünce rahatmı olucaksın? O zaman bekle kafana o kadar vursun aklını kayp et..Böyle cahilin yaptıklarına neden susuyorsun? Susmak zorunda değilsin..köpek gibi kov gitsin
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Tek çare o adamdan boşanıp kurtulmann canim  şimdiden böyle yapan sonradan neler yapmaz Allahh korusun
0 oy
tarafından
Kesinlikle hemen ayrıl başka çözüm yolu yok yoksa sonun diğer kadınlar gibi olur 
0 oy
(673 puan) tarafından
Aksine itibarin için şikayetçi olmalısın aslında. İzini kaybet canim nerede olduğunu bilmesin. Doğuluyum diyede düşünme senin canından kıymetli değil inan buna. 
(26 puan) tarafından
Şehir değiştireceğim boşanma sonrası böyle bir hakkım var doğru söylüyorsunuz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kız bir an önce kurtul manyak bu. Dayakla mi geçecek ömrün sen iyi bir avukat ile davanı aç o alir  tazminatini.  Mahkemelere bile gitme muhatap olma avukat halleder. Sen kendini kurtarmaya bak
0 oy
(725 puan) tarafından
Seni öldürmesini mi bekleyeceksin hemen kurtulmaya çalış Allah korusun ya kimse sana el kaldıramaz buna izin verme 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya Allah aşkına bu kadar dayanın üzerine hala soruyor musun caninami susadın. Çocuğunda yokken kurtul biran önce el bir konuşur iki konuşur susar el senin hayatından dahami önemli. Cicim aylarında bunu yapan ilerde neler yapmaz
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Sakın sakın çocuk yapma sakın. Gerisi seni ilgilendirir ben olsam bir dakika durmam. Tvdeki ölen kadınlar da bu şekilde ölüyorlar. Daha ilk sene bunları yapan yıllar geçtikçe öldürmeden bırakmaz. 
0 oy
tarafından
Ölmekten değilde boşanmaktan mı korkuyorsun ? Bunu neresi tatlıya baglanacakmis sizin tatlınıza da acınıza da s.carim der gotunden donunu sokerim ben o adamın isin içine para girişme aman dur kızım tatlı ya bağlarız aman boşanma eskiden boşanmama mı var mis var ulan boşanma var çatır catirda boşama var değil 45 bin daha neler alacam sizde de bi de güzel bisa ne demek gelip de seni dövmek hadsiz 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Memurmussun zaten kendini idame ettirecek kadar paran var, "doguluyuz boşanmak korkutuyor" cumlesini anlamadım.. dayak yemek korkutmalı, saçma sapan bir insanın para hırsı ve rahat yaşama isteği sebebi ile öldürülmek korkutmalı.. elinde imkanin varmış şükür ki hemen boşanıp kendine güzel bir hayat kurmalısın..
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Yani Allah icin sorulacak soru mu bu tabiki yuvani bozma sakın otur evinde kocandir dovecek tabi insallah bir gun oldurmez de sadece dover her yerin morarir kanar o kadar yani abartma canim. Dememizi beklemiyorsundur umarim. Yapacagin tek sey darp raporu alip tazminat davasi acarak bosanmak tabiki. Ömür mu gecer boyle sen kum torbasi misin bu kadar mi degersiz görüyorsun kendini. Hele ki memursun 3e 5e de bakma bosa gitsin ya. Ben de mardinliyim bu arada ama gozumu kirpmadan bosardim ben
0 oy
(239 puan) tarafından
Isin gücün var arkanda ailen var itibarin senin sarsilmaz sen utancak bisey yapmiyosun sonucta sen madursun itibar mis o bu şu neder diye hic düşünme hayat senin Allah korusun bi gun senin biyerine bi vurur ölürsun o zaman o elalemin umrunda olmaz annen yanar kimseye bisey olmaz süründür valla ne eyvallahin var ben senin yerinde olsam darp raporu alirim dava acarim donuna kadar alirim valla 
0 oy
tarafından
Ne demek itibarim için şikayetçi olmayacağım ya. Ozaman bırak devam etsin sürekli böyle yapmaya.. Şikayetçi ol cezasını çeksin.. Boşan kurtul mümkünse bu adamın olmadığı bir. Şehire yerleş

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,659 göst.
0 oy
11 cevap 197 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 443 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,228 cevap

34,809 kullanıcı